Mirosław Oczkoś dla dziennik.pl: Najlepszym przykładem wizerunkowego postępu jest Donald Tusk

| Aktualizacja:

"Kiedyś politycy chcieli się uczyć. Teraz dzwoni asystentka polityka, która mówi, że jej szef idzie za trzy dni do Moniki Olejnik i pyta, czy ja mam coś, żeby jej przywalić" - mówi Mirosław Oczkoś. W rozmowie z dziennik.pl ekspert ds. marketingu politycznego ubolewa nad kondycją polskich polityków i wskazuje ich największe wizerunkowe wzloty i upadki.

wróć do artykułu
  • ~hahahaha
    (2015-04-21 07:25)
    Komorwoski to nieuk i analfabeta... taki muł ociężały umysłowo.. zero..nikt
  • ~Ewa
    (2015-04-21 07:01)
    Tak - PO powinno już dawno przegrać wybory, ale z niewiadomych przyczyn wygrało po raz drugi. Nie wiem czym to jest spowodowane, może od Wisły na zachód ludzie pławią się w bogactwach i luksusach (przepraszam za o ogónienie), ale ja na Lubelszczyźnie widzę to trochę inaczej, skręca mnie gdy moja Babcia z chorą tarczycą ma w szpitalu termin dopiero na koniec 2015 r., a rejestrowała się we wrześniu 2014, przecież miało być tak pięknie i zielono jak w Irlandii, jest jeszcze więcej przykładów, ale po co to pisać jak ludzie chyba nie chcą tego zobaczyć i usłyszeć. Jak tyle afer z udziałem PO nie wywarło na nich skutku, to nie wiem co może ich przekonać. Na szczęście jest także Wielu co widzą skutki władzy Tuska i nie mają zamiaru tego tolerować, tylko trzeba pójść i zagłosować a nie siedzieć i biadolić, aby wygrać z PO i niestety zaślepionymi owieczkami podążającymi po omacku za cwanym lisem
  • ~aeryrt
    (2015-04-21 07:29)
    Największą siłą PO i Komorowskiego jest bezmiar głupoty ich elektoratu
  • ~sztuczna mgła+hel
    (2015-04-21 08:24)
    WSZYSTKIE SMIECI do PIS !! nieudacznicy i oszusci - prezes lubi takich jak zero !

    Ja spadek notowań PiS-u upatruję w mariażu prezesa Kaczyńskiego z Gowinem.
    W ramach tzw "jednoczenia prawicy" Jarosław Kaczyński ściąga do swojej partii
    rozbitków z innych partii, którzy ponieśli sromotne porażki w życiu politycznym.
    Wśród nich jest pan Jarosław Gowin.
    Czy pamietają, Państwo jeszcze,jak pan Gowin przekonywał nas wszystkich:
    Ja nie wyjdę z Platformy, ja nie opuszczę Platformy, moje miejsce jest w PO.
    W wyborach do PE Polacy pokazali panu Gowinowi, że w Parlamencie Europejskim nie ma miejsca dla tych, którzy robią z gęby cholewę!
  • ~hahahaha faszysty
    (2015-04-21 08:50)
    komuna była chora?macie za tozdrowy kapitalizm/
  • ~gość
    (2015-04-21 07:29)
    Politycy? To jedna sprawa, ale to co wyczyniają dziennikarze to się nazywa prostytucja medialna.
  • ~kur wagon
    (2015-04-21 07:56)
    przywal mi kohanie moje tusk to gadajaca głowa jak kleha ale reforma to obrzydliwość
  • ~skoki kleru ipopisu
    (2015-04-21 08:27)
    kler to zyła złota dla żądzących rządzacych to krowa dojna dla popisu widza kler widza złoto dziela sie z klerem jak to dwaj złodzieje po udanym skoku na kasse bez kleru nie ma zycia ani kasy co zrobi rzad bez kleru ?? zabije sie własna piescia kler to przyzwoitka żądóu kler daje zycie rządzącym
  • ~popisdalim
    (2015-04-21 07:58)
    oni wszyscy zabijaja zwierzeta z łuku a jarek czyta pis MO świete juz 26 lat komu na mu obrzydła
  • ~Uszkoś
    (2015-04-21 07:59)
    Ło reta, reciachniasta! Jaki łon mundry i alegancki tyn Łockoś. I jak piknie sie błyscy łod tyj wazeliny, co sie w nij skompoł. I tera hop do tyłka pełowcom!!! Ino głymboko Łockoś, bo łone tak lubiom.
  • ~popisdalim
    (2015-04-21 08:29)
    popis to jedna silna rodzina nie prubujcie rozbijac na czynniki po i pis tylko ciemniak widzi róznice a madry widzi ze popis to goowno kleru
  • ~wiktor
    (2015-04-21 06:55)
    a co mówi asystentka Olejnik.. co mamay na moich gości?
  • ~mussolini
    (2015-04-21 08:31)
    wszystkie smiecie koscielne sa w popisie psl i sld
  • ~czepiajew
    (2015-04-21 08:03)
    a po co cokolwiek, skoro obojętnie co, to i tak przewodnia rola po-cwaniaków ? i genialne wprost odkrycia "komentatorów" w temacie katopisologii !!!
  • ~slazak
    (2015-04-21 08:04)
    Belkot i chamstwo, to glowna spezialnosc PIS, cocby przed chwila Brudzinski.
    Cham ro za malo powiedzane, mam wrazenie ze kieruje slowa di KIBOLI a nie do normalnego czlowieka.
  • ~hahahaha
    (2015-04-21 07:53)
    podobno zoofil KomoRusek molestuje cielaki.. tfu
  • ~oko
    (2015-04-21 09:17)
    No tak PO i Bul to maja poparcie u takich frajerów jak Oczkoś,Olejnik porządny ,prawy obywatel wstydzi sie że takie barachło jest w mediach doradza tym oszustom i złodziejom z PO i PSL jak w USA zrobili sondaż poparcia dla Bula i PO to okazało się że mają oni nie więcej jak 2% a tutaj w kraju głupki lubia jak ich się okłamuje i okrada jak taka Olejnik taki Oczkoś wciska im kit i głupoty i jeszcz dostaje za to kupę kasy?
  • ~na szczescie obcokrajowiec
    (2015-04-21 07:41)
    Polskiej telewizji i radia juz dawno nie slucham, bo nie moge zniesc jak jezyk polski schamial. Jest to absolutna tragedia. Politycy nie potrafia mowic; wymowa jezykowa zeszla na poziom najgorszej prowincji, angielszczyna jakiej sie uzywa jest nie do zrozumienia. I ogolnie panuje chamstwo w mediach. I to ma byc europejski kraj?
  • ~PiS be with you
    (2015-04-21 09:42)
    Robnad jasno napisal, ze Hofman go kreci ale hormony mu koliduja z linia polityczna i tyle,
    próbuje z tym walczyc wpierw przyznajac sie do swojej fascynacji Hofmanem a nastepnie zohydzajac
    sobie obiekt swych fantazji i pragnien a wszystko to robi na forum publicznym dajac upust
    swemu ekshibicjonizmowi.
    Sa na tym swiecie rzeczy które sie fizjologom nie snily...
    Zeby facet (?) dochodzil na widok posla Hofmana w TV?
    Niektórym kot wystarcza.
    Choc niektóre koty tego nie wytrzymuja i wyskakuja przez okno. ( jakpierwszy kot prezesa)
    Kot czy Hofman jedno i drugie to co najmniej dziwaczne obiekty meskich fascynacji,
    ale zeby tak sie z tym publicznie afiszowac? ( chociaz Prezespan jest dyskretny! )
  • ~stary_pumpernikiel
    (2015-04-21 09:44)
    Pani Anno Sobańdo, jak będzie Pani następnym razem robiła z kimś wywiad, proszę - po jego przepisaniu z dyktafonu (czy innego nośnika) - przekazać go redaktorowi/korektorowi do obróbki!!! W tak ciekawym wywiadzie - odnoszącym się nota bene do kwestii poprawnej polszczyzny - roi się od błędów interpunkcyjnych i stylistycznych. WSTYD!!! ł Aż dziw, że pan Oczkoś jeszcze nie zażądał zdjęcia go ze strony!!

Może zainteresować Cię też: