Ciemne karty życiorysu Stanisława Piotrowicza. Są momenty, których się wstydzi

| Aktualizacja:

Stanisław Piotrowicz twierdzi, że zawsze kieruje się głosem sumienia, a za życiowe credo przytacza słowa Jana Pawła II. Ale jego życiorys tego nie potwierdza. PRL-owski prokurator, senator a obecnie poseł PiS stał się twarzą walki o Trybunał Konstytucyjny. "W przeszłości posła Piotrowicza niczego nagannego nie ma, wręcz przeciwnie" - bronił go w "Kontrwywiadzie RMF FM" Jacek Sasin. Dlaczego nazwisko byłego prokuratora budzi tak wiele kontrowersji?

wróć do artykułu
  • ~Waldi
    (2018-07-21 22:43)
    Nie chcę rozliczać Pana Stanisława Piotrowicza z Jego Przeszłości dlatego że nie mam do tego żadnego Prawa jedyne do czego Mam Prawo to mieć nadzieje że jeżeli Pan Stanisław Piotrowicz zrobił coś złego ludziom w słusznie minionych Latach wyjdzie i ich Przeprosi jeżeli nie osobiście to za Pośrednictwem Mediów i że nie będzie kłamał w sprawie swojej przeszłości tylko powie prawdę jak było opinia Publiczna ma Prawo wiedzieć. Chciałbym Jeszcze Podkreślić że uśmiech Pana Piotrowicza Mnie Bardzo Przeraża oraz że to co robi na Komisji w której jest Przewodniczącym że jednych posłów Broni i na tych którzy rzekomo atakują Krzyczy a na Tych posłów którzy są z jego ugrupowania lub nawet nie ale z nim sympatyzują nie powie złego słowa i nie weźmię strony nawet jeżeli ci posłowie robią coś złego innym posłom taka postawa Przewodniczącego komisji ds Praw Człowieka Bardzo mnie przeraża i coś mi przypomina ale nie napiszę co dlatego że nie warto o tym wspominać.
  • ~Rycju
    (2016-12-09 13:03)
    Suski chyba dostał na łeb że Piotrowicz pracuje dla Polski. Jest to kłamcą wyrzutek społeczeństwa lizus który lize **** kaczorowi.Jak suski twierdzi że Piotrowicz swoją pracą dla Polski odkupił winy to całą dobę powinien leżeć krzyżem W kościele a telewizję powinny to transmitowac.
  • ~Prawda
    (2016-12-07 15:09)
    Dać mu order Złoty Krzyż Zasługi za jedne z większych zasług czyli ... bycie na usługach władzy, nie ważne jakiej.
  • ~ja
    (2015-12-09 22:04)
    Prokurator z PRLu Piotrowicz jak się wkurzył no nie? Patrzyć jak zacznie straszyć- aż się boimy!!Swoją drogą Piotrowicz prokurator z Komuny i jego credo życiowe słowa Jana Pawła II .....zdumiewające,czy w tym PISie są katolicy? Pozwolą mu na to?Panie Boże Ty widzisz i nie grzmisz?
  • ~zsl
    (2015-12-09 18:38)
    komorusek winien
  • ~obserwator
    (2015-12-09 11:18)
    Jedną z wielkich ambicji Pis-u jest napisanie historii Polski od nowa.W niepamięć odejdą Wałęsa, Michnik, Kuroń, Krzywonos. Na pierwszy plan wyjdą ludzie wówczas drugiego planu,chowający się za plecami w/wymienionych i parzący im kawę.Ci,których złośliwie Kiszczak nie internował.Ci, którzy obecnie,kiedy odwaga staniała, tropią czerwoną hołotę.
  • ~real
    (2015-12-08 10:31)
    Dac go tam gdzie dają ciumka 24 h...
  • ~Torek
    (2015-12-08 10:17)
    Czy JPII zalecał wstępowanie do PZPR?
  • ~Buk1
    (2015-12-07 16:05)
    Z tego co pamiętam ludzie wstępowali do PZPR dla kariery i profitów. Jeżeli, jeszcze pan Piotrowicz otrzymał krzyż zasługi, to musiał się bardzo starać. Gdyby pan Piotrowicz pracował na rzecz ówczesnej opozycji, szybko by się służby zorientowały o jego działalności. Służby to nie były kretynami. Za swoją "pomoc " dla opozycji otrzymał od dawnego reżimu nagrodę. Kompromitujące tłumaczenie się pana Piotrowicza.
  • ~komuch
    (2015-12-07 01:40)
    już pisałem .........w pisie komuchow skolko ugodno!!!! nawet kaczor prace doktorancka oparl na ulubionej komunie!!!!!
  • ~Krzysztof były działacz s.
    (2015-12-04 15:02)
    Pan Piotrowicz pzpr owski prokurator typowy karierowicz i człowiek bez honoru który śmie porównywać się do działaczy solidarności kolportujacych ulotki, typowa szkoła esbecka będziesz pluł mu w oczy to powie że deszcz pada
  • ~jaro
    (2015-12-04 10:09)
    Farbowany lis... Dla kasy sprzeda wszystko i wszystkich i bedzie szukał najbardziej karkołomnych interpretacji swoich szmaciarskich zachowań... Żałosny człowieczek i jakoś sie nie dziwię, że odnalazł się i zyskał akceptację PIS...
  • ~realista
    (2015-12-03 23:41)
    Chce zauważyć ,że w PO rządzie Pana Tuska sprawował wysokie funkcje Pan Boni minister cyfryzacji.A jak wiemy Pan Boni w sejmie w tatach 90- tych jak odwoływano rząd Olszewskiego bił się w pierś ,że nie był tajnym współpracownikiem SB , a potem się przyznał po 20-latach i jakoś to nie przeszkadzało.
  • ~ hanna
    (2015-12-03 20:24)
    Pan piotrowiczto UBEK którego bym własnoręcznie udusiła
  • ~Polak
    (2015-12-03 19:44)
    Stanisław Piotrowicz ma krew Polaków na rękach ponieważ swoją przynależnością do PZPR-u legitymizował zbrodniczy system, jakim była komuna.
  • ~Mark Twain
    (2015-12-03 19:10)
    Usprawiedliwianie pedofilskich wyczynow jest na pewno gorsze i bardziej kompromitujace od przynaleznosci do PZPR.
  • ~Jedrekn
    (2015-12-03 15:03)
    Ciekawe czy jak pan poseł bierze na kolana swoje wnuczki to mu staje? Jak każdemu to każdemu.
  • ~klaps
    (2015-12-03 14:37)
    "Roznoszenie ulotek" jako patent na heroizm - ale to jest komiczne. Tak jak te internowania w ośrodkach wczasowych przypominane jak jakieś blizny z frontu. Komedia. Dla Polaków to nie ma żadnego znaczenia! Wszyscy wiemy, że po obu stronach byli cwaniacy i oportuniści. Ważna jest naprawa działania państwa dziś!
  • ~Wincenty
    (2015-12-03 13:10)
    Wystarczy popatrzec tylko na miny na twarzy Piotrowicza,wysluchac jego kretych slow to od razu w pamieci budza sie wspomnienia o wystapieniach przywudcow komunistycznych.Jest to czlowiek ktoremu nie nalezy ufac bo zaden uczciwy sedzie czy prokurator w tamtym okresie nie pracowal na swoim stanowisku do czasu konca przewrotu.Kto pracowal do konca to musial byc posluszny.Gdyby pomagal opozycji to koledzy by go wykapowali.Widac PiS takich wspiera bo wysyla ich do najwiekszej rozruby.Zreszta kiedys i jemu moga wytoczyc sprawe karna.Oni to potrafia.
  • ~lolek
    (2015-12-03 12:07)
    Więc PIS to zakamuflowana opcja komunistyczna.... no wreszcie się nie kryją.

Może zainteresować Cię też: