• ~Ironiamus
    (2014-07-21 22:55)
    Teorie sPiSkowe? No jasne jak księżyc.
  • ~rychu
    (2014-07-21 22:41)
    dajcie ta sprawe Antkowi, on raz, dwa ja rozwiaze !!! on ma "talent" i podsunie rozwiazanie, ktorego nikt nie potrafil wymyslec !!!
  • ~prorok
    (2014-07-28 12:07)
    Pierwszy na księżycu będzie Pan Donald TUSK !
    Wyląduje tam osobiście PO następnych wyborach !!!
  • ~qwert2
    (2014-07-25 21:57)
    Fotka nr.6 TO WLOS LONOWY hARMSTRONGA
  • ~fafik
    (2014-07-24 01:14)
    Na Księżycu żyją UFOki a na fotkach ich nie widać, więc to lipa!
  • ~alleluj
    (2014-07-23 03:09)
    Mialem "wizje " !w snie widzialem na ksiezycu DIAMENTY amerykanscy astronauci i uczeni tego nie zauwazyli!!!
  • ~nigdy wiecej gajowego i tuSSka..
    (2014-07-22 14:03)
    jak byto to byla banda ruska albo z ddr. to byloby to 100% prawda wy wszyscy socjalistyczna banda EU..to jest jeden wielki syf...nigdy wam kretyny nieuwieze ja widze jak sie futinowi pchacie bez mydla do tylka...a zapominacie ze DZIEKI USA MAMY POKUJ NA SWIECIE
  • ~sami swoi
    (2014-07-22 12:34)
    ~lama2014-07-22 05:37
    JAK hAMERYKANIE!!!
  • ~pieszy
    (2014-07-21 21:04)
    dlaczego nie pokazano Ziemi
  • ~to klamstwo
    (2014-07-21 22:13)
    Astronauta schodzacy po schodkach spod butow sypie mu sie pyl ksiezycowy...hahahaa... jak to mozliwe skoro jest stan niewazkosci...
    To czysta sciema
    Rosjanie tego nigdy nie powtorzyli...ciekawe dlaczego...hahahah?
  • ~abc
    (2014-07-21 17:24)
    Niewątpliwie pierwszy automat lądował na Księżycu w 1966 roku (Łuna 9), a pierwsi ludzie w 1966.

    Teraz nie latają, bo to ogromne ryzyko i koszty, a właściwie po co?

    Nie zmienia to faktu, że 2 katastrofy Malaysian Airlines i Tupolewa na razie najlepiej wyjaśniają teorie spiskowe.
  • ~Gadacz
    (2014-07-21 18:35)
    Wyladowanie na ksiezycu mialo charakter propagandowy w wyscigu z Rosja, jezeli komus sie podoba tylko tak interpretowac to wielkie wydarzenie w historii ludzkosci. A jesli chodzi o teorie spiskowe to Dziennik wyskakuje z rewelacja, ktora byla juz przemielona 47 milionow razy. Jak gazeta takie wiadomosci.
  • ~mkk
    (2014-07-21 19:37)
    Zawsze znajdzie się grupa nawiedzonych, którzy w"wiedza lepiej".
    U nas to grupa PiSu utrzymująca, ze wie na pewno, iż w Smoleńsku był hel, bomba baryczna, puszki po piwie oraz parówki...

    W Ameryce jest nie mniej oszołomów, więc opowiadają, iż na Księzycu była bomba baryczna, hel , puszka i parówka, oh, pardon, nic nie było na Księzycu...
  • ~set
    (2014-07-21 16:55)
    Do "realista : to ze nie potrafisz zrozumiec to normalne. Wez sie za cos innego bo myslenie nie jest twoja najsilniejsza strona.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-07-21 16:18)
    amerykańce najpierw sfałszowali lądowanie na księżycu a teraz fałszują dowody w sprawie wypadku samolotu w noworosji!
  • ~Czytelnik.
    (2014-07-21 16:41)
    agent Rosji.
  • ~realista
    (2014-07-21 16:45)
    Osobiscie nie wierze w teorie jakoby Amerykanie nie wyladowali na ksiezycu w 69, aczkolwiek nie do konca potrafie zrozumiec czemu dzis latanie tam jest takim problemem skoro nie bylo 45 lat temu ?
  • ~Chwała ofiarom reżimu PiS
    (2014-07-21 16:50)
    USA jak zwykle pic i fotomontaż to samo z zamachem w smoleńsku udają że to zwykły wypadek lotniczy! Mam nadzieje że jak PiS dojdzie do władzy zerwie kontakty z amerykanami!
  • ~gp
    (2014-07-21 17:11)
    na ksiezycu nie ma nic godnego uwagi, wiec loty na naszego srebrnego satelite nie maja wiekszego sensu...
  • ~piesusa