Prof. Zdzisław Krasnodębski: Rozmowy o Ukrainie bez Polski to klęska

| Aktualizacja:

Profesor Zdzisław Krasnodębski uważa, że nieobecność Polski podczas międzynarodowych rozmów w sprawie Ukrainy, to klęska naszej dyplomacji. Dlatego też eurodeputowany PiS wzywa rząd, by wrócono do polityki zagranicznej prowadzonej przez Lecha Kaczyńskiego.

wróć do artykułu
  • ~PO = PRAWDZIWY OBCIACH !!!
    (2014-10-20 11:58)
    także międzynarodowy, niestety.
  • ~dziewczyny
    (2014-10-20 13:23)
    Ryży herszcie
    zorganizowaną grupą przestępczą to jesteście wy z PO.
  • ~donald emigrant
    (2014-10-20 12:43)
    „Jak wyzwolić się od tych stereotypów, które towarzyszą nam niemal od narodzenia, wzmacniane literaturą, historią, powszechnymi resentymentami? Co pozostanie z polskości, gdy odejmiemy od niej cały ten wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń? Polskość to nienormalność - takie skojarzenie nasuwa mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze, wrzuciły na moje barki brzmię, którego nie mam specjalnie ochoty dźwigać... Piękniejsza od Polski jest ucieczka z Polski - tej ziemi konkretnej, przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem”.

    Donald Tusk
  • ~leming
    (2014-10-20 12:46)
    Prosze zwrocic uwage na to, ze wykluczenie Polski z rozmow n.t. Ukrainy jest bardzo realistycznym posunieciem, bo gospoarczo Polska nie jest w stanie pomoc Ukrainie, a tylko ciagle wrzeszczy na arenie mmiedzynarodowej. A na tych rozmowach o Ukrainie to doszlo do takiego paradoksu, ze UE zaplaci Ukrainie za rosyjski gaz. Oczywiscie podtrzymywanie demokratycznego rzadu Poroszenki jest madra decyzja, ale to wlasnie te unijne pieniadze nie tylko uratuja Rosje od bankructwa, ale tez pomoga Rosji w przygotowaniu nastepnej wyprawy tzwn. "zxielonych ludzikow" - tym razem do Polski.
  • ~Cliq
    (2014-10-20 12:49)
    Dlaczego Dziennik nie napisze, ze profesor Krasnodebski jest kompletnym idiota?
  • ~oszołom smoleński
    (2014-10-20 12:57)
    Gdyby premierem był Jarosław Kaczyński Polska uczestniczyłaby w rokowaniach między Izraelem a Palestyną oraz Indiami a Pakistanem ...
  • ~vp
    (2014-10-20 12:59)
    Niestety zdarza się ,po prostu Krasnodębski jest klęską przyrody . W przyrodzie bywają izdarzają się różne nieprzwidywalne zdarzenia i twory ,no i trafiło nam się .
  • ~pisowski pisowiec
    (2014-10-20 12:59)
    "Cliq" - swym wpisem dowiodłeś tezy, że słusznie PO traktuje swych wyborców jak bandę bezmózgich pawianów, hihi.
  • ~nte
    (2014-10-20 13:12)
    Cliq - na tym forum - zieje chamstwem . Trzeba odpowiedzieć podobnie , by zmądrzał. Jeśli - wg. Cliq - Karsnodębski jest kompletnym idiotą to na 100 proc. Cliq jest debilem sformatowanym przez Gazetę Wyborczą oraz propagandę PO łącznie z propagandą partii ruchaczy.
  • ~zorro
    (2014-10-20 13:24)
    niestety p. Krasnodębski ma 100% rację ... tylko POlityczni ignorańci mogą zaprzeczać i zakinać rzeczywistość - ZOTAJE po PO TYLKO CH... i kamieni kupa
  • ~psychiatra Antoniego
    (2014-10-20 12:42)
    :-) PISiorki ciągle myślą o "intelektualistce" FATYDZE ... kompromitacji stulecia.
  • ~loef
    (2014-10-20 13:29)
    PiS do władzy a kabaretom nie będzie końca nawet dzisiejsi wyznawcy paranoika będą go wypędzać do Odessy w rodzinne strony
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-20 13:36)
    PIS won
    esli Polska nie uczestniczy w rozmowak o Ukrainie to tylko DOBRZE.
    Po co nam pomagac krajowi co ustanowil swieto narodowe-data powstania faszystowskiego UPA !!!

    Niech francja , wlochy im pomagaja ...( przypominam Ukraina oblozyla embargiem polski eksport ?? a wszystko inne wegiel I gaz chce ZA DARMO !
  • ~Tomasz z W-wy
    (2014-10-20 13:45)
    Pan Krasnodębski wciąż nie może dojść do siebie po tym ciężkim nokaucie, jakim byla dla niego nominacja Donalda Tuska na Prezydenta Europy, i plecie od rzeczy.
  • ~cetu
    (2014-10-20 13:46)
    A po co tam Polska? A dlaczego nie Rumunia?
  • ~analityk
    (2014-10-20 14:24)
    Panie Krasnodębski co Pan opowiadasz za bajki jak każdy PIS-owiec. Polska jest biednym krajem i musi rozwiązywać problemy biednych Polaków, a Pan chce żebyśmy pomagali Ukrainie. Pan z kolesiami z PIS-u powinien się złożyć z pensji poselskich i pomóc Ukraińcom. Jak się coś radzi to należy podać źródło finansowania. Dlaczego się Pan nie zwróci do diaspory ukraińskiej na zachodzie o pomoc dla pobratymców. To byłoby naturalne. Nie sądzi Pan ? Pana rady są podobne do rad Pana Jacka Żakowskiego, który też radził, żeby Polska przekazała na rzecz Ukrainy miliard euro. Wy macie takie rady, że to jest śmiech warte. Za co Pan dostał profesora, skoro nie potrafi Pan logicznie myśleć. Polski nie ma w tym gronie,ponieważ nas nie stać na zrzutkę, czy Pan tego nie rozumie ?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-20 14:50)
    olac banderowcow
    Pieprzyc Ukraine, martwmy sie o siebie bo nikt nam nie pomoze w razie potrzeby a zwlaszcza Ukraina.
  • ~aussie1inc
    (2014-10-21 02:37)
    Pan podobno profesor Krasnodebski wie na pewno, ze jak by zyl pan prezydent Kaczynski to Ukraina bylaby wolna, Putin by na kolanach blagal pana Kaczynskiego o Laske i wogole byloby inaczej. Pan Krasnodebski, profesor zreszta, tak mysli, bo tak ma, jak wielu innych poslkich profesorow - pustke w glowie.
  • ~Grzechu comeback
    (2014-10-20 12:42)
    lewacka, lub inaczej platformerska bojówka w akcji!!! :)
    Poziom strachu wysoki... to dobrze rokuje dla Polski
  • ~nina
    (2014-10-20 12:37)
    Nie trzeba wpychac sie miedzy zakaske a wodke,Rosja teraz jest w konflikcie z calym swiatem,Putin oszalal i dazy do wojny,nawet Niemcy i Merkel nie moze dogadac sie z Putinem,.
    Polityka Kaczynskiego skonczyla sie tragedia dla 96 osob i Ich rodzin,.,lepiej
    nie wzorowac sie na Kaczynskich bo Oni nigdy nic dobrego nie zbudowali,
    to ludzie konfliku i porazek.

Może zainteresować Cię też: