Ciemne karty życiorysu Stanisława Piotrowicza. Są momenty, których się wstydzi

| Aktualizacja:

Stanisław Piotrowicz twierdzi, że zawsze kieruje się głosem sumienia, a za życiowe credo przytacza słowa Jana Pawła II. Ale jego życiorys tego nie potwierdza. PRL-owski prokurator, senator a obecnie poseł PiS stał się twarzą walki o Trybunał Konstytucyjny. "W przeszłości posła Piotrowicza niczego nagannego nie ma, wręcz przeciwnie" - bronił go w "Kontrwywiadzie RMF FM" Jacek Sasin. Dlaczego nazwisko byłego prokuratora budzi tak wiele kontrowersji?

wróć do artykułu
  • ~Robnad
    (2015-12-02 16:24)
    Skąd my to znamy? PiS to przechowalnia ubeków i komuchów. A swoją drogą żoliborski kurdupel "bohatyr" PiSmatołów też mówił, że miał się dużo gorzej od osadzonych i internowanych opozycjonistów.
  • ~danka
    (2015-12-02 17:07)
    ROZBIC UKLAD .SKORUMPOWANYCH SEDZIOW POD SAD .KOMORUSKIE SCIERWO NIECH PIEKLO POCHLONIE ZA TEN BIGOS KTORY ZOSTAWIL .
  • ~putto
    (2015-12-02 17:51)
    to jest oczywiste ze Piotrowicz jest bardziej zasłużony niż Wałęsa a Jarek Kaczyński tylko przez złosliwość Kiszczaka nie był internowany ale za to dzisiaj sobie odbijają
  • ~Jarosław Kapłon
    (2015-12-02 18:08)
    Czy Piotrowicza można nazwać renegatem ?
  • ~wjw
    (2015-12-02 18:32)
    ... taka gmina...
  • ~wyborca
    (2015-12-02 18:39)
    Dla PO przypomnę super europosła który za kłamstwo dostał po mordzie od Korwina za perfidne kłamstwo,że był konfidentem SB.
  • ~dgk
    (2015-12-02 18:44)
    piotrowicz twierdzi że są osoby które osłaniał i chronił.osoby ochraniane i osłaniane przez piotrowicza mogły by zabrać głos na forum, podzielić się swoimi wspomnieniami z czasów ochrony przez dobrego prokuratora..
  • ~dziadek
    (2015-12-02 18:50)
    Tak sobie teraz czytam wyznania Człowieka, który [potem] ma zasadnicze wątpliwości swego "bohaterstwa z AK" - nie było tak "CZARNE - BIAŁE" Dla dalej myślących polecam lekturę - "Stefan Dąmbski. EGZEKUTOR" Warto przeczytać !
  • ~dziadek
    (2015-12-02 19:08)
    Coś z Kogoś na Kogo się liczni powołują; ot ten Ktoś to Józef Piłsudski, który jednoznacznie określał [to dla przypomnienia młodzieży; tej młodzieży, która w XXI wieku ma prawo, ale i obowiązek walczyć bez broni palnej i siecznej], cyt.: • Choć nieraz mówię o durnej Polsce, wymyślam na Polskę i Polaków, to przecież tylko Polsce służę. • Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość. • Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy. • – Panie Marszałku, a jaki program tej partii? – Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio. o Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej o Polacy są narodem idiotów. Publiczne szmaty! [Opis: o posłach sejmu drugiej kadencji] • Raz się skurwisz, kurwą pozostaniesz! • Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to kurwy! o Opis: o sytuacji politycznej w kraju • Tylko dzięki zaiste niepojętej, a tak wielkiej i niezbadanej litości boskiej, ludzie w tym kraju nie na czworakach chodzą, a na dwóch nogach, udając człowieka. o Opis: o Polakach • Wam kury szczać prowadzać, a nie politykę robić. o Opis: o świeżo powołanym rządzie socjalistycznym Warto przeczytać ! Zatem czytajcie; czytajcie !
  • ~dziadek
    (2015-12-02 19:12)
    Stanisław Piotrowicz nieczego się nie wstydzi; to bolszewik. Przedtem "bolsze" było PZPR, to z nimi był ale teraz "bolsze" jest PiS, a więc tow. Piotrowicz jest w tej partyji; ot taka ciągła menda partyjna
  • ~rk
    (2015-12-02 19:17)
    balcerowicz jako byly czlonek pzpr nie stanowil problemu,wychowal petru milionera,posiada zaslugi
  • ~prorok
    (2015-12-02 19:34)
    "Stanisław Piotrowicz zawsze kieruje się głosem sumienia, a za życiowe credo przytacza słowa Jana Pawła II"?... Naród który zabija własne dzieci pozostaje bez przyszłości (POzostało bez przyszłości) schodzi do zlewu kierując się do celu właściwego skąd wyszło - szambo.
  • ~Kris
    (2015-12-02 19:51)
    dziadek masz racje, jest jak chorongiewka. Ja się pytam tych wyborców . Jak można było oddać głos na kandydata z taką przeszłością. Wyborcy - wstydzie się.
  • ~mirwojski
    (2015-12-02 19:54)
    To wszystko Wallenrody, ot co...
  • ~Dorota
    (2015-12-02 20:01)
    Pan Piotrowicz wygląda na człowieka dumnego i niezłomnego w swoich przekonaniach; pewnie tak samo dziś, jak i w przeszłości. Dlatego jego zadufanie w sobie nie pozwoli mu na żadną refleksję i dalej będzie krzywdził ludzi i niszczył Polskę w tym niewinnym wyrazem twarzy...
  • ~nina
    (2015-12-02 20:06)
    Jak w tym towarzystwie czuje sie p.Gowin,czy warto bylo za czapke srebrnikow zaprzedac honor,uczciwosc,p.Gowin ktory byl przyzwoitym czlowiekiem zeszmacil sie w PiSie. Panie Gowin czy warto bylo.
  • ~zwolennik jaro
    (2015-12-02 20:37)
    Następny po PAD, który studiował prawo na krakowskim Uniwersytecie Jagiellońskim
  • ~przedszkolanka
    (2015-12-02 21:10)
    Kompletny brak honoru, - jak była komuna to byli wielcy działacze partyjni, jak nastała Solidarność to stali się prężnymi działaczami w Solidarności a teraz (jak jest w mojej miejscowości ) wykazują się w Radzie Parafialnej i nie mają sobie nic do zarzucenia .
  • ~dziadek
    (2015-12-02 21:28)
    No jak się nie ma wsydzić, z taką przeszłością?. Kiedyś był kodeks honorowy i taki człowiek miał tylko jedno wyjście ,ale teraz ....
  • ~mieszkaniec Bochni
    (2015-12-02 21:37)
    Wstyd mi za Piotrowicza. Człowiek bez kręgosłupa moralnego ot co.

Może zainteresować Cię też: