Rosyjska propaganda zemstą na rządzie Merkel. Pokazują grasujące hordy muzułmanów

| Aktualizacja:

Niemiecki dziennik „Frankfurter Allgemeine Zeitung” ocenia, że Rosja prowadzi propagandową kampanię wymierzoną w rząd Angeli Merkel. Kremlowskie media wykorzystują przy tym kryzys migracyjny w Niemczech.

wróć do artykułu
  • ~AAAAAAAAAAAAA
    (2016-02-25 10:46)
    mieszkam w niemczech i to nie rosja robi propagande tylko niemcy, merkel nie pozwala mowic prawdy dziennik ukrywa co moze TU JEST ZAKLAMANIE ZA CZASOW KOMUNY ALE MERKEL POCHODZI Z DDR TO NAUCZONA ZAKLAMANIA aTO CO ROSJA POKAZUJE CALA PRAWDE
  • ~allah swietuje i zaciera race
    (2016-02-10 07:54)
    Niemcy i inne panstwa to juz historia.
  • ~daw
    (2016-02-06 14:47)
    Najbardziej przeciwko rządowi Angeli Merkel działa ... Angela Merkel. Nie piszcie bzdur, że to Putin zaprosił muslimską hołotę do Niemiec.
  • ~adolf.h
    (2016-02-05 09:37)
    Niemiecka Demokracja ponad wszystkim.
  • ~ewa koby
    (2016-02-04 20:23)
    niemcy zaprosili 15 000 000 roboli moslem turcja po 2 wojnie te nie sa integrowani do dzis i ich dzieci tez nie bo nie chca niemieckie panstwo to panstwo biorca zabiora wszystko zeby cie upokorzyc w imie ordnug line..... wiecie kanclerin chciala pomieszania rasy i dalej chce ale eu kobiety nie daja sie gwalcic .... sex jest miloscia ..w niemczech nie !!!sa burdele..musza im za te zaplacic albo wykastrowac koniunktura uciekinierow woza ich taxi do urzedow ewa koby
  • ~ Bogdan
    (2016-02-04 16:36)
    Od kiedy pokazywanie prawdy, jest nazywane propagandą.
  • ~John
    (2016-02-04 16:11)
    Jesli już tak bardzo nie lubicie Niemców to zrezygnujcie z miliardowych dotacji unijnych bo to nic innego jak 25% pieniędzy niemieckich. Kto nie wie to podaję, że każda polska inwestycja jest finansowana dotacjami unijnymi. Wstyd budować za pieniądze, których nie trzeba zwracać.
  • ~analityk
    (2016-02-04 15:54)
    Jak to nazwać? Ironia losu? Groteska z dramatów Witkacego, Gombrowicza, Mrożka? Rosyjskie media piszą prawdę o sytuacji w Niemczech, a niemiecka prasa jak Rosja za Stalina. Ta sama stylistyka, frazeologia, obłuda, kłamstwo itp., itd. Merkel Niemców ma za idiotów. Widać tu tresurę minionych lat w Enerdówku.
  • ~abc
    (2016-02-04 15:00)
    Dla mnie zupelnym odjazdem jest info ze Spiegla , ze ten stary erotoman sutener Strauss-Kahn ma pracowac w ukrainskim banku. Malo maja Ukraincy widac wlasnych pejsatych oligarchow ,tak ze jeszcze importowac musza,
  • ~SN
    (2016-02-04 13:15)
    Nie przypuszczałem, że dożyję czasów, w których postradzieckie media będą bardziej prawdomówne od niemieckich szczekaczek. Bo od pewnego czasu słowo szczekaczka jest jedynym właściwie opisującym łgarstwa ARD, FAZ czy Die Welt.
  • ~fan liroja
    (2016-02-04 12:29)
    Rzad niemiecki, a w szczegolnosci Merkel bedzie musiala odpowiedziec spolecznosci miedzynarodowej - dlaczego dopuscila do szmuglu dziecmi -gdzie zginelo w niemczech 10 000 dzieci -samotnie przybywajacych uchodzccow ? Dlaczego jugendamt zabiera dzieci uchodzcom i gdzie je wysyla ? Uwazam, ze ONZ powinno zajac sie katastorfa humanitarna w Niemczech. Dlaczego nasz rzad nie interweniuja na poziomie Parlamnetu Europejskiego ??
  • ~Fruzia
    (2016-02-04 12:03)
    polactwo powinno się o siebie martwić i nie podskakiwać...tak Niemcy jak i Rosja sobie poradzą....kaczoland raczej nie...
  • ~analityk
    (2016-02-04 11:43)
    Jezeli przyjmie sie dzialalnosc ekipy Putina jako czynnik staly, to zawsze nalezy sie liczyc z tym , ze ekipa Putina wykorzysta wszystkie zajscia do celow rzadzonego przez nia kraju - czyli Rosji. Dlatego Angela Merkel lepiej by zrobila, gdyby analizowala to, kto przybywal do Niemiec i jakie obyczaje maja ci przybysze. Na tzwn. "arabskim" Bliskim Wschodzie mieszka mieszanina narodow, w ktorej szanujacy kobiety Aramejczycy i Asyryjczycy zyja obok nieopanowanych seksualnie Arabow. Niestety Angela Merkel nie dopilnowala przeprowadzenia takiej analizy i dlatego arabskie bandy napadly na niemieckie kobiety w wielkich niemieckich miastach - poza Hanowerem i Monachium, bo w pierwszym rzadzi prawe skrzydlo SPD, a w drugim konserwatywna CSU. Co wiecej , w dziecinnym zapale tzwn. "niemieckiej kultury powitania" uchodzcy nie otrzymali nawet podstawowych informacji o niemieckiej kulturze i o niemieckim kodzie zachowania - a to zwiekszylo brutalnosc arabskich atakow na niemieckie kobiety. Obecnie Angela Merkel moze jeszcze uratowac swoj byt polityczny deportujac Arabow z panstw, w ktorych nie ma wojny, i zamykajac syryjskich Arabow w osrodkach dla uchodzcow, w ktorych powinni przebywac do konca syryjskiej wojny, a nastepnie powinni wrocic do Syrii. Jezeli Angela Merkel tego nie zrobi, to piekielna mieszanina arabskich atakow na niemieckie kobiety - ktore w wyniku latwiejszego podniecania sie Arabow przybiora na sile na wiosne - oraz rosyjskiej propagandy wysadzi Angele Merkel z kanclerskiego fotela i przeniesie ja w polityczny niebyt.
  • ~Piotrek
    (2016-02-04 11:42)
    Czytamy właśnie niemiecką gazetę dla Polaków. Weźcie poprawkę na manipulację treściami i cenzurę pod kątem niemieckich interesów
  • ~Filip
    (2016-02-04 11:37)
    To zasłona dymna. Ruscy i Niemcy kombinują razem jak zaszkodzić Polsce. Dowody: nordstream, sprzeciw Niemców wobec baz NATO w Polsce, propagandowe ataki niemieckich i ruskich gazet na demokratycznie wybrany rząd w Polsce.
  • ~janek z hamburga
    (2016-02-04 11:36)
    ruski dobry na wszystko ? pewnie putin zaprosil miliony do niemiec, aby zniszczyc merkel. Jaka ruska diaspora ? 4 miliony Niemcow, ktorzy przesiedlili sie z rosji do niemie, sa obywatelami tego kraju, chyba ze lewacki rzad chce wprowadzac jakis rasizm. W kazdym razie ostatnie sondaze oceniajace polityke rzadu sa porazajace -80 % Niemcow ocenia ze merkel musi odejsc, ze popelnila fatalny blad - wczoraj zaprosila emigrantow, dzsiaj chce ich odsylac za europejska kase, ale gdzie ? szczegolnie bandy marokanskie, tunezyjskie, algierskie sa praktycznie nie do zdentyfikowania, zaden kraj ich nie che przyjac. A wiec musza zostac w europie, a szengen umozliwia i przyjazd gwalcacych i zalatwiajacych swoje potrzeba naulicy "turystow" i do nas. Krytyczna wobec Merkel Alternatywa dla Niemiec -partia trzezweg mieszczanstwa osiaga juz w sondarzach 20 % -pamietaj 6.02 wielki wiec niemiecko-miedzynarodwej Pegidy w warszawie - demonstrujemy przeciwko islamizacji europy !! ruska telewizja russia today mowi poprostu jak jest - ujawniajac tragedie europy ukrywana przez europejskie media od lat - islam jeu panuje w calej europie Juz jest za pozno.
  • ~piotr_antywszystko
    (2016-02-04 11:15)
    Niestety ale to nie propaganda .......tak twraz wygladaja miasta w których sa ośrodki dla ciapakow
  • ~karol
    (2016-02-04 11:13)
    to dopiero Ruskie muszą pokazywać co dzieje się u niemiaszków ??? pani Makrelo a może by tak znieść cenzurę ??
  • ~czytelnik
    (2016-02-04 10:45)
    No i bardzo dobrze. Może wreszcie Niemcy przestaną wierzyć w to co Rosja mówi o Polsce.
  • ~pisowski pisowiec
    (2016-02-04 10:39)
    No to jak wreszcie - rosyjska propaganda pokazałaa muzułmańskie hordy, czy je wygenerowała komputerowo? Der Dzienniku, jeżeli już musisz brać te niemieckie srebrniki to chociaż zasłuż na nie czymś mądrzejszym.