• ~Miś na Miarę
  (2014-12-17 17:45)
  Takie "muzeum" znajduje się na każdym wydziale anatomii patologicznej w każdej Akademii Medycznej. I nie jest po to, by gawiedź podniecała się niezdrowo, tylko żeby ludzie uczyli się o patologii i anomaliach z preparatów a nie tylko z suchych książkowych opisów. Dzienniku! Nie brukowiej!
 • ~Sylwester
  (2014-12-17 20:32)
  Skoro w Polsce zgodnie z Kodeksem Cywilnym w Szpitalach po zgonie można zwłoki przekazywać w całości lub częściach na dwie uczelnie Akademii Medycznych w Polsce to na co w każdym szpitalu są Kaplice Rzymskokatolickie jak mogą być w tych zaadoptowach i przebudowanych kaplicach szpitalnych wystawiane części zwłok ze zjawiskami chorobowymi aby pomagać w edukcji i diagnozie. Od czasów kiedy doktor medycyny Zbigniew Religa wprowadził Polską medycynę na światowy poziom najbardziej rozwiniętych krajów cywilizowanych tak teraz w Polsce obecnie medycyna cofa się do poziomu prymitywnych krajów wyznaniowych "Trzeciego Świata" !
 • ~Szpital w Leśnej Dziurze
  (2014-12-18 07:33)
  ~gość2014-12-17 20:38
  W Polsce przy każdym Szpitalu powinno być Muzeum Patologii i Zjawisk Chorobowych oprócz gabinetów Patologii i Medycyny Sądowej .Też są wyjątkowo ciekawe i pouczające przypadki.  Każdy polski szpital jest muzeum patologii i zjawisk chorobowych.
 • ~gość
  (2014-12-17 20:38)
  W Polsce przy każdym Szpitalu powinno być Muzeum Patologii i Zjawisk Chorobowych oprócz gabinetów Patologii i Medycyny Sądowej .Też są wyjątkowo ciekawe i pouczające przypadki.
 • ~Czytelnik Były
  (2014-12-17 17:46)
  Skoro "najmroczniejsze na świecie", to po kiego wała publikujecie te zdjęcia? Potwierdza się zasada, że pampers nie powstrzyma się przed najpaskudniejszym tematem, byle szokować durnych czytelnników. Ot, b r u k !
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.