Skiba o wpisie posła Pięty: Może napisał to na kacu

| Aktualizacja:

To zwykła paplanina. Może napisał to na kacu - tak niedzielny wpis posła Pięty określa w "Super Expressie" Krzysztof Skiba.

wróć do artykułu
  • ~Mazur
    (2015-12-25 15:37)
    Co za hipokryzja...???Co pan Pieta reprezentuje no co??? Zaściankowość i ksenofobie!!!!Łapy precz od Jurka i jego działanosci ,żeby nie jego akcja to polskie szpitale bo tej pory wygładały by jak za komuny..Nikt przeciez tyle kasy nie władował w sprzęt do leczenia dzieci co Wośp...Zadam pytanie.A pan Pięta co zrobił dla na rzecz lecznia dzieci ????No co???? On jedynie na tace dla Tadzia co niedziela daje to tyle!!!!
  • ~jula
    (2015-12-23 04:36)
    Wygląda na to ,że Pięta nie trzeżwieje bo jeszcze nie słyszałam jednego zdania ,które by o ty nie świadczyło.
  • ~christ
    (2015-12-22 20:19)
    w tym PIS-ie jak nie alkoholiki to znowu posly z ciongotkami do dzieci albo zlodzieje co kasy SKOK obrabiaja.
  • ~olo
    (2015-12-22 09:42)
    a w kosciele moga stac ? PIS jest do rozwalki, tego sie nie zbiera
  • ~wiesiek
    (2016-01-05 13:57)
    A ja uważam że Owsiak powinien zaprosić do swojej fundacji kontrole przedstawić wszystkie dokumenty i wyjść z tego z twarzą jeżeli niema nic do ukrycia . To tylko może jeszcze zwiększyć wiarygodność jego fundacji i zwiększy udział Polaków w tych zbiórkach, a chyba na tym mu zależy.
  • ~x
    (2015-12-22 16:53)
    Panie Skiba - Pan jest całe życie na kacu.Czapeczka i okularki świadczą o Pańskich kryteriach mądrości i umiejętności. Kim Pan jest teraz Panie Skiba - miał Pan nie być błaznem. Niech Pan zbiera lepiej pieniądze na Owsiaka.
  • ~Charityman
    (2015-12-23 02:44)
    Posel Pieta ma racje!!! Owsiak nie jest apolityczny. Czesto wulgarny i bierze gruba kase za prezesowanie (nawet do 30% peniedzy WOSP idzie na obsluge Wooodstocku+ panstwa Owsiakow. Kiedy sad zapytal o finanse p. Owsiak nie ulawnil. Gdzie transparentnosc?! Dziesiatki fundacji w Polsce, a tylko Owsiak ma wsparcie mediow na taka skale (godziny na wizji) + wsparcie policji, strazy, wojska a i tak 30% przejada J.O. Owsiak wspiera sekte Hare Kryszna. Nie lubie przekretow nie daje Owsiakowi!!!!!!
  • ~łeeee
    (2015-12-22 16:15)
    skiba kup se guma i strzel se w łep pajacu
  • ~dobabuni
    (2015-12-23 00:22)
    Autorytet sie znalaz od oceniania innych. Wieczny blazen. Co w der dzienniku sa zaczyna brakowac ciekawszych tematow.