Kazik Staszewski: PSL najbardziej szkodliwą partią

| Aktualizacja:

Piosenki Kazika o Polsce to ostra ocena rzeczywistości. Artysta chętnie dzieli się w nich swoimi poglądami. Co mówi dziś o politykach?

wróć do artykułu
  • ~orzeszeq
    (2012-08-07 17:05)
    PSL ZAWSZE W KOALICJI - BYLI SWOI PRZY KORYCIE :) POlszewia czy SLD to niemal bez różnicy - WSZYSTKICH Z POLITYKI WYMIENIĆ NA NOWYCH...
  • ~Tomek z W-wy
    (2012-08-06 20:52)
    Kazek PSL to pestka a co z POdczerwienią KOLEDZY
  • ~@St a chu
    (2012-08-06 12:41)
    a po latach neonaziźści ich wygwiżdźą... Wal się barani łbie !!!
  • ~Rzeszów_65
    (2012-08-06 12:41)
    Na podkarpaciu przykładem bandy PSL jest niejaki Jan Bury.
  • ~cookies9
    (2012-08-06 12:39)
    Ma rację co do PSL - są zachłanni,chciwi,a państwo traktują,jak własny folwark.
  • ~St a chu !
    (2012-08-06 12:33)
    Tusk i media dobrze wykonali pierwszą część zadań im postawionych i przekonali Polaków, że ich największym wrogiem jest Jarosław Kaczyński.
    Teraz już będzie znacznie łatwiej przekonać Polaków, że ich największymi przyjaciółmi są Władimir Putin i Angela Merkel ….. A Polacy poznają jak było naprawdę dopiero wtedy, gdy im obcy but przygniecie kark do ziemi…. Ale za to jak WTEDY będą bohatersko walczyć o niepodległość !!!
  • ~ma rację Kazik ale ja bym jeszcze
    (2012-08-06 12:08)
    dodał pis.
  • ~SZALONYLOS
    (2012-08-06 11:20)
    PANIE KAZIU NIECH PAN NIE ******** ZSL+PZPR = ?
  • ~Ken
    (2012-08-06 09:41)
    widać obecni rządzący zatrudnili ekipę do pisania postów na forach. Pewnie ich dzieciaki na wakacjach się nudzą i trochę chcą dorobić!
  • ~fan
    (2012-08-06 09:20)
    Kazi1 Wsadż sobie palec do du.y!
  • ~m
    (2012-08-06 06:58)
    na czym on sie zna?
    jak umie do 5 policzyc to juz jest duzo
  • ~bidul polski
    (2012-08-06 06:35)
    w swej ocenie walczy Kazik o trofea. Jaki Pan taki... PSL to jedna z dwóch nóg rządu i to ta słabsza -w układach.
  • ~wiola
    (2012-08-06 05:20)
    ***** człowieku wiesz
  • ~Cezar
    (2012-08-06 03:56)
    kazik ,to szkodnik,chce rozbić 5 letnią koalicję,która tyle dobrego zrobiła dla polaków,nawet odpowiedziała na postulaty społeczeństwa i pozwoliła 2 lata dłużej pracować i zarabiac godziwe pieniadze ,a nie pobierać żebraczą emeryturę itd, kazik mordka w kubeł.
  • ~Element
    (2012-08-05 22:32)
    GAZ: Jak Tusk z Pawlakiem dogadali się z Putinem

    Jak wiadomo, rząd Donalda Tuska i Waldemara Pawlaka zawarł z Rosją umowę na dostawy gazu rosyjskiego w ilości ok. 10 mld m sześc. rocznie do 2022 roku. Cena dostarczanego nam gazu ma wynosić ok. 400 dolarów za 1000 m sześc. (pojawiają się wszakże szacunki mówiące o 500-550 dolarach). Jest więc ona porównywalna z ceną, jaką na mocy kontraktu Putin - Tymoszenko płaci Ukraina (450 dolarów).

    Do podpisania umowy na takich warunkach cenowych doszło mimo tego, że od 2008 roku notowany jest na giełdach spadek cen tego surowca w związku z dużą podażą gazu pozyskiwanego z łupków w Stanach Zjednoczonych. W styczniu 2012 roku gaz kosztował tam na giełdach 98 dolarów za 1000 m sześc. i prognozowano dalszy spadek jego ceny do ok. 71 dolarów za 1000 m sześciennych. Potwierdziło się to w kwietniu - cena spadła do 68 dolarów.

    Poza bulwersującą wymową cenową najnowszej polsko-rosyjskiej umowy gazowej zwraca uwagę jeszcze jeden znamienny fakt. Według opinii płynących od naszych sąsiadów, zawierając tę umowę, Polska złamała niepisaną zasadę solidarności energetycznej państw naszego regionu. Litewski dziennik gospodarczy "Verslo Żinios" stwierdził: "Rosjanie dzielą Europę rękoma Polaków".

    Premier Putin, spiesząc na odsiecz Julii Tymoszenko, oświadczył 3 maja br., że przed podpisaniem umowy gazowej z Ukrainą rosyjscy prawnicy szczegółowo przeanalizowali wszystkie jej aspekty i stwierdzili, iż jest ona w pełni zgodna z ustawodawstwem tak Rosji, jak i Ukrainy. "Żadnego naruszenia prawa - mówił Putin - czy to ukraińskiego, czy to rosyjskiego nie było". Nie należy mieć wątpliwości, że zarówno premier Tusk, jak i wicepremier Pawlak spotkają się w przyszłości z podobnym poparciem.
  • ~ciasny wiesiek15
    (2012-08-05 22:07)
    ~Karol2012-08-05 21:36 wypierz DON DZONG TŁUSKOWI skarpety bo ma jutro mecz a to przecież ,,b.uczciwy i honorowy człowiek wielkiego formatu" i nie zapomnij wziąć dopalaczy dla siebie
  • ~Lutek
    (2012-08-05 21:45)
    `~ telewidz z 20:16. Lipiec to jeden przypadek,za co zostal ukarany,a co robi
    twoja Partia Oszustow?Smieciu
  • ~ciul z sekty po
    (2012-08-05 21:39)
    ~wawa2012-08-05 20:06

    3. Niedopuszczalne jest zamieszczanie wypowiedzi, które:
    a. są sprzeczne z prawem lub zasadami współżycia społecznego;
    b. naruszają prawa osób trzecich;
    c. są wulgarne lub obsceniczne;
    d. propagują przemoc, nienawiść rasową lub religijną lub są w inny sposób naganne;
    e. są reklamą.
    4. Administrator ma prawo usunięcia wypowiedzi... ale ich nie usuwa, bo mjest takim samym chamem, jak autorzy tych postów.
  • ~Karol
    (2012-08-05 21:36)
    Pisowskie żule,przestudiujcie{jeśli umiecie czytac}przekręty partii Kaczorow-PC i Pisu[spolki,dotacje z FOZZ,z BPH,powiazania z Bagsikiem,otrzymanie za darmo budynku przy Nowogrodzkiej i gazety Ekspresu wieczornego,umorzenie po przegranych wyborach 97 r.dlugu PC-70 mln.zl.No,co macie na Tuska-nic,zero-bo to b.uczciwy i honorowy czlowiek wielkiego formatu.
  • ~katol to ciemny kraj
    (2012-08-05 21:32)
    ye bać kler ośmiornica tam jest 300000 kapelanów i wszystko wysyłaja do waty papy szmaty a[polak to baran spod kośćfioła