Ostry komentarz Olejnik. Porównanie Pawłowicz do Leppera

| Aktualizacja:

Monika Olejnik krytycznie skomentowała wystąpienie Krystyny Pawłowicz z PiS, która w niewybrednych słowach oceniła zorganizowany w Warszawie marsz przeciwko gwałtom. "Według pani profesor 'szmaty zachowały się jak szmaty', a jak zachowała się pani profesor?" - pyta publicystka.

wróć do artykułu
  • ~Wanda z Warszawy
    (2013-05-24 14:06)
    Pani prf Pawlowicz ,to prawdziwa POLKA ,jestem tego samego zdania co ona.
  • ~krzysiek 1964
    (2013-05-24 14:08)
    Ja też posiadam tytuł naukowy, a jednak nie afiszuję się z tym bo to jest w dobrym tonie Pani profesor doktor habilitowana. A i tak twierdzę, że trzeba Panią leczyć bez względu na to jak i kiedy TVN rzekomo manipuluje Pani wypowiedziiami Proponuję, aby Pani obejżała swoje " wystąpienie" i zastanowiła sie czy osoba z tak poważnymi tytułami naukowymi powinna dopuszczac się takich zachowań. Panie Boże! Widziszi nie grzmisz!?
  • ~HRABIA MONTE CHRISTO
    (2013-05-24 14:08)
    POROWNANIE OLEJNIK DO STALINOWSKIEJ DZIENNIKARKI JEST JAK NAJBARDZIEJ ADEKWATNE
  • ~keja
    (2013-05-24 14:10)
    Choć byście się obesr.li PO moherowy berecik to Pani profesor ma po prostu rację.
  • ~Emeryt
    (2013-05-24 14:11)
    Pawłowicz to mądra kobieta i doskonale wie o co tu chodzi niedoinwestowane intelektualnie prostaki
  • ~Józef Moneta
    (2013-05-24 14:11)
    To sciera nie dziennikarz
  • ~J-23
    (2013-05-24 14:13)
    to jest panika przed rządami PIS ubeckie szmaty
  • ~tfu żigolaki
    (2013-05-24 14:14)
    Czy Monika to już szmata, chyba nie.
    A może jednak dziwka???
  • ~J-23
    (2013-05-24 14:15)
    ~Wierieszczagin-mądra osobą prymitywny prostaku
  • ~Olejnik = SBuwa .....wont.
    (2013-05-24 14:25)
    Ubecka szmata pasiona w KONSUMACH niech zamknie swoj wredny pysk.
  • ~jasiek
    (2013-05-24 14:31)
    Olejnik jest starsza od Staniszkis czy młodsza?
  • ~koko900
    (2013-05-24 14:35)
    Zachecam wszystkich do przeczytania ksiazki o podlozu erotycznym ”Piata fala pozadania” w tej ksiazce autorka ukazuje intymne strony doznan seksualnych bazujac na swoim wieloletnim doswiadczeniu, opisujac jak to wyglada w innych kulturach i u ludzi w roznym wieku, zdaniem wielu seksuologow ksiazka jest dobra lektura dla kazdego chcacego zglebic tajniki pojec takich jak poligamia, nimfomania oraz niekonwencjonalne fantazje seksualne. Wielu seksuologow praktykujacych wydaje bardzo pozytywne opinie na temat ksiazki dlatego warto ja przeczytac i podzielic sie swoimi uwagamami na jej temat.
  • ~mizgaj
    (2013-05-24 14:36)
    A ja popieram panią prof. Pawłowicz i gratuluję jej odwagi.
    Natomiast Olejnik zawsze była dla mnie "dziennikarką" nieobiektywną,stronniczą i manipulowała faktami,zresztą jak cały TVN.
    Olejnik może tylko czyścic buty pani prof. Pawłowicz,o ile ta szlachetna pani się zgodzi.
    Dla mnie Olejnik,to anty dziennikarka .Ot, co !
  • ~rtek
    (2013-05-24 14:38)
    Dzieci kacyków wychowane na kłamstwach i manipulacji,nigdy nie będą po stronie
    prawdy i honoru !
  • ~xxxjaro.
    (2013-05-24 14:38)
    Józef Moneta dla klasyka od ,,SPIEPRZAJ DZIADU''' to była,,STOKROTKA''-frajerze.
  • ~GTA
    (2013-05-24 14:39)
    Ubeckich palek nie przegadasz. Powybijaja ci zeby i to jest ostateczny argument takich jak Monika 0.
  • ~Hrabia Rucki
    (2013-05-24 14:41)
    Do Pawlowicz: mam takie pytanie jak ci sie udaje pogodzic funkcje naukowca i radykalnego religijnego fanatyka? Czy to nie jest tak, ze albo jest sie dobrym naukowcem albo wyznawca? Przeciez religia i nauka sa soba we wzajemnej sprzecznosci: nauka wymaga sceptyczengo podejcia do kazdej koncepcji nie pozwala wierzyc w „glebokie przeswiadczenie” ze cos dziala, wymaga potwierdzenia wszystkiego w doswiadczeniach, natomiast religia bazuje na slepej wiarze i nie znosci watpliwosci. Co myslisz o nienaukowych metodach uzywanych na codzien przez religie do pseudo udowodniania dotkryn? Wiekszosc nauka Jezusa bazuje na plytkich porownaniach! Czy to jest naukowe? Czy opieranie swojej wiedzy na Bibli tzn. smboliczenj literaturze z pierwsego wieku i wczesniejszej jest naukowe? Co mi powiesz o ludziach ktorzy wierza tylko w czesc Bibli ale nie w ta czesc co ty? Wyobraz sobie ze ktos nie wierzy w Jezusa jako Zbawiciala ale wierzy ze ryba zjadla czlowieka i wyplula go po trzech dniach. Ten czlowiek oczywiscie przezyl nazywal sie Jonasz. Czy to nie koliduje z twoim naukowym sposobem przetwarzania faktow?
  • ~blaaaaaaa..............
    (2013-05-24 14:42)
    Brawo Pani Olejnik...Niestety większość polacków to zatabaczałe chłopstwo a rycerskość polskich mecizn związana jest z tym, że mają zakute łby...
  • ~Rychu
    (2013-05-24 14:45)
    Nie ma się co dziwić, to co mówi to nie jej wina, wszystko przez te hormony. Posłanka Krystyna Pawłowicz, niezamężna, bezdzietna, samotna, wymaga specjalnego traktowania i powinna udać się do lekarza. A dalej to jak w tym kawale.
    Przychodzi baba do lekarza:
    - Panie doktorze, przede wszystkim muszę powiedzieć, że jestem jeszcze dziewicą.
    - To wspaniale, bo ja właśnie jestem lekarzem pierwszego kontaktu!
  • ~blaaaaaaa..............
    (2013-05-24 14:46)
    Jest się czego bać. Rządy ukrytego pedzia i czarnych pedofili cofną o 50 lat i tak zacofany polski ciemnogród...

Może zainteresować Cię też: