Ewa Stankiewicz: Takiej zdrady, jakiej Tusk się dopuścił, Polska nie widziała od Targowicy

| Aktualizacja:

Ewa Stankiewicz w rozmowie z "Do Rzeczy" podtrzymuje żądania kary śmierci dla Donalda Tuska. Szefowa stowarzyszenia Solidarni 2010 uważa, że były premier przyczynił się do "zamordowania" Lecha Kaczyńskiego.

wróć do artykułu
  • ~Skuba
    (2016-11-26 16:38)
    Po takiej wypowiedzi pani Stankiewicz należy się proces!
  • ~historyk
    (2016-10-28 11:14)
    Tusk zawsze mial wybujale ambicje, wiec POzazdroscil ksieciu Potockiemu Targowicy.
  • ~Tadeusz z Torunia
    (2016-04-28 05:49)
    Może ktoś by się poświęcił i babę wychędożył?
  • ~Amator zwierząt
    (2016-04-27 18:42)
    Jestem zaskoczony, że nigdzie nie ma wiadomości, że z warszawskiego ZOO uciekła jakaś wstrętna małpa.Już teraz wiem gdzie ona jest - widzę zdjęcie.
  • ~BB
    (2016-04-21 11:35)
    ZGŁASZAM WYPOWIEDŹ STANKIEWICZ DO PROKURATURY! Dosyć szkalowania uczciwych osób przez tę bezczelną babę!
  • ~łoWWWca
    (2016-04-21 10:32)
    "Najgorsze, że znowu pilotem steruje z tylnego siedzenia ten sam człowiek, który po nieuchronnej katastrofie powie, że to wszystko "wina Tuska" i "lewactwa"."
  • ~Poldebil
    (2016-04-21 08:57)
    Wskazanie winowajcy widnieje jako nazwa tego samolotu Tu....?
  • ~Iwo
    (2016-04-21 07:48)
    A skąd u was tyle agresji ? Jest jedno stare polskie przysłowie - oliwa zawsze na wierzch wypływa ... prawda zawsze itak wyjdzie na jaw choćbyście wymyślili na prawych ludzi prawicy milion najgorszych wyzwisk... a poza tym kto się nimi przejmuje :) przecież prawda jest tylko jedna Pozdrawiam i znikam stąd, za duży tutaj smród
  • ~Krakus
    (2016-04-21 07:28)
    Na Foto wyglada ze jest niedodupczona !
  • ~guj
    (2016-04-20 16:43)
    Ten wygląd mówi wszystko. Ona ma poważne kłopoty ze zdrowiem.Jak nie dobrowolnie to na przymus leczyć,bo to jest grożne dla otoczenia.
  • ~PYTAM
    (2016-04-20 09:28)
    GDZIE JEST PROKURATOR ??????????????????
  • ~Macierewicz Kopniety
    (2016-04-19 23:22)
    ja jestem tego samego zdania ze tuska powino sie powiesic nawet zato ze rozwalil Polska gospodarke
  • ~dobra zmiana dla stankiewicz
    (2016-04-19 22:15)
    a znaleźć jej ruska na męża, to by ją lał już z rana, żeby nie miała czasu o niczym innym myśleć, tylko o następnym laniu
  • ~tak PISIS zabija Polskę
    (2016-04-19 21:50)
    skąd ta - mówią, że kobieta, zna tak dobrze język rosyjski - ze studiów i szkoleń w Moskwie ? Nasłani prowokatorzy zawsze są najradykalniejsi w swojej partii.
  • ~xxxx
    (2016-04-19 18:49)
    Dajcie spokój bo Donaldek spać nie bedzie mógł....
  • ~X
    (2016-04-19 18:37)
    dziennikarz śledczy Roth w swojej książce Tajne akta S zapisał,że zamach został wykonany na polecenie ważnego polityka polskiego.Wyciągnijcie wnioski...
  • ~Andrzej
    (2016-04-19 17:31)
    Dlaczego to obrzydliwe babsko jest jeszcze na wolnosci,co robi prokurator zibro, osłania to *******
  • ~dzinia
    (2016-04-19 15:54)
    Trudno dyskutować z tą kobietą. Jest po prostu psychicznie chora i trzeba ją leczyć! Uważam,ze politycy powinni przechodzić badania psychologiczne,bo mogą zagrażać obywatelom krajowi! Taki Kaczyński,Brudziński,Macierewicz,Sasin,Terlecki,Morawiecki ! Mnie już ich widok odrzuca!
  • ~obserwator
    (2016-04-19 15:35)
    Ta baba Stankiewicz moze predzej sie znalesc w pirdlu niz inni ktorym grozi.
  • ~Elf
    (2016-04-19 14:48)
    Oklejal Błasik a pomagał Kaczynski Jarosław