Wara lisowi od kurnika

| Aktualizacja:

Współpraca Francji i Niemiec z Rosją wcale nie musi być dla Polski szkodliwa, pod warunkiem że Paryż i Berlin nie zaczną traktować Moskwy na równi ze swoimi sojusznikami z NATO czy Unii Europejskiej. Musimy baczyć, by nie wpuścili nam lisa do kurnika - pisze Andrzej Talaga.

wróć do artykułu
  • ~troche widzący
    (2010-10-19 08:46)
    Współpraca z naszymi "Dobrodziejami" i " Protektorami" przy wejściu Polski do UE. ,jest poprawna wtedy gdy podpisujemy traktaty i inne dyrektywy pozbawiające nas samodzielności i tożsamości.Teraz ponownie sugeruje się nam że trzeba poczekać co zrobią nasi " Przyjaciele " a po fakcie [jak po likwidacji Stocznii] będziemy mogli sobie ponażekać.Że jeszcze liczy się na taką naiwność Polaków !!!
  • ~miro
    (2010-10-19 10:35)
    JEDEN CHCIAŁ NAS ŻYWCEM OBEDRZEĆ ZE SKÓRY , DRUGI WYMORDOWAĆ A TRZECI TO ZDRAJCA
    I KOMU WY TU CHCECIE UFAĆ
    SPRZEDADZĄ NAS ZA GARŚĆ MIEDZIAKÓW , JAK TYLKO WYCZUJĄ ŻE IM SIĘ TO OPŁACA
    NASZA NARODOWA NAIWNOŚĆ PO PROSTU MNIE PRZERAŻA
  • ~OBSERWATO
    (2010-10-19 17:14)
    TO JEST FILOZOFIA RZADZACYCH
    KIIEDY TO RUNIE I ZAPANUJE SPOKOJ W TYM KRAJU.?
    BbEZ KRWAWEJ ROZPRAWY WYGLADA ZE SIE NIE OBEJDZIE..
    CZY OSZOLOMY Z PO NIE WIDZA CO ROBIIA?
    PO TO GSARTKA STRYCH KOMUNISTOW NLEZY ODSUAC OD WLAZY ZEBYY POLSKA BYLA POLSKA
  • ~Jacks
    (2010-10-19 23:14)
    (Kiedy wyjdzie czwarty numer "Miesięcznika idei"? Kiedy wyjdzie najlepsze czasopismo w Europie?)
    Nasz prezydent zostawi po sobie silne struktury wojskowe. Komorowski może i jest przeciętnym politykiem, ale skuteczności odmówić mu nie można. Cichym priorytetem dla niego jest silna Polska armia.
  • ~NEO
    (2010-10-21 14:29)
    Przeraża mnie to co robią media . To one są powodem tego co dzieje się w kraju .Takich oszołomów jak : Olejnikowa , Lis , Durczok , Gugała i wielu innych jest odpowiedzialnych za to co dzieje się w polityce i jak ludzie na siebie warczą .To oni za wszelką cenę skłócają ludzi i napuszczają jednych na drugich . Są po prostu niewiarygodni jako redaktorzy, bo ich stronniczość nie podlega dyskusji .Cały czas tylko na ich ustach jest słowo Kaczyński i zawsze w negatywnym znaczeniu .
  • ~staszek
    (2010-10-21 19:15)
    ludu pisowski, jesteś zatwardziały i widzisz co chcesz; nie trzeba być z PO żeby was nienawidzić za oszołomstwo i rozrabiactwo, są inni którzy też was mają dosyć
  • ~alkoan
    (2010-10-24 21:58)
    ,,Już przeszedł drzwi kurnika.
    Wita się z kurkami.
    Jedna z wysokiego szczebla :
    Pastka na dole na lisie nogi.
    Lis podziękował, przeskoczył progi.
    Kurę pochwycił za głowę.,,
    alkoan
  • ~stary
    (2010-10-27 18:15)
    Priorytetem dla Polski powinna być silna gospodarka, a nie silna armia (tę już mieliśmy w 1939 r.). Ale silnej gospodarki mieć nie będziemy. Za dużo przeciwności, za mało pieniędzy.
    Jak powiedział towarzysz Wiesław:"Gdybyśmy mieli mięso wołowe, wysyłalibyśmy je w puszkach na Zachód, za dewizy. Niestety, nie mamy blachy!
    Pytanie; Co z tą Polską - zostawmy Lisowi. On się już wystarczająco o to troszczy..

Może zainteresować Cię też: