Ostry komentarz Olejnik. Porównanie Pawłowicz do Leppera

| Aktualizacja:

Monika Olejnik krytycznie skomentowała wystąpienie Krystyny Pawłowicz z PiS, która w niewybrednych słowach oceniła zorganizowany w Warszawie marsz przeciwko gwałtom. "Według pani profesor 'szmaty zachowały się jak szmaty', a jak zachowała się pani profesor?" - pyta publicystka.

wróć do artykułu
  • ~Max
    (2013-05-24 11:48)
    Olejnik to "córa" Urbana i tyle
  • ~andreas
    (2013-05-24 11:48)
    Jak zachowuje się p. Profesor? Tego nie wiem. Wiem natomiast, że Monika Olejnik od dawna zachowuje się jak szmata i w dodatku koniunkturalna...i tego jestem pewien i od dawna już...
  • ~gorszy polak
    (2013-05-24 11:50)
    ano zachowala sie jak szmata zwykla sciera
  • ~kapitan NEMO
    (2013-05-24 11:52)
    a jak zachowuje się Olejnik, czyż to nie wypisz, wymaluj metody Józka Goebbelsa i jego uczni - także tych z uszami w Polsce
  • ~adam
    (2013-05-24 11:52)
    do kogo mozna porownac pania olejnik
  • ~Borys.
    (2013-05-24 11:53)
    Tą starą szmatę Pawłowicz powinni dawno uśpić fenolem i po kłopocie. Na nią przez całe życie żaden facet nawet spojrzeć nie chciał i dlatego pluje jadem na inne kobiety. Co to w ogóle za autorytet, żeby ją pytać o opinię ? Ona wie tyle o życiu seksualnym co Kaczorek. Stara panna i stary kawaler. Żałosna stara żmija.
  • ~polka
    (2013-05-24 11:54)
    CZY P OLEJNIK TEZ BYLA NA MARSZU ---Roznych pokieraszowanych zapraszano ---COZ czy inteligencja tej pani jest tak uboga -Przeciez same nazwaly sie szmaty wiec co tu dyskutowac Jezeli taka obrona to DLACZEGO daje swiadectwo o SOBIE
  • ~sed
    (2013-05-24 11:54)
    Ta wywiadowczyni powinna zajrzec na strone: http://fabrykarownosci.com/wptest/patronat-18-05-sodoma-zdziry-libertyni/ . Moze wtedy zobaczylaby tekst p. Pawlowicz zupelnie inaczej. Ale to stara szkola me(r)diow. Atak na nielubianego polityka bez odwolania sie do meritum sprawy albo nawet bez znajomosci tej sprawy.
  • ~iki
    (2013-05-24 11:59)
    Olejnik na czele marszu szmat.
  • ~jestes wspanialomyslna pani moniko
    (2013-05-24 11:59)
    i pomyslec ze ;dziennikarz zakowski chcial wzucas sp Leppera do dolu z wapnem
  • ~cotlet
    (2013-05-24 12:00)
    Ta stara blachara Urbana ma jeszcze czelność podnosić głos?!
    Botox jej poczynił takie spustoszenie w resztkach mózgu, że bełkocze - stara, obślizgła PRESSTYTUTKA meNdialna.
  • ~buahaha
    (2013-05-24 12:01)
    Córa SBeka mówi o morlaności ...
  • ~tak trzymać
    (2013-05-24 12:02)
    brawo p.Profesor ,ktoś musi powiedzieć co czuje zdrowa część społeczeństwa.
  • ~oz
    (2013-05-24 12:03)
    olejnik ty córko komunistycznego siepacza powinnaś zajmować się butelkami tak jak kiedyś co nie stokrotko
  • ~maria
    (2013-05-24 12:03)
    Borys---to chyba jakis pomyleniec lub pokieraszowany NIE LUBI LUDZI NORMALNYCh zdrowych -A NIE JAKIS WYLUZADNYCH MORALNIE ZASMIECAJACYCH NORMALNY KRAJ ..Jest tego garstka i chce narzucic swoje orgie sesualne Polakom ..SAME ZAZWALY SIE MARSZ SZMAT i co tu dyskutowac ZApraszajac roznych wynaturzonych ,,Przeciez mogli poprzec ustawe wiekszek kary dla gwalicieli -i po co te cyrki robic WIEC JAK SOBIE ZASLUZYLY TAK MAJA _SAME O SOBIE DALY SAMOSAD
  • ~Kacha
    (2013-05-24 12:04)
    sciera nie dziennikarka, zero rzetelnosci zawodowej, zero uczciwosci, zero moralnosci tuba tuska i politycznej poprawnosci. Nie fakty sa wazne tylko pollityczne zamowienie. A homoseksualizm jest choroba psychiczna i da sie leczyc, czy sie to teczowym i ich zapleczu podoba czy nie. Takie sa naukowe fakty ktorych nie wolno publikowac. Tak wyglada wolnosc slowa i tolerancja tej niby mniejszosci
  • ~polka
    (2013-05-24 12:04)
    a jak zachowuje się olejnik???/
  • ~wer
    (2013-05-24 12:05)
    Droga Pani PAWŁOWICZ PROSZĘ TAK TRZYMAĆ a na olejnik PRZYJDZIE JESZCZE CZAS I SIĘ JĄ ROZLICZY
  • ~dr T. Muchomorek
    (2013-05-24 12:06)
    A Pani Profesór jest zaszczycona, że Nasz Dziennik pozwala się jej wypowiedzieć na swoich łamach.
  • ~Borys ale Godunow
    (2013-05-24 12:07)
    Tą starą szmatę Pawłowicz pomyłka ścierę

Może zainteresować Cię też: