Strajk pogrąży firmę

| Aktualizacja:

Strajk nie będzie wymierzony w pasażerów – deklarowali kolejowi związkowcy. Oczywiście, że nie. Warto to powtórzyć tysiącom ludzi, którzy dziś nie wiedzą, jak dojechać do pracy. Ale w pewnym sensie związkowcy mają rację – jakikolwiek strajk w Przewozach Regionalnych będzie kolejnym ciosem także w samą firmę. I coraz mniej jest szans na to, żeby utrzymać jej funkcjonowanie w dotychczasowym kształcie.

wróć do artykułu
 • ~Zmartwiony.
  (2011-08-18 08:26)
  Zapewne Premier Tusk jest również bardzo niezadowolony i wściekły tak jak my na PKP,NFZ,ZUS,PZPN,MON itp. Chętnie by nam ulżył i pomógł ale przecież dobrze wiemy ,że biedaczyna niewiele może bo do okoła jest wredny PiS.Ludzie opamiętajcie się czy musicie koniecznie jeżdzić pociągiem lub leczyć się!!!Macie sprawny Rząd pełen polityki miłości, macie zieloną wyspę i nie potraficie tego uszanować.Wstyd na całą UE.
 • ~paluch
  (2011-08-17 13:15)
  Tylko prywatyzacja uzdrowi polską kolej.
 • ~piotrek
  (2011-08-17 13:15)
  Koszty utrzymania wzrosly wiec zwiazki strajkuja. Ale to bylo to przewidzenia, prawda? Nie slychac oskarzen w stronu rzadu, ze doprowadzil do wzrostow utrzymania. Za to obwinia sie zwiazkowcow o jakies szkodliwe dzialania. Jest to zwykla hipokryzja. Rzad napedzil inflacje aby na krotki czas zwiekszyc nominalne dochody
  panstwa - sposob na latanie dziury budzetowej. Strategia, ktora ma krotkie nogi i, ktorej cel jest polityczny - utrzymanie sie przy wladzy - a nie gospodarczy. Za dzisiejsze dzialanie obecnego rzadu spoleczenstwo bedzie placic w przyszlosci - i o to wlasnie chodzi. Przesunac kryzys na pol roku, rok, po wyborach. Jak bedzie rzadzil PiS - to oskarzy sie PiS o nieudolnosc, jak PO pozostanie przy wladzy - to jakos to bedzie - na kolejne 4 lata.
 • ~żałosne
  (2011-08-17 10:07)
  za komuiny to się takie grabarzyki cieszyły, że PKP strajkuje. Dziś, gdy pracownicy ropzwalonego PKP strajkują, przychodzi jakiś idiota i mówui, że strajk POgrązy firmę. Ta firma już dawno zostało przez POmatołów POgrążona.
 • ~Stif
  (2011-08-17 07:57)
  Związkowcy którym jest bardzo źle...powinni otworzyć własne firmy...i zarabiać duuuużo kasy...Po cholerę męczą się..."na państwowym"...