Ostry komentarz Olejnik. Porównanie Pawłowicz do Leppera

| Aktualizacja:

Monika Olejnik krytycznie skomentowała wystąpienie Krystyny Pawłowicz z PiS, która w niewybrednych słowach oceniła zorganizowany w Warszawie marsz przeciwko gwałtom. "Według pani profesor 'szmaty zachowały się jak szmaty', a jak zachowała się pani profesor?" - pyta publicystka.

wróć do artykułu
  • ~ocenzurowany ślązak
    (2013-05-24 14:46)
    Najbardziej dziwi co całe to matołstwo popierające PO widzi w PIS że się go tak boją? NA KAŻDYM KROKU, PRZY KAŻDEJ OKAZJI SŁYCHAĆ TYLKO PIS i tylko PIS. Czyżby mieli tak wiele do ukrycia - przekrętów, złodziejstwa i szachrajstwa, że boją się jak ognia PIS-u i tylko PIS-u?
  • ~blaaaaaaa..............
    (2013-05-24 14:48)
    ~jasiek2013-05-24 14:31
    Olejnik jest starsza od Staniszkis czy młodsza?

    A jaki to ma związek buraku z jej wypowiedzią?...
  • ~x
    (2013-05-24 14:48)
    olejnik jak goebbels
  • ~82 LATKA
    (2013-05-24 14:49)
    WSZYSTKIE TE KOMENTARZE KONTRA INTELIGENTNEJ DZIENNIKARCE TO CZŁONKOWIE PiS
  • ~ocenzurowany ślązak
    (2013-05-24 14:55)
    A może by tak Monika spojrzała w lustro i oceniła kim ona jest? Zdjęcie mówi samo za siebie.
  • ~blaaaaaaa..............
    (2013-05-24 14:56)
    ~x2013-05-24 14:48
    olejnik jak goebbels

    Nie znasz żadnej wypowiedzi Goebbelsa a pieprzysz jak potłuczony...Nie wytrzeźwiałeś od wczoraj czy na nowo się upiłeś polaczku-buraczku?...
  • ~czytacz
    (2013-05-24 15:14)
    Olejnik komentuje tak jak wygląda.
  • ~~AAdam
    (2013-05-24 15:19)
    A jak zachowuje się ta Olejnik? - ludzie o tej pseudo dziennikarce mają wyrobione zdanie - nic dodać nic ująć!!!
  • ~marekzegarek
    (2013-05-24 15:24)
    Brawa raz jeszcze dla Olejnik. Pawlowicz to pierwszy pajac PISu.
  • ~swój
    (2013-05-24 15:25)
    Olejnik to prosta baba,bez żadnej ogłady i intelektu.
    Naszpikowana cechami PRL-owskimi .
    Nigdy nie była poważną dziennikarką. Bo byc dziennikarką to trzeba miec intelekt.
  • ~vp
    (2013-05-24 15:28)
    Co do walorów intelektu to podobieństwo jest niezaprzeczalne natomiast LEPPER był ładniejszy od PAWŁOWICZOWEJ.
  • ~WERT
    (2013-05-24 15:31)
    RACJA SZMATY ZACHOWAŁY SIE JAK SZMATY !!! BRAWO PANI PROFESOR !!
  • ~Najpierw obelżywe zaproszenie, a Olejnik obrażona
    (2013-05-24 15:36)
    prof Pawłowicz cytowała KOLEŻANKI pani Olejnik. Same siebie określały jako SZMATY. Kim jest pani platformiana dziennikarka? Jedną z nich? Sodomę z nimi bedzie uprawiać (wg zaproszenia).
  • ~Juro spod Gronia
    (2013-05-24 15:38)
    Pani Profesor Pawłowicz zachowała sie jak wierna córa Koscioła Powszechnego, patriotka i przyzwoity człowiek. ot co...!
  • ~no właśnie, szczera prawda
    (2013-05-24 15:39)
    olejnik jak goebbels
  • ~obserwer
    (2013-05-24 15:40)
    Jak Lepper (kiedy opowiadał o gwałcie prostytutki) to się śmiał prezes kiedy mówił na spotkaniu, że 1000 zł becikowego nie powinni otrzymawać tacy np. jak Kulczyk, poprawił się młody Kulczyk, "bo stary to już chyba nie może"..i hhhehhhe hhhe(obleśne Lepperowskie )hehheehee...
  • ~blaaaaaaa..............
    (2013-05-24 15:46)
    ~swój2013-05-24 15:25
    Olejnik to prosta baba...

    Baby to masz w nosie chamie niemyty...
  • ~Lance Armstrong
    (2013-05-24 15:53)
    Od dzisiaj Rower Tylko Na Korbę!

    I żadnego ćpania!
  • ~iki
    (2013-05-24 16:07)
    Pewny udział w Marszu Szmat, Olejnik ma.
  • ~PL
    (2013-05-24 16:16)
    Brawo!!! 100% racja pani Olejnik!

Może zainteresować Cię też: