Komorowski zwyciężył, ale wynik wyborów niepewny. Eksperci o debacie prezydenckiej

| Aktualizacja:

Bronisław Komorowski zwyciężył, ale wynik wyborów niepewny. Tak eksperci oceniają debatę kandydatów na prezydenta.

wróć do artykułu
  • ~fakt niezaprzeczalny
    (2015-05-18 08:45)
    brunek to PIERDZIEL sPOd zyrandolu - KLAMCZUCH I ZLODZIEJ.
  • ~jeśli Duda dostanie 60 procent
    (2015-05-18 10:30)
    to ty na pewno dalej będziesz bezrobotny
  • ~Krysia
    (2015-05-22 09:36)
    Ludzie jak można sprzedać swój głos za drożdżówkę -trzeba mieć godność .
  • ~warszawiak
    (2015-05-18 19:47)
    To było starcie polskiej inteligencji z PRL -owskim buractwem.

    Andrzej Duda mówił o Polsce. Komorowski o Dudzie.

    Agresja Komorowskiego wcale mu nie pomogła. Zobaczycie w tą niedziele.
  • ~czepiajew
    (2015-05-18 19:08)
    naprawdę, bezsensowna, nieuzasadniona agresja, pieniactwo jest wyznacznikiem zwycięstwa ?! świadczy raczej o niezrównoważeniu, co potwierdza ostatnia aktywność ustawodawcza i niewiarygodna zmiana poglądów ! podrasowywanie IQ GENETYCZNIE MODYFIKOWANYM ORGANIZMOM może źle sie skończyć dla naszego kraju !
  • ~JKs
    (2015-05-18 17:05)
    On musiał być na kacu z Kwaśniakiem co mu POparcie zaoferował bo całą szklane wydoił tak go suszyło i dlatego był zdenerwowany z zaciśniętą pięścią
  • ~debata nienawisci do POLski
    (2015-05-18 15:52)
    hrabia komoruski herbu POmatol zwyciezyj z pijakim palikmiotem
  • ~KŁAM
    (2015-05-18 14:25)
    DZIWNE.SPRAWDZALIŚMY WSZYSTKIE RANKINGI W INTERNECIE GDZIE WIĘKSZOŚĆ PONAD WSZELKĄ WATPLIWOŚĆ MIAŁ DUDA.CO WY PIEPRZYCIE BY PRZYPODOBAĆ SIĘ STAREJ WŁADZY
  • ~ha ha ha...
    (2015-05-18 13:52)
    Dlaczego Komorowski dużo póżniej wyszedł po debacie niż Duda?To proste,musiał zmienić pampersa przecież,no i ten walnięty prowokator gdzieś się zaPOdział.
  • ~też hrabia... ho ho ho
    (2015-05-18 13:48)
    Komorowski zastosował wszystkie chwyty w tej debacie(nawet fioletowy krawat założył,tzw.fioletowy płomień,działający deprymująco na przeciwnika),a nawet POdstawiony dokument,pewnie fałszywy jak on sam.
  • ~DOŚĆ!!!
    (2015-05-18 13:42)
    Gdyby,nie daj Boże,znów wygrał obecny,niewydolny gajowy,to nic się nie zmieni w tym kraju,tylko większe represje będą i gnębienie obywateli,którzy śmiali się przeciwstawić fałszywemu hrabiemu z Ruskiej Budy i całej mafii PO-PSL,okradającej Polaków(OFE,Amber Gold,dług publiczny i inne afery) i fałszującej wybory.
  • ~ot co
    (2015-05-18 12:35)
    hahaha - 'eksperty POmatolskie to PLATNE MENDY'
  • ~obywatel
    (2015-05-18 08:38)
    jazgot przestraszonych oszustów.Mam pytanie,jeśli wydali na służbę zdrowia i wojsko po kilkadziesiąt miliardów złotych to dlaczego jest kompletne dno ? Sprawa kwalifikuje się do kontroli lecz nie przy obecnej władzy,gdyż jej organa są niewiarygodne.N a marginesie: mam pretensje do Andrzeja Dudy za delikatność zarzutów,np.mówi pan nieprawdę.Należało twierdzić np.,pan bezczelnie kłamie.Z prostakami należy rozmawiać językiem,który jest dla nich zrozumiały.
  • ~ja
    (2015-05-18 08:34)
    Nie zgadzam się z opinią, aby wygrał P. Komorowski.
    Wykazał się chamstwem. inny niż ten na codzień. To razi.
  • ~Elżbieta
    (2015-05-18 10:44)
    Czytam te Wasze komentarze i zastanawiam się,że nikt nie pokusił się o chwilę zastanowienia nad tym jak Pan Duda zamierza spełnić swoje obietnice wyborcze. Gdyby Pan Duda powiedział : obniżę wiek emerytalny, a zrobię to w ten sposób, podniosę kwotę wolną od podatku i stąd a stąd wezmę na to fundusze. Puste obietnice bez pokrycia. Nie mówię że Pan Komorowski jest idealny. Niemniej dlaczego nie wymagamy od kandydatów pokrycia na swoje puste obietnice.. Nie pytamy chcesz to zrobić? Ok tylko jak
  • ~AnykTadzio
    (2015-05-18 10:31)
    Komorowski jesteś żałosny , prostak wykształcony chyba za buraki , i nie ważne z jakiej opcji politycznej pochodzisz . po 1-sze czytasz z kartki i jeszcze nie dokładnie , jąkając się , trzymasz tą kartę wysoko , wręcz nią wymachujesz mówiąc jestem nieuk , mało tego kartki są malutkie jak ściągi w szkole , a to jest debata matole
  • ~zbigniew
    (2015-05-18 08:04)
    EKSPERCI ? CHYBA NA ZAMOWIENIE ! KOMOROWSKI KLEPAL TAK JAKBY KTOS Z ZAGRANICY POSLUCHAL JEGO TO BY POMYSLAL ZE OD 7 LAT RZADZI PIS I ZA WSZYSTKO JEST ODPOWIEDZIALNY.OBIECANKI CACANKI KOMOROWSKIEGO JAK ZAWSZE PRZED WYBORAMI TAK JAK I POsrncow.W/G KOMOROWSKIEGO POLSKA TO RZEKA MIODEM PLYNACA, TYLKO GDZIE DO KOGO TEN MIOD SPLYWA. JEZELI KTOS UWIERZYL KOMOROWSKIEMU TO POWINIEN ZAJAC SIE OGLADANIEM BAJEK, NIE DABAT. WYSZKOLIL SIE NA DEBATE. A W KAMPANI SPIOCH I TAK BEDZIE JAK GO WYBIERZECIE DALEJ.
  • ~wyborca/moze za tydzien * bedzie cieplej
    (2015-05-18 11:45)
    *** Internet otworzyl Chlopam oczy***.
  • ~żak
    (2015-05-18 08:02)
    Gdzie Bronek zwyciężył? chyba w oczach mośkowych redaktorów
  • ~zgroza