Szturm na ZUS w lipcu? "Mamy ograniczoną pojemność serwerów"

| Aktualizacja:

Jeśli decyzję o wyborze ZUS czy OFE ubezpieczony pozostawi do ostatnich dni lipca, może się okazać, że automatycznie zostanie przepisany do zakładu - nie wyklucza takiej sytuacji prezes ZUS Zbigniew Derdziuk. I przyznaje, że on zostaje w ZUS.

wróć do artykułu
 • ~Bulba
  (2014-04-03 10:17)
  "moja cała składka pracuje". Co za bełkot urzędasa. W ZUS nie ma żadnych pieniędzy, aby pracowały. Od razu idą na wypłaty bieżące. Tak mówi Balcerowicz.
 • ~Niedowiarek Emeryt
  (2014-04-03 15:14)
  Dla mnie jest zagadką OFE, czyje ma gwarancje, że za 30 lat ten fundusz będzie istniał, czy zodnie z prawem <<Amber Gold" sobie upadnie a emeryci zostanę z pomniejszoną emeryturą państwową - CZYJE ma OFE Gwarancje?
 • ~A co z prawami nabytymi?
  (2014-04-03 15:45)
  Można zmieniać ale od tych którzy juz coś nabyli tytułem w końcu umowy podpisanej z ZUSem to powinni mieć to zagwarantowane. Dlaczego nowe prawo uniemożliwia korzystania z praw nabytych? Do tego ustawodawca rżnie głąba razem z lizusowskimi radcami prawnymi i uległo-podległym sądem - piszącymi prawo!!!
 • ~balcer
  (2014-04-04 09:22)
  w zusie nia ma pieniędzy są tylko obietnice, zus od lat nie gromadzi pieniędzy.
 • ~F
  (2014-05-01 14:32)
  co mam wybierać ? Już dawno wybrałem. Protestuję przeciw takiej kolejności zdarzeń - jak nie wybiorę ,to zostanę w ZUS ( wybrałem kilkanaście , jak nie więcej
  lat temu, a zostać mogę co najwyżej tam gdzie jestem czyli w OFE) Rządowe grabki jak zwykle grabią do siebie

Może zainteresować Cię też: