• ~xyz
    (2014-07-21 17:42)
    Jasne, jasne, a kto umieścił na Księżycu retroreflektory? Pewnie Marsjanie :)
    Jak się nie znacie to nie piszcie głupot. Zajmijcie się może nauką, to będziecie wiedzieć dokładnie jak wylądowali i co tam umieścili.
  • ~Zenon
    (2014-07-21 21:56)
    Widać i Amerykanie mają swojego Macierewicza...
  • ~analityk
    (2014-07-21 18:25)
    to byo wielkie wydarzenie w astronautyce i wielki sukces usa {takze techmologiczny} choć rosyjsji łunochod był logiczniejszy i wytyczył kierunek rozwoju kosnonautyki na najbliższe 1oo lat tj na badanie ukladu sloecznego wysyla sie podobne probniki a nie człowieka
  • ~abc
    (2014-07-21 19:24)
    Re: ~emeryt 5 Może chociaż na 50 lecie, czyli za 5 lat uda się zorganizować wyprawę podobną do tej z 1969 roku ?

    Dla polityków dalszy kosmos ma tę wadę, że trudno stamtąd atakować przeciwnika na Ziemi, a przecież tylko to ich interesuje. Za 5 lat może już nikogo nie być na naszej planecie.
  • ~wiatr z kosmosa
    (2014-07-21 19:30)
    Twardowski pierwszy był na Księżycu, a Armsrtrongi to na Słońcu lądowali, tylko tego nie wiedzą
  • ~SYLVEK
    (2014-07-21 19:32)
    Wiesio 13 i jeszcze dodaj ten sam falsz w Smolensku
  • ~@~mkk2014-07-21 19:37
    (2014-07-21 19:51)
    Z Księżyca była transmisja TV, przywieźli skały, były następne lądowania.
    A gdzie są zdjęcia satelitarne z katastrofy 10 kwietnia 2010?
    Czy ktoś zbadał wrak?

    To nie są jakieś stronnicze uwagi - dowodów w katastrofie sprzed kilku dni też nie ma.
  • ~obcy sobie
    (2014-07-21 20:33)
    człek był i będzie wszędzie, w każdym zakątku wieloświata, tyle, że nie wie , gdzie jest, a i mutantów rozpoznamy, ok?
  • ~sami swoi
    (2014-07-21 20:20)
    Oczywiscie ze NIGDY tam czlowiek nie byl.Nie uwierze w jedno,ze setki tych bogatych burakow ze USA albo Arabii Saudyjskiej nie polecialiby na Ksiezyc w latach '90 i ten lot sprzedali jako film dokumentalny!!! Dla mnie wlasnie TO JEST DOWODEM ze tam ludzie nie potrafia doleciec!
  • ~pytam wiesia 13 frajera politycznego
    (2014-07-21 20:44)
    czy 13 oznacza że jesteś pechowy bykowiec wyprodukowany w technologii sowietskowo sajuza?
  • ~sami swoi
    (2014-07-22 12:33)
    ~starzec2014-07-22 07:04
    Zal mi takich ludzi! Wierzysz w ewolucje? Ja nie,bo moja rodzina pochodzi od Adama i Ewy,a twoja?
    Zobacz na youtube film "Science proves that NASA faked the moon landings - Moon land"
    ,
  • ~starzec
    (2014-07-22 07:04)
    Ta flaga jest dowodem na to, że znajduje się na księżycu. Tylko idiota może twierdzić, że tak wygląda flaga trzepocąca na wietrze. Tak właśnie powinna (i wygląda) flaga nie poddana działaniu sił aerodynamicznych. Jest zwyczajnie pomięta
    Zanim zaczniesz stawiać głupie pytania zrób eksperyment:
    1. Weź idealnie płaski arkusz folii opakowaniowej.
    2. Pomnij ją w dłoni w dłoni.
    3. Rzuć na stół w pomieszczeniu gdzie nie ma żadnego ruchu powietrza.
    4. Zaobserwuj co stało się z folią, czy ma kształt idealnego arkusza?
    5. Powtórz ten sam eksperyment umieszczając pomiętą folię na drzewcu a następnie umieszczając ją w strumieniu przepływającego powietrza (na wietrze). Wyprostowała się, nie? Przyjęła formę arkusza płaskiego. No widzisz trzeba zaufać eksperymentom i wiedzy a nie tępym palantom z masmediów.

Może zainteresować Cię też: