Spec od marketingu: Wizerunek ekipy Tuska legł w gruzach

| Aktualizacja:

Buduje się go przez lata, a można stracić w jeden dzień. Wizerunek rządu legł w gruzach - uważa specjalista od marketingu politycznego, Mirosław Oczkoś.

wróć do artykułu
  • ~j-23
    (2014-06-19 14:15)
    Gęba debila
  • ~meg
    (2014-06-19 15:55)
    Tak, w gruzach uległ wizerunek oszusta i matacza...
  • ~św.NH
    (2014-06-19 18:08)
    Konieczny lewy sierpowy od Bronka?
    Wyprostuje się i go ucałuje.
  • ~Zgredek
    (2014-06-19 20:03)
    I to mówi mistrz od kiwania ludzi. Tak prawdę przedstawić, aby wszyscy wierzyli, że czarne jest białe i odwrotnie. Taka jest rola PR-owców /kiedyś zwanych propagandystami/ czy jak ich teraz nazywają ,,specjalista od marketingu politycznego" . Ano jak taki smród powstał, to nasi prawnicy z prokuratory i ABW zaczęli nerwowo działać.
    A, że prokuratorzy od rzetelnej i prawidłowej pracy od dawna odwykli - umarzają co się da i kiedy da - to biedacy nie połączyli tajemnicy dziennikarskiej z prawa prasowego z procedurą karną. No i spieprzyli robotę. Tak jak kiedyś ludzie Ziobry sprawę z Blidą. Tu choć trupów nie było. Dziennikarze mają mocniejsze nerwy, to raz, a dwa było ich w redakcji wielu. Znany facet od ogłupiania drugich wypowiada się w kwestiach moralnych i wizerunkowych - dziwny jest ten świat, a z myśleniem u bliźnich coraz gorzej.
  • ~Putin kaput
    (2014-06-19 20:18)
    Tuskomatołki będą siedzieć za afery
  • ~aPO
    (2014-06-19 20:35)
    Donek,Bronek i kamieni kupa.
  • ~qaduq
    (2014-06-20 09:16)
    Na przyspieszonych wyborach zyskają oponenci , ale straci PO i polegnie PSL . Przerażeni wizją IV RP pozostałe partie z konieczności zawiążą wspólnie z PO koalicję , wyciągając dla siebie co się da , ale najbardziej umoczeni cwaniacy zachowają kasę , oddając stołki . Inaczej mówiąc , dostaną ministerstwa , zgadzając się na utrzymanie kolesiów w spółkach Skarbu Państwa . Naród odetchnie z ulgą , a za chwilę wybory samorządowe przywrócą zachwianą równowagę . W przypadku przetrwania rysuje się możliwość wyjścia koalicjanta , aby zagrać rolę konstruktywnej opoycji . Ten scenariusz przrabiał Pawlak z SLD i tylko stracił . Idą wakacje i Tusk weźmie na przetrzymanie . Za chwilę pomacha miliardami z brukselki i postara się przekonać naród , że stać nas na więcej w zaciąganiu długów . Naród to kupi . Przez ostatnie 25 lat liberałowie osiągnęli w Polsce sukces , realizując marzenie Marksa o zaniku państwa . Akurat jesteśmy na finiszu przed ostatnim okrążeniem . Gong zabrzmi po odejsściu Tuska , kiedy okaże się , że nie jesteśmy w stanie spłacać obsługi kredytu , nie mówiąc o zmniejszaniu długu . I to jest niewątpliwy sukces tej ekipy .
  • ~Olosz
    (2014-06-20 12:43)
    Wszem i wobec zaczynają wypowiadać się spece to od tego czy tamtego, problem w tym co dalej? PIS nie jest zdrową alternatywą, SLD to słaby zawodnik PSL nie pociągnie samodzielnie władzy skoro w sondażach nie przekracza 5%. Może Korwin-Mikke? Mamy inny teraz kłopot, komu oddać stery władzy- wszak brak alternatywy.
  • ~ROLE
    (2014-06-20 12:56)
    Panie Premierze jest Pan Wielki i trzymam kciuki aby jak najdłużej trzymał Pan tę cholote z daleka od władzy. Serdecznie Pana pozdrawiam ROLE
  • ~nie PO
    (2014-06-20 13:47)
    Przyspawany do koryta !
    To było do przewidzenia , chory na WŁADZE !
    Jak sam sie do dymisji nie poda , to MY WYBORCY
    społeczeństwo, naród jego zdymisjonujemy !
    Konic grania nam na nosie i koniec kumoterstwa i nepotyzmu !
  • ~fyhn
    (2014-06-20 14:41)
    nie zgadzam się będę głosować na PO i Tuska !
  • ~polak
    (2014-06-20 15:00)
    nareszcie jest szansa na odejscie tych zlodziei sami sie skoncza we wlasnych odchodach
  • ~GOSIA
    (2014-06-20 15:01)
    No i jak się czujecie LEMINGI! CZYLI PO MATOŁY!
  • ~Robnad
    (2014-06-20 15:12)
    nic nie legło, bo sprawy praktycznie już nie ma. resortowe cyngle zaczną bredzić o spisku PIS, byle tylko mogli na nich zwalić.
    nowych "taśm" nie będzie, sprawa znowu przyschnie, i dalej będą rozkradali Polskę.
  • ~wysiękiewicz
    (2014-06-20 15:56)
    legł w gruzach ? Raczej w "ch.. dupie i kamieni kupie"
  • ~Żołnierz drogą maszerował...
    (2014-06-22 04:14)
    Ten elektorat już został tak dobrze i tak wiele razy wydymany, że teraz tylko leży bezwładnie i bezwolnie w stanie błogiego zaspokojenia, oszołomienia i nieotumanienia, które mu starczy na następne dwa lata (a może nawet na sześć albo i dziesięc?)!
    I tylko wzdycha wspominając minione rozkosze!
    Oraz utwierdza się w złudzeniu, że wacek jeszcze tkwi tam, gdzie (w zależności od orientacji) tkwić powinien!
    Ale jest to tylko złudzenie!
    Nawet rozgrzana lufa Leoparda stacjonującego na Ziemi Lubuskiej zamiast na Ziemi Lubelskiej tego elektoratu już nie podnieca!!!

    O przyszłych rozkoszach jeszcze nie myśli!
    W ogóle myślenie nie jest jego mocną stroną!
    Zresztą w trakcie dymania myślenie zawsze ustaje!
    No a potem - to już tylko kompletne zatracenie i drgawki!!!
    A przed i po może przez jakiś czas koncentrować myśli na akcie dymania!!
    I o to Tuskowi chodzi...

    W przypadkach skrajnych - grozi dożywotni Taniec Świętego Wita i poprzedzony wieloletnimi męczarniami zgon w wieku 67 lat...

    Teraz z kolei Tusk jako Wodzirej Narodowy rozpoczął taki taniec, czyli jedną ręką wali wyborcom konia prosto w pysk, a drugą ręką trzyma spodnie, które mu chwilowo opadły ze strachu i nawet się daje zauważyć to, o co wszyscy go podejrzewali - że naprawdę nie ma jaj!
    A poza tym rżnie głupa i twierdzi, że nic się nie stało!

    I wznosi entuzjastyczne okrzyki:

    "Wężykiem, panowie, wężykiem!"
  • ~Żołnierz drogą maszerował...
    (2014-06-22 04:15)
    Ten elektorat już został tak dobrze i tak wiele razy wydymany, że teraz tylko leży bezwładnie i bezwolnie w stanie błogiego zaspokojenia, oszołomienia i otuskmanienia, które mu starczy na następne dwa lata (a może nawet na sześć albo i dziesięc?)!
    I tylko wzdycha wspominając minione rozkosze!
    Oraz utwierdza się w złudzeniu, że wacek jeszcze tkwi tam, gdzie (w zależności od orientacji) tkwić powinien!
    Ale jest to tylko złudzenie!
    Nawet rozgrzana lufa Leoparda stacjonującego na Ziemi Lubuskiej zamiast na Ziemi Lubelskiej tego elektoratu już nie podnieca!!!

    O przyszłych rozkoszach jeszcze nie myśli!
    W ogóle myślenie nie jest jego mocną stroną!
    Zresztą w trakcie dymania myślenie zawsze ustaje!
    No a potem - to już tylko kompletne zatracenie i drgawki!!!
    A przed i po może przez jakiś czas koncentrować myśli na akcie dymania!!
    I o to Tuskowi chodzi...

    W przypadkach skrajnych - grozi dożywotni Taniec Świętego Wita i poprzedzony wieloletnimi męczarniami zgon w wieku 67 lat...
  • ~Żołnierz drogą maszerował...
    (2014-06-22 14:54)
    Ten elektorat już został tak dobrze i tak wiele razy wydymany, że teraz tylko leży bezwładnie i bezwolnie w stanie błogiego zaspokojenia, oszołomienia i otuskmanienia, które mu starczy na następne dwa lata (a może nawet na sześć albo i dziesięc?)!
    I tylko wzdycha wspominając minione rozkosze!
    Oraz utwierdza się w złudzeniu, że wacek jeszcze tkwi tam, gdzie (w zależności od orientacji) tkwić powinien!
    Ale jest to tylko złudzenie!
    Nawet rozgrzana lufa Leoparda stacjonującego na Ziemi Lubuskiej zamiast na Ziemi Lubelskiej tego elektoratu już nie podnieca!!!

    O przyszłych rozkoszach jeszcze nie myśli!
    W ogóle myślenie nie jest jego mocną stroną!
    Zresztą w trakcie dymania myślenie zawsze ustaje!
    No a potem - to już tylko kompletne zatracenie i drgawki!!!
    A przed i po może przez jakiś czas koncentrować myśli na akcie dymania!!
    I o to Tuskowi chodzi...

    W przypadkach skrajnych - grozi dożywotni Taniec Świętego Wita i poprzedzony wieloletnimi męczarniami zgon w wieku 67 lat...

Może zainteresować Cię też: