Prezes IPN Łukasz Kamiński: Rosjanie wobec Polski stosują przemyślaną manipulację [WYWIAD DZIENNIK.PL]

| Aktualizacja:

Czy na pewno rolą państwa polskiego jest podawać do sądu dziennikarzy? – powątpiewa w rozmowie z dziennik.pl dr Łukasz Kamiński, prezes Instytutu Pamięci Narodowej.

wróć do artykułu
  • ~Szyba
    (2015-10-20 07:03)
    Już niebawem pan prezes IPN-u będzie mógł być bardzo ważną osobą w naszym państwie ! Czy skorzysta z tej szansy którą dostanie od pana Kaczyńskiego !?
  • ~Komentator polityczny
    (2015-10-20 07:13)
    Kolejny z naboru PO, który nic nie może POza krytykowaniem innych, którzy jednak próbują coś robić.
  • ~64 latek
    (2015-10-20 07:19)
    Zaskarżać i wygrywać b. wysokie odszkodowania. Będzie kasza na prowadzenie polityki historycznej po za granicami Polski!
  • ~x
    (2015-10-20 07:38)
    Proponuję, żeby pan prezes IPN, "prawdziwy patriota" poczytał sobie "Kwiaty polskie" Juliana Tuwima, część I. Wyraźnie z nich wynika,że Polska lizała się z Niemcami tak samo jak dziś liże się z Ukrainą, która jest obecnie naszym zagrożeniem. IPN przyczynia się obecnie do błędnej polityki zagranicznej Polski w stopniu ogromnym. Zarówno PO jak i PiS poprowadzą nas na dno.
  • ~wyborca/Wybory First. Wybory to #1 na dzis.
    (2015-10-20 08:04)
    *** Skupmy sie na WYBORACH 2015 A.D. IT IS VERY IMPORTANT.
  • ~EkspertOdLatawcow
    (2015-10-20 08:06)
    WOLNOSC NIE JEST ZA DARMO
    Wymaga pracowitosci (starannosci), nadziei, odwagi, wspolczucia i od czasu do czasu do czasu skrajnego poswiecenia.

    FREEDOM IS NOT FOR FREE
    It requires diligence, hope, courage compassion
    and from time to time extreme sacrifice.

    Prosze docenic wroga i ZAGLOSOWAC
    zeby s*olensk sie nie powtorzyl nigdy...
  • ~orlik
    (2015-10-20 08:20)
    Pan Prezydent Duda ma całkowitą rację,jeżeli tego nie ukrócimy to będa jeżdzić po nas jak po łysej kobyle.Musimy brać wzór z Żydów,na nic takiego sobie nie pozwolą.
  • ~olo
    (2015-10-20 08:27)
    doprowadzila posrednio !!!
    przez swoje fochy, brak elastycznosci
    i taktyki w tamtej sytuacji,
    jak wynika z odrzucenia propozycji,
    podobno inne kraje tez odrzucily,
    i dopiero atak na ZSRR powstrzymal
    Niemcy, wiecie,ze doszli az pod Moskwe ?
    z pozycji niemieckich bylo widac
    Moskwe, budynki, wiec ruscy tez nie
    mieli łatwo, mimo 1,5 roku odroczenia
    na zbrojenia po pakcie R-M,
    nie cierpie patriotycznych mitow i falszu,
    paniedziejku, starych mitomanow jak to
    Niemca bili pod Grunwaldem ,z uzi,he,he
  • ~waw
    (2015-10-20 08:38)
    Panie Ł.Kamiński pana wywody są tyle warte co słowa innego M.Kamińskiego h..j ,d.pa i kamieni kupa ! a sio z takimi mędrcami
  • ~sed
    (2015-10-20 08:56)
    Jeśli IPN nie chce czy nie potrafi upominać się o polskie sprawy to musi robić to prezydent. Nie wolno tak rozmiękczać, relatywizować, wielkie gazety docierają do milionów. Jeśli prezes IPN tego nie rozumie to powinien podać się do dymisji.
  • ~olo
    (2015-10-20 09:21)
    eee tam, przypadkowy facet
    porzadzi rok, tzn posiedzi
    na fotelu pod zyrandolem,
    potem zrobi sie rewolte,
    juz sie szykuje do akcji,...
  • ~olo
    (2015-10-20 09:24)
    rozmawialem kiedys z czlowiekiem
    byl oficerem w Powstaniu Warszawskim
    strasznie sie wk... przy rocznicach
    i w spomnieniach "uczestnikow",he,he
    mowil,ze klamia i bajki opowiadaja,
    mitomani, az go trzeslo jak sluchal
  • ~WAW
    (2015-10-20 09:47)
    SKRYTYKOWAL ASYSTENTA KURDUPLA - DLUGO NIE POSIEDZI NA TYM STOLKU...
  • ~oz
    (2015-10-20 09:53)
    cytat ..Czy na pewno rolą państwa polskiego jest podawać do sądu dziennikarzy?'' panie prezesie nie dziennikarzy a bezczelnych kłamców recydywistów z niemieckich mediów
  • ~realista
    (2015-10-20 11:02)
    PO i spolka cos starsznie bardzo boi sie odpowiedzialnosci. Komorowski oburzony ze ktos smie go rozliczyc co po sobie zostawil, a raczej czego nie zostawil. Teraz jakis prezes IPN, ktory za tydzien juz raczej nie bedzie prezesem niczego placze nad losem dziennikarzy propagandzistow. Drogi panie tak to jest w normalnych krajach ze kazdy odpowiada za swoje czyny, rowno i bez wyjatkow, dziennikarzy czy politykow to takze obowiazuje, jezeli wiec jakis dziennikarz pisze nieprawde lub udaje partyjnego propagandziste jak np Lis i lamie przy tym prawo pomawiajac kogos czy klamiac to jak najbardziej powinien odpowiedziec przed sadem za swoje klamstwa i poniesc pelne konsekwencje.
  • ~and
    (2015-10-20 12:14)
    Dziennikarz ma być .. Dziennikarzem a nie ... dziennikarzyną.
    Za niedouctwo i nieznajomość tego o czym się pisze należy pozywać głąbów do sądu .. i to bezwzględnie .. może nauczą się wykonywać swój zawód porządnie. jak przystało na trzecią władzę.
  • ~jurek
    (2015-10-20 13:01)
    Juz sam tytul tego artykulu jest klamliwy, gdyz Dziennik tez manipuluje slowami.Otoz kazdy dziennikarz a raczej gazeta jest odpowiedzalna za to co drukuje.Otoz w kanadzie parlament dzieki poslom polskiego pochodzenia ustanowil uchwale ze za podanie nazwy polskie obozy gazety beda placic duze kary i antypolskie artykuly sie skonczyly.Prezez IPN to czlowiek ktorynie ma racji, chcialbym sie zapytac co jako prezez zrobil w tej sprawie ten bufon
  • ~x
    (2015-10-20 19:48)
    Powinno się dbać wizerunek kraju na arenie międzynarodowej, nie pozwalać na opluwanie.
  • ~ja
    (2015-10-20 20:49)
    Rosyjski ambasador został wezwany..., Polski ambasador został poproszony... Dziki kraj ta Polska, oj dziki...
  • ~Kac
    (2015-10-21 06:47)
    Panie ładny, a co z banderowskimi oprawcami. Czyż by w waszym mniemaniu na Wołyniu nie doszło do ludobójstwa. Jak do tej pory IPN zajmuje się styropianem który oberwał pałą od ZOMO, nie zaś prawdziwymi zbrodniami na narodzie Polskim.