Szokująca wypowiedź abp. Michalika o pedofilii. Terlikowski: Obraził ofiary

| Aktualizacja:

"Tej wypowiedzi nie da się obronić" - komentuje szokujące słowa abp. Józefa Michalika na temat pedofilii w Kościele Tomasz Terlikowski w rozmowie z dziennik.pl.

wróć do artykułu
  • ~św. Jerzy
    (2013-10-08 16:51)
    Stał się cud pewnego razu, że zagadał głos z obrazu. Terlikowski zaczadziały, zaczyna występować przeciw możnowładcy kościelnemu. Oj, panie Terlikowski, już zastępy św. Piotra będą miały baczenie na Twą zbrukaną dusze!
  • ~ASDG
    (2013-10-08 16:53)
    TERLIKOWSKA KUR,,..,A
  • ~Jest to ...
    (2013-10-08 16:55)
    Jest to wypowiedz albo b. prymitywnego czlowieka, albo bardzo chorego, ktory nie powinien pelnic funkcji arcybiskupa.
  • ~papież
    (2013-10-08 16:56)
    Panie Michalik nie nazwę pana totalnie zdegenerowanym lumpem bo nie chcę obrazić lumpów.
  • ~fPiSdu !
    (2013-10-08 16:57)
    to na pewno słowa Terlikowskiego?
    no nie wierzę...
  • ~AZOR
    (2013-10-08 16:58)
    no i pierwszy raz zgadzam się z terlikowskim
    i dobze mu radzwe niech zakaże swoim dzieciom zblizania sie do jakiegokolwiek kościoal na odległoś blizsza niz 1 km

    a ARCYIDIOTE michalika NATYCHMIAST ZDYMISJONOWAĆ I ZDEGRADOWAC
  • ~POLSKA
    (2013-10-08 16:58)
    Banda polskich katolików -opamiętajcie sie to nie jest ciemnogrod.
  • ~irpu
    (2013-10-08 17:00)
    Mnie również obraża mimo, że nie byłem ofiarą, a jestem praktykującym katolikiem. To jest hańba Panie Michalik.
  • ~Papież
    (2013-10-08 17:02)
    Wina rodziców jest oczywista ,dlatego że wysyłają swoje dzieci na lekcje indokrynacji katolskiej.,
  • ~widmo
    (2013-10-08 17:03)
    Terlikowski nie mógł tak powiedzieć, on broni tej sitwy zdegenerowanych "karłów".
    Nigdy w swym oku nie zobaczą belki.
  • ~Mrówka
    (2013-10-08 17:04)
    pierwszy raz w życiu zgadzam sie z Terlikowskim. Widocznie ewidentne łajdactwo każdego obrusza.
    Abp Michalik powinien smażyc się w piekle za tą wypowiedź.
  • ~anp
    (2013-10-08 17:05)
    O nareszcie uswiadomil Go Janusz Palikot z jego sztucznym penisem w reku . Ot i cuda widzimy na naszych oczach !
  • ~autor
    (2013-10-08 17:05)
    sami wypowiedziami odstraszają owieczki , a temu raz udało ,się powiedzieć coś raz po ludzku ;)
  • ~jan
    (2013-10-08 17:07)
    czyżby michalik też był pedofilem że tak broni kumpla-pedofila? powiem tak. gdybym to ja był pedofilem to nie szedłbym na uniwerek cz politechnikę lecz do seminarium, na księdza.
  • ~koki
    (2013-10-08 17:09)
    Terlikowski, tu nie chodzi o obrażanie ofiar, tylko o syfilis moralny KK, cielesną zwyrodniałą chuć, ześwinienie totalne. czy coś z tego rozumiesz?
  • ~Oko Jara
    (2013-10-08 17:10)
    Ani chybi do Michalika też lgnęli siedmioletni chłopcy i podstępnie go wciągali.

    Boże chroń Polskę przed pis-dzielstwem i Michalikiem!!!
  • ~Tofik
    (2013-10-08 17:10)
    Co tu pisać. Nic nie zmieni się w kościele dopóki hierarchami będą tacy mocarze intelektu jak abp Michalik.
    Takie przypadki powinno się obwozić po jarmarkach !

    "często niewłaściwa postawa wyzwala się, kiedy dziecko szuka miłości"

    Znaczy księża są pedofilami, bo (nieszczęśliwe) dzieci do nich lgną ??!!??!!??

    Boże ty mój, słyszysz i nie grzmisz; panie apb Michalik myślę że za Pana głupotą stoi po prostu

    ten wieprz powinien być czyścicielem szamba i nigdy nie pełnić funkcji którą pełni..

    Michalik tkwi w tym samym szambie co RYCYK, Jarek Kłamczyński, MACIORowicz, Kryśka P, profesurek ksiunc łot blizn z in vitro i kupa innych
    świrów z tego bajora.
  • ~ojciec czwrga dzieci
    (2013-10-08 17:11)
    Cham , prostak , zero moralne . Może pedofil ?
  • ~Antoni
    (2013-10-08 17:11)
    Mysle ze slowa Biskupa zostay wyrwane a kontekstu, przekrecone lub zle zinterpretowane. Jak prosty lud smie dokonywac analizy wypowiedzi biskupa! To nie jest wiersz Slowackiego, zeby podlegal subiektywnej ocenie. To co powiedzial Biskup Michalik moze byc doslowne albo symboliczne i to jest swieta tajemnica wiary!
  • ~LeSnIaCzUn
    (2013-10-08 17:12)
    TEGO MICHALIKA TO CHYBA OJCIEC PO OCZACH WACKIEM BIŁ. CO TEN KACAP ZA BREDNIE WYGADUJE.

Może zainteresować Cię też: