Olejnik: Najgorsze, że ikoną dziennikarstwa stał się Latkowski

| Aktualizacja:

Monika Olejnik, której pytanie czy raczej oświadczenie wygłoszone w czasie konferencji prasowej Donalda Tuska, pisze o samotności premiera i o tym, że źle się stało, iż ikoną dziennikarstwa został "Sylwester Latkowski, człowiek o niejasnej przeszłości".

wróć do artykułu
  • ~aga
    (2014-06-20 12:13)
    Pomoralne szambo
  • ~Teresa B
    (2014-06-20 20:09)
    Pani Monika nie zachowywala sie inaczej, wiec nie rozumie dlaczego teraz krytykuje prawicowych dziennikarzy. Zycze zeby Ja podsluchiwano wszedzie I o kazdej porze, publikowano I nikt nie wyciagal z tego zadnych konsekwencji w imie wolnosci slowa I prawa dziennikarzy. To dopiero bedzie "idealny" swiat.
    Jestem zbulwersowana postawa pani Olejnik I moze teraz ochlonela I przemyslala co sie tak naprawde stalo, ale zlo z jej ust juz wyszlo. Nigdy juz nie obejrze jej program. Od dawna brak jej profesjonalizmu.
  • ~Wyborca
    (2014-06-20 19:34)
    Zepsucie polskiego dziennikarstwa trwa od dawna. Najlepszy dowód, że ta pani chce uchodzić za rzetelna dziennikarkę. Tu po prostu przygadał tłusty kocioł brudnemu garnkowi. Olejnik, Kraśko, Lis, Miecugow, Żakowski, Michnik, Kolenda, Wielowiejska, Bratkowski, Maziarski, Kuczyński, Latkowski, Pochanke, Kurski, Wroński czy Kuźniar to ta sama kloaka.
  • ~vp
    (2014-06-20 19:18)
    Do wygłupów Latkowskiego dołączył wczora TVP info ,szaleństwo oszalałych gadaczek i gadaczy opowiadających na ekranie . Plotą od wczoraj ,ekspertów mają coraz głupszych i głośniejszych . Nie potrafią odpowiadać na pytanie ,naukowiec UW zamiast o wymogach konstytucji opowiadał o swoich odczuciach ekonomicznych . Ogólnie rzecz ujmując panie Brown tumaństwo i niekompetencje sa główną zaletą tych szaleńców .Kompetentne są jedynie panie pogodynki. Panie Brown to pan powinien podać się do dymisji a nie rząd czy uchowaj Panie Boże premier Tusk.
  • ~jada wozy kolorowe z donaldami
    (2014-06-20 19:26)
    Szybko prowadzacy M.O spieli jej culgle i przywolali do nogi. I tak oto zaczynamy stara piosenke mediow promujacych Tuska i chroniacych jego afery od 7 lat.
    M.O szybko 'gangstera' zrobila z Latkowskiego a z 'prawicowych' dziennikarzy 'chamow' . Jak jej wydrukowali tak tez nadala i bedzie nadawac.
    Najwyrazniej klika POst komunistyczna po pierwszym ciosie i calkowitym zaskoczeniu, otrzasnela sie i przechodzi do kontrataku by znowu lowic 'przydatnych idiotow' a reszte zastraszyc ich ulubionym 'baseballowym kijem' z napisem PiS :/.
    I tak oto stara klika mafijno agenturalna dalej bedzie miala Polske za prywatny folwark gdzie POst komunisci nadal stoja ponad prawem i konstytucja 'zamiatajac swoje brudy pod dywan' - 'by zylo sie lepiej...' kosztem przecietnego obywatela.
  • ~anka
    (2014-06-20 19:37)
    Jak pyskowała do Premiera wiedziała, że to były gangster ... kogo ta Pani broniła
  • ~jan
    (2014-06-20 19:38)
    Dziennikarze wstydu narobili Polsce na cały świat
  • ~@ vp 19:18
    (2014-06-20 19:41)
    Jaką rozkoszną przyjemność sprawia czytanie coraz większej ilości komentarzy ludzi z kręgu PO, PSL, RP i komunistów SLD , porażonych panicznym strachem przed utratą władzy, pieniędzy, możliwości oszustw, wyłudzeń, przekrętów…
    Przerażonych widmem procesów, konfiskaty majątków, więzienia.
    Róbcie tak dalej - zaklęcia, bluzgi nie pomogą, a wręcz zaszkodzą wam.
    KONIEC JUŻ BLISKI!
  • ~ajaj
    (2014-06-20 19:45)
    GANGSTERSKI RZĄDZACYCH, TO KTO MA OBALAĆ? KÓŁKO RÓŻAŃCOWE MODLITWAMI?
  • ~red.
    (2014-06-20 19:47)
    jak mozna nazywac dziennikarzem lachmyte bez wyksztalcenia??? Jak moze byc takie cos redaktorem naczelnym, nawet takiej szmatlawej psiowskiej gadzinowy?!
  • ~F_F
    (2014-06-20 20:49)
    => MM
    "A u nas na osiedlu pojawił się napis na murze " TUSK WON" "

    A może to po angielsku napisał? Znaczy się - "TUSK WYGRAŁ"? :))
  • ~pstryk
    (2014-06-20 20:04)
    O PRZEPRASZAM. PROSZĘ NIE OBRAŻAĆ PRAWDZIWYCH GANGSTERÓW !!!
  • ~Wlot, Wylot, Odlot, Nielot, Czerwone Robaki......
    (2014-06-20 20:05)
    Jak widać gołym okiem - pismaki w swej desperacji dają nura w szambo od swojej strony, próbują znaleźć wlot ścieku i stylem "kryty kundel" dopłynąć na jednym oddechu do wylotu po naszej stronie.
    I jeszcze udawać przed nami swojaków!
    A niektóre anakondy - jak ta - pełzną w naszym kierunku tyłem i swym śmierdzącym ogonem już nam co prawda wymachują buńczucznie pod nosem, ale pysk cały czas trzymają po tamtej stronie, żeby czujnie śledzić sytuację w mateczniku!
    Jednym słowem - pełen odlot!
    Taniec umierającego farbowanego łabędzia w wężowej skórze!
    Mam nadzieję, że niektórym resortowym pieskom nie starczy tlenu, utkną w rurze i zrobi się zator oraz rozejdzie się fetor!

    A anakonda zostanie zaklinowana w tej pozycji już na zawsze!
  • ~MM
    (2014-06-20 20:30)
    A u nas na osiedlu pojawił się napis na murze " TUSK WON" i wcale się nie dziwię temu kto to napisał, że ma takie odczucia po tym co się dzieje w naszym kraju...
  • ~kronikarz
    (2014-06-20 19:13)
    Pani Moniko, bez przesady... Skoro ikona polskiego sądownictwa i SPRAWIEDLIWOŚCI stał się sędzia TULEYA, to Latkowski najwyraźniej błyszczy na firmamencie dziennikarstwa...
  • ~anka
    (2014-06-20 20:54)
    Kogo ci dziennikarze bronili - Latkowski facet - wykształcenie średnie, Żaden z niego dziennikarz - karierę robi jak Nikodem Dyzma. A tylu mądrych dziennikarzy mu pomaga - świat stoi na głowie.
  • ~przeciw hienom
    (2014-06-20 20:46)
    Ciekawe, czy pozwoliliby sobie na taki ton wobec Jarosława Kaczyńskiego - zastanawia się Olejnik.

    Na jeszcze gorsze tony pozwalał już sobie dawno temu kto inny!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-06-20 20:55)
    Patrząc na życiorys Latkowskiego wnioski nasuwają się same - wiarygodność równa zero - kłamliwe dno moralne
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-06-20 20:57)
    Patrząc na życiorys Latkowskiego wnioski nasuwają się same - wiarygodność równa zero -
    kłamliwe dno moralne
    Kim jest Sylwester Latkowski?
    Był zwykłym, pospolitym gangsterem. W latach 90. został skazany za wymuszenia rozbójnicze. Rozboje, wymuszenia, ściąganie haraczy, to był dla niego chleb powszedni.
    Jestem wstrząśnięty postępowaniem tego typa spod ciemnej gwiazdy.Jak on nienawidzi Polski i Polaków.Dziennikarz ręka w rękę z wyrzutkami społecznymi,menelami,spokojnie organizuje zamach stanu.To jest niesłychane.

    Prowadził kampanię wyborczą Jarosławowi Kaczyńskiemu . Człowiek do zadań specjalnych...
    PISowska gnida
    "siedział za niewinność, - biedaczek, jego wiarygodność jest taka jak "sukcesy" Nieudacznika Jarosława K - ZEROWA:))))
    możemy się domyślać kto był zleceniodawcą, przepraszam ale polityka to wielkie gó..., ludzie nie dajcie się omamić przecież wyraźnie tu chodzi o przejęcie władzy przez PIS a oni tacy "święci" prawda? :)
    Jarosław drepcze bo ma głód władzy ,jak narkoman

    Latkowski.Paskudne są te judaszowe srebrniki,pochodzące z przestępstwa.Donos i podsłuch - oto dwa piękne słowa,z których pan czerpie siły witalne.Już nigdy nie wezmę do ręki pańskiego szmatławca.
    Prawo zabrania sprawowania funkcji redaktora naczelnego osobom karanym za przestępstwa umyślne. Jakim cudem ten "pan" pełni taką funkcję?
  • ~łowca PIS debili
    (2014-06-20 20:58)
    Paralizatorem bandziora latkowskiego...
    Skoro można bezkarnie podsłuchiwać i publikować treść tych podsłuchów to można też kopać paralizatorem wszystkich podejrzanych o przestępstwo. Zamknąć dziada do aresztu a potem zrobić przeszukanie. Powód - podejrzenie o współpracę w obcym wywiadem
    i próba dokonania zamachu stanu w Polsce.