Rozwiązujemy problemy!

| Aktualizacja:

Pierwszy numer „Gazety Prawnej” ukazał się 22 października 1994 roku. Początkowo „GP” była tygodnikiem. Charakterystyczny dla „GP” żółty kolor papieru pojawił się w 1996 r. Dwa lata później powstała witryna www.gazetaprawna.pl.

wróć do artykułu
  • ~wirek
    (2011-06-14 10:59)
    Gdyby kierować się wskazówkami PiS, np. Adama Glapińskiego czy Beaty Szydło, to Polski PKB wzrósłby 10-krotnie. Tylko oni pod przewodem Jarosława Kaczyńskiego potrafią rozwiązać odwieczny dylemat ekonomistów, tj. jak zwiększać wydatki publiczne bez zwiększania deficytu i długu państwa, zachowując przy tym bardzo wysoki wzrost PKB rzędu 8-10% przy równoczesnym zmniejszaniu się różnic w dochodach i zasypywaniu przepaści między Polską A i Polską B. Dajmy im szanse na wielki eksperyment; redaktor Wróblewski przyklaśnie.
  • ~W,,,,a
    (2011-06-14 12:27)
    Warszawianka2011-06-14 11:18
    DLACZEGO w Dzienniku ciągle są tytuły ;straszące , pesymistyczne , podjudzające ???!!!
    KOMU TAK BARDZO ZALEŻY BY NAS KARMIĆ STRAWĄ NIESTRAWNĄ !!!
    Panie Wróblewski czy jesteś malkontentem czy po prostu już taki wredny ???!!!
  • ~Polska Europa Świat
    (2011-06-14 22:36)
    "Rozwiązujemy problemy" - jakie i czyje... nikt nie pisze - dziękujemy... dlaczego?
  • ~i
    (2011-06-15 21:23)
    Waszą propozycje rozwiązania problemu
  • ~Zbynio
    (2011-06-15 15:08)
    To nie sztuka rozwiązywać problemy. My także potrafimy je zawiązywać. Szczerze mowiąc wolimy to drugie, rozwiązywac to byle matoł potrafi. Wbrew opiniom kiboli matołami to my nie jesteśmy, choc tak mogłoby się wydawać.
  • ~Polska Europa Świat
    (2011-06-15 20:36)
    No dobra, no to rozwiązujemy tu w internecie problemy? Napiszcie w dzienniku, w module np. opinie, 10 najważniejszych problemów Polska Europa Świat i ich przyczyny oraz skutki. Jest połowa 2011 roku, zatem mija pierwsza dekada XXI wieku i zbliżają się wakacje. Dobry czas na to? Wiadomym jest i bez szyfrowania poirytowanego Zbynio, że najpierw Polska, teraz jest w Polsce Europa (prezydencja, mundial), a dalej będzie w niej Świat - tylko jak albo tudzież jakim cudem?
  • ~3 x 15%
    (2011-06-16 10:35)
    Bo takie są tytuły zmian w prawie pod nierządem Tuska.

    ---
    > DLACZEGO w Dzienniku ciągle są tytuły ;straszące , pesymistyczne , podjudzające ???!!!
  • ~kaszanka-polska
    (2011-06-16 13:10)
    re.: Polska Europa Świat ... bardzo dobre pytanie ... jakie problemy, czyje, co z tego jest ?
  • ~Polska Europa Świat
    (2011-06-16 16:35)
    re kaszanka-polska
    Chwalą się 3-tys. dorobkiem, że to był dobry pomysł z Dziennik Polska Europa Świat.
    Pewnie mają bazę dobrych praktyk rozwiązywania problemów. Może o tym napiszą?
    Zatem w Polsce parlament tworzy prawo, dziennikarze rozwiązują problemy, a rząd...
    informuje o sukcesach.