Kto kogo zmiażdżył, kto nie przegrał? KOMENTARZ DZIENNIK.PL

| Aktualizacja:

Kto wygrał telewizyjną debatę - to pytanie z dziedziny mniemanologii stosowanej. Jeśli w trakcie debaty ktoś spojrzał na media społecznościowe, to zobaczył, że wrzały opiniami zwolenników Komorowskiego czy Dudy. W zależności od sympatii komentatora to jeden, to drugi z nich "zmiażdżył" najlepiej "intelektualnie" drugiego. Ale tak naprawdę ważniejsze jest pytanie, kto jej nie przegrał. A to zależy od tego, jakie kto miał cele. Bo każdy z kandydatów realizował odmienną strategię i to pod tym kątem należy oceniać debatę.

wróć do artykułu
  • ~Krysia
    (2015-05-22 09:38)
    Wygrał obecny prezydent Komorowski!!!
  • ~panna mania
    (2015-05-20 09:33)
    Głosujcie na Komorowskiego - na pohybel Polsce!!!
  • ~opinia x
    (2015-05-20 00:22)
    Wystarczy przeczytac z pare ciekawych informacji z ksiazki "Niebezpieczne zwiazki B.Komoruskiego" (Sumlinski) i Bronek dostanie ataku furii/bo prawda boli i PRZEGRA!
  • ~panna mania
    (2015-05-19 23:50)
    Rozumiem wasz ból, pisdziuchy i współczuję wam.
    Jeszcze nic nie zdecydowano. Druga tura przed nami, a wy już, oczyma wyobraźni, widzicie swój kres, już dostajecie s raczki . W istocie, to może być dla was deprymujące. Każdy Polak cieszy się szczerze, na myśl, że prezydentem zostanie ten, którego większość wybrała. Jednak nie dla was ta radość. Współczuję wam, bo wy nie jesteście Polakami, tylko jakimiś wolakami. Wolactwo, jak sami wiecie, to pożałowania godny stan ducha i umysłu. Was nic nie ucieszy, was nic nie uraduje z wyjątkiem jakiejś koszmarnej katastrofy gospodarczej w Polsce, która skłoniłaby Polaków do oddania absolutnej władzy małemu hitlerkowi. Jednak nawet w tym niewyobrażalnym przypadku wasza radość trwać będzie bardzo, bardzo krótko. Pierwszą rzeczą, którą hitlerek-ratlerek zrobi po wielkim zwycięstwie będzie Noc Długich Noży. On was pierwszych wykończy i wie jak to robić. Lista ofiar długich noży pisprezia z kręgów jego zaufańców, co mu buty lizali, jest zbyt długa, by tu ją przypominać.


    Nie desperujcie jednak pisdziuchy. Na pocieszenie mam dla was pieśń. Psychoterapeutyczną pieśń pt. Komentują świry, komentują…
    (na melodię: Maszerują strzelcy, maszerują…)

    Komentują świry, komentują,
    Plują jadem, bredzą, Boże mój!
    Nie przestaną zanim nie zwariują,
    Paranoik wiedzie ich na bój!

    Choć umysł kulawy, Jarosław dał znak:
    - Prezydent ma być pod mym butem.
    I bredzą pisdziuchy na skos oraz wspak,
    Zwyczajne pisdzielstwo zaplute,

    I bredzą pisdziuchy na skos oraz wspak,
    Zwyczajne pisdzielstwo zaplute.

    Komentują świry, komentują,
    Plują jadem, bredzą, Boże mój!
    Nie przestaną zanim nie zwariują,
    Paranoik wiedzie ich na bój!

    Rzekł szef: pluj na „Brunka”, swój chamski drzyj ryj,
    Nie żałuj ni gnoju, ni błota,
    Łajdaczy i pluje, zarobi na kij
    pisdzielska hołota, wredota.

    Łajdaczy i pluje, zarobi na kij
    PISowska hołota, wredota.

    Komentują świry, komentują,
    Plują jadem, bredzą, Boże mój!
    Nie przestaną zanim nie zwariują,
    Paranoik wiedzie ich na bój!

    Przegrywa wybory, więc kwiczy jak dzik,
    Jarosław w konwulsjach się miota,
    Na jego kwiczenie odpowie jak nikt,
    pisdzielska hołota, wredota.

    Na jego kwiczenie odpowie jak nikt,
    pisdzielska hołota, wredota.

    Komentują świry, komentują,
    Plują jadem, bredzą, Boże mój!
    Nie przestaną zanim nie zwariują,
    Paranoik wiedzie ich na bój!

    Miarowo przygłupów kołysze się rój,
    Kaczyński ich szczuje zza płota,
    Z dzikusa przyśpiewem wyrusza na bój,
    pisdzielska hołota, wredota.

    Z dzikusa przyśpiewem wyrusza na bój,
    Pisdzielska hołota, wredota.

    Komentują świry, komentują,
    Plują jadem, bredzą, Boże mój!
    Nie przestaną zanim nie zwariują,
    Paranoik wiedzie ich na bój!
  • ~Wiadomosc POrazaca
    (2015-05-19 17:18)
    Aktualnie w TVP Info, kilkanascie sekund dla Dudy! Nastepnie non stop, Az Do BULLU Komorowski, przeszlo 10 minut juz leci! Nachalna propaganda MENDIOW i MERDIOW glownego SCIEKU! Dziennikarzyna na ktorego opuszczano kiedys prowokatorzy opuszczali Transparenty, ofiarny Pitrasik pieje z zachwytu, az do BULLU i zachrypniecia! Co zu falsz i obluda w TVP! NALEZY ICH WSZYSTKICH ZWOLNIC, gdby nadejda NORMALNE CZASY!!!
  • ~Wiadomosc POrazaca
    (2015-05-19 11:47)
    POczytajcie sobie lepiej Co NAPISAL DZISIAJ Kukiz o Komorowskim! Jak zwykle Der Dziennik KLAMIE i MANIPULUJE!!! Calkiem Jak Arabski lacznik z FSB, ktory DZISIAJ zeznaje, na Bielawnego Kozla ofiarnego Tuska! BND sie nie POmylilo jesli chodzi o ZAMACH Smolenski, wskazalo Tez BEZBLEDNIE Bin Ladena Amerykanom i CIA! Zreszta Mosad POtwierdzil USTALENIA BND na temat ZAMACHU w Smolensku! Brunek KUP SOBIE CIEPLE KALESONY POdobniez chorowity jestes, TERAZ TESCIOWIE cie nie ZWOLNIA Jak kiedys z internatu oraz pierdla! Bylybym zaPOmnial, NAJEDZ sie na ZAPAS, gdybs mial POmysla na glodowke!
  • ~w....y
    (2015-05-19 10:19)
    na debacie bronek się skompromitował - moim i zdaniem wielu znajomych debatę wygrał bezapelacyjnie Duda - bronek ośmieszał się swoim zachowaniem, swoim chamstwem, butą i arogancją - no cóż - tonący brzytwy się chwyta. Mam nadzieję, że jednak POLACY są mądrym narodem i POkażą bronkowi, gdzie jest jego miejsce - to znaczy POza POlityką i z daleka od Pałacu prezydenckiego. On już POkazał, jak szanował POlaków przez 5 lat i co dla nich zrobił. POLACY - nie dajcie się znów omamić tej Partii Oszustów - boją się o stołki i zrobią wszystko, by wygrać - ale my POLACY w takich chwilach POTRAFIMY się zmobolizować i mam nadzieję, że POkażemy bronkowi środkowy palec!
  • ~orro
    (2015-05-19 09:50)
    Oficer prowadzący Komorowskiego i asystentka oficera Anna Dziadzia lepiej sterują Komorowskim od zeszłego tygodnia, zaś zainstalowany w gaciach gajowego elektryczny pastuch skutecznie PObudza nienawiść do Polaków i wzmaga aktywność wyborczą.
  • ~BRONEK MIAŁ W UCHU PODŁUCH I BYŁ INSTRUOWANY
    (2015-05-19 07:09)
    UCZCIWOŚĆ PO I KOMOROWSKIEGO WIDAĆ NA STACJACH PALIWOWYCH I W SKLEPACH NA PUŁKACH Z CENAMI.
    Fakty mówią same za siebie ale szkoda że to nie kukiz tylko ten tłuk z po.Właśnie czy ludzie tego nie widzą kaczyński jak był prezydendem podpisał rewaloryzacje ręt emerytur i zarobkow każdego roku o 5% a złodzieje z PO+PSL sie z tego wycofali i okradli ludzi to jest ta uczciwość komorowskiego.On wam prawdę obiecuje będziecie mieli sto tysięcy miejsc pracy ale na zmywaku .
  • ~Zorro
    (2015-05-19 06:59)
    Putin złamałby Dudę w pół minuty rozmowy. Bronek nie jest idealny ale Duda, to kompletne dno. Może będę żałował że zagłosowałem na Bronka, ale wiem, ze gdybym zagłosował na Dudę to byłaby katastrofa. Faceta o fałszywym uśmieszku Dudy i te jego teksty, nie zatrudniłbym nawet do naprawy kranu, bo z góry bym wiedział, że mnie oszuka. Duda to oszust i kompletnie nie nadaje się na prezydenta.
  • ~Karoline
    (2015-05-19 06:56)
    Dudę,jeśli wygra,czeka los jego guru Kaczyńskiego-pielgrzymki do Katynia na otarcie łez. Taki los grzeczne panienki dzielą w polityce nie tylko polskiej. Siłę państwa mierzy się teraz siłą opozycji. A ta od początku gra na przetrwanie na dobrze płatnych fuchach wespół z PO zjadając pojawiające się tu i ówdzie konkurencyjne przystawki.
  • ~MELANIA
    (2015-05-19 06:55)
    A DYŻURUJĄCE BRYGADY REPUBLIKANÓW SMARUJĄ MASOWO KOMENTARZE AŻ IM KLAWIATURY DYMIĄ !!!
  • ~Zorro
    (2015-05-19 06:52)
    Obejrzałem debatę bo myślałem, że zagłosuje na kogoś innego nić Bronek. Ale Duda nie ma kompletnie nic do zaoferowania. Głosowanie na niego tylko z zemsty na Bronku byłoby szaleństwem. Zagłosuje na Bronka.
  • ~buhaha.
    (2015-05-19 02:06)
    Bul to oszust i klamca.I gdzie takiego na prezydenta.
  • ~DANDYS
    (2015-05-19 00:41)
    po takich jak CHRABIA BUL mój DZIADEK na konia wsiadał
  • ~babcia klozetowa