Adam Michnik: Komorowski przegrałby wybory, gdyby pijany przejechał zakonnicę w ciąży

| Aktualizacja:

Redaktor naczelny "Gazety Wyborczej" przekonuje, że nikt obecnie nie jest w stanie zagrozić pozycji Bronisława Komorowskiego w kolejnych wyborach prezydenckich. "Mamy na ogół szczęście do prezydentów" - mówił Adam Michnik w programie Tomasza Lisa.

wróć do artykułu
  • ~kurt
    (2015-01-06 16:33)
    Przestać kupować tą bzdurną gazetę.
  • ~Opserwator polskich przeinaczen od 1989
    (2015-01-06 16:32)
    Do potencjalnych wyborcow PiS -u !
    ---
    Chce Wam tylko przypomniec, ze do niedawna, glowna tuba i okretem flagowym tej sekty byl Antoni Macierewicz alias Izaak Singer ( Goral ze Wzgorz Golanu ).Innych Gorali nie wymieniam, bo zabraknie mi atramentu. W innych sektach, zwiacych sie partiami, tez inaczej nie wyglada. The Promised Land to nie tylko marzenie koszernych, to rzeczywistosc, ktora spelnila sie w Polsce po 1989 !
  • ~elf
    (2015-01-06 16:29)
    Polacy są jedyną nacją rozpier..jaca swój kraj ,trwa to już od 400 lat ,totalnie ************ społeczeństwo ,pełne cwaniaków i umysłowych kalek !!
  • ~PO to kaPO
    (2015-01-07 12:05)
    to nie będzie takie łatwe! to, że ma wybitne mankamenty intelektu jest bez znaczenia. za nim stoi UBecka PO struktura ydokomusza (Dziadzia) i reszta SB/UB/WSI aparatu przemocy. i 200 ofiar Smoleńska!
  • ~Duda vs Bul jak Dawid vs Goliat
    (2015-01-07 06:54)
    ~gacek2015-01-07 01:46

    ~Evita Szpadel2015-01-07 01:13
    Trudno nie wygrac wyborów jak ma się za sobą sprzedajne media i można je sfałszować.

    ______________

    TRZY wielkie telewizornie będą kryły Bula. O pomniejszych szmatławcach typu Polityka, GW czy Lisweek nie wspomnę.
    A i wybory można sfałszować na korzyść Bula (brak - na razie - danych o cudzie po północy w 2010r)

    Reasumując: Medialnie Bul jest silniejszy. Przewagę ma totalną. Fałszować wybory - pestka.
    Będzie walka Dawida z Goliatem.
  • ~Dzięki Bulowi gajowemu
    (2015-01-06 16:22)
    Pejsy kosherne dzięki strażnikowi żyrandola mają zapewnione darmowe luksusowe życie i szarpanie bezkarne polskiego podatnika
  • ~WAW
    (2015-01-06 16:09)
    @ ~PISZE DO CIĘ DUŻYMI LITERAMI ŻEBYŚ ZROZUMIAŁ2015-01-06 15:56

    PRAWDA BOLI? NIE BOJ SIE - PRAWDA CIE WYZWOLI... :))
  • ~wera
    (2015-01-06 16:22)
    Mały ,chory człowiek z tego Michnika.Z wiekiem całkowicie postradał rozum albo dobrze się krył,a teraz przestał. I niech nas Polaków nie poucza bo jak mu w moim kraju ciasno to niech jedzie do Izraela.,gdzie są jego korzenie.Dość występów tego pokręconego typa.
  • ~T.U.S.K pod wariograf i transmisja na żywo
    (2015-01-06 16:21)
    Uwaga!
    Kopiujcie wszędzie gdzie się da ten wpis!!! Tymczasem w Polsce dzieją się ważne rzeczy o których się nie mówi. W nocy z dnia 17 na 18 grudnia 2014 roku miała miejsce próba zmiany Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, która umożliwiałaby w przyszłości sprzedaż Lasów Państwowych na zasadach zapisanych w ustawie. Za uchwaleniem zmian głosowało 291 posłów, przeciw było 150 a 2 wstrzymało się od głosu. Do uchwalenia zmian zabrakło zaledwie 5 głosów. W czasie kiedy mainstreamowane media karmiły nas nagonką na jedną z posłanek opozycyjnych, która na sali sejmowej spożywała drugie śniadanie, w sejmie trwała debata o przyszłości polskich Lasów Państwowych i polskiej ziemi. 18 grudnia o godzinie 0:45 obecna koalicja rządząca razem ze swoimi "odnogami" próbowała bez konsultacji ze społeczeństwem zmienić Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej.
  • ~PiSior na Bicze (Bitch'e)
    (2015-01-06 16:36)
    "To podział na Polskę autorytarną ze skłonnością do budowy państwa policyjnego i Polskę demokratyczną," Wypada sie z Michnikiem zgodzic. Ale to on, red. Liz, inne "resortowe" mendy razem z kanaliami z PO oraz WSI-owmy Boratem z Budy Ruskiej tworza zamordystyczne panstwo totalitarne. Trzeba to towarzystwo zwalczac na wodzie, ziemi i w powietrzu, az do zapedzenia ich do wiezien.
  • ~RÓŻNICA
    (2015-01-06 16:16)
    To podział na Polskę autorytarną ze skłonnością do budowy państwa policyjnego i
    (NO WŁAŚNIE, PANIE MICHNIK, TO JEST III RP, POPŁUCZYNY PO PRLu, TO NAM PAN WYMYŚLIŁ! a NA CZELE KRÓL BUL!)

    Polskę demokratyczną - A TO JEST IV RP! NASZA!
  • ~Szechter musi mieć na życie
    (2015-01-06 16:14)
    Żydowska rozwietka zaczyna indoktrynacje polskiego społeczeństwa
  • ~dno
    (2015-01-06 16:14)
    Oglądałam ten program,co mi sie nie zdarza bo nie lubię programów Lisa.Odnipsłam wrażenie że Michnik jest albo chamem albo jest chory psychicznie. .To co tam wygadywał zakrawa na to drugie.Arogancki,nieświeży i ten papieros .PoProstu za ten występ, zniosłabym ten program z anteny a Lisa pogoniła w siną dal.Dno,dno i jeszcze raz dno.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-01-06 16:13)
    mordercy, oszusta, POsPOlitego przestepcy, a w tle jego mafia...
  • ~czytelnik GW
    (2015-01-06 19:32)
    michnik WYSZANTAZOWAL aktami SB od BOLKA ta klamliwa szmate GW,szantazujac kolejne POkolenie SPIOCHOW otrzymuje WIELOMILIONOWE zlecenia reklamowe od tego NIERZADU, zamknij morde michnik ty zlodzieju GAZETY I ********** z POLSKI do braciszka MORDERCY SADOWEGO ,czlonka UB
  • ~Załganow
    (2015-01-06 19:48)
    MOSKWA - MARZEC 1968 - MARZEC 20XX


    - Panie pułkowniku - przyszedł jakiś towarzysz Michnik!

    - Michnik... ... Michnik ...?

    Tak, tak - teraz sobie przypominam...
    To ten mój agent wpływu w Warszawie... "Angora", "Aurora" ...czy jakoś tak...

    Myśmy już z niego salwę odpalili...
    Z powodzeniem przeprowadziliśmy Stuhr na "Pałac Zmowy" i teraz zbieramy pokłosie...
    No - ale przecież ten Michnik miał już zapłacone, więc tylko niepotrzebnie tu się teraz szwenda i marudzi! Tak - wiem, że ma kłopoty finansowe...
    Niech przyjdzie na wiosnę - może się nam jeszcze do czegoś przyda...

    Następny proszę!
  • ~BRONIĆ LASÓW!
    (2015-01-06 16:46)
    ~T.U.S.K pod wariograf i transmisja na żywo2015-01-06 16:21

    PEWNEJ NOCY
    POD OSŁONĄ PRZYKRYWKI SAŁATKOWEJ... CHCIANO ZMIENIĆ KONSTYTUCJĘ!

    Kopiujcie wszędzie gdzie się da ten wpis!!!

    Tymczasem w Polsce dzieją się ważne rzeczy o których się nie mówi. W nocy z dnia 17 na 18 grudnia 2014 roku miała miejsce próba zmiany Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, która umożliwiałaby w przyszłości sprzedaż Lasów Państwowych na zasadach zapisanych w ustawie. Za uchwaleniem zmian głosowało 291 posłów, przeciw było 150 a 2 wstrzymało się od głosu. Do uchwalenia zmian zabrakło zaledwie 5 głosów.

    W czasie kiedy mainstreamowane media karmiły nas nagonką na jedną z posłanek opozycyjnych, która na sali sejmowej spożywała drugie śniadanie, w sejmie trwała debata o przyszłości polskich Lasów Państwowych i polskiej ziemi.

    18 grudnia o godzinie 0:45 obecna koalicja rządząca razem ze swoimi "odnogami" próbowała bez konsultacji ze społeczeństwem zmienić Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej.
  • ~Bulba
    (2015-01-08 12:24)
    Czy Szechter zawsze był idiotą, czy teraz dziecinnieje na starość?
  • ~kolo
    (2015-04-27 22:18)
    Szechter to kretyn
  • ~mój ruch
    (2015-04-13 00:37)
    To ta menda jeszcze żyje ?

Może zainteresować Cię też: