Donald Tusk stanowczo o kryzysie migracyjnym: Nie możemy pozwolić, by ktoś narzucał nam swoje standardy

| Aktualizacja:

"Przedmiotem naszych negocjacji mogą być pieniądze, ale nie nasze wartości. Nie jesteśmy w stanie narzucić światu zewnętrznemu naszych standardów. Ale nie możemy też pozwolić na to, aby ktoś próbował narzucić nam swoje" - pisze Donald Tusk w specjalnym felietonie poświęconym kryzysowi migracyjnemu.

wróć do artykułu
  • ~Paul34
    (2016-04-22 09:47)
    A ja żądam wyjaśnienia, dlaczego 10 kwietnia 2010 r. Donald T. przybijał żółwiki z W.W. Putinem na wrakowisku w Smoleńsku.
  • ~śehterki
    (2016-04-22 08:14)
    Szambo Gazety Wyborczej wybiło! Ohydny atak kłamstwem i manipulacją! Tak potrafią tylko podopieczni Adama Michnika Nie mające pojęcia jak skutecznie uderzyć w Andrzeja Dudę środowisko Gazety Wyborczej obmyśliło, że jak ohydnym kłamstwem i manipulacją zaatakują jego żonę, to rykoszetem ustrzelą również prezydenta. Obrzydliwość i plugastwo podopiecznych Michnika nie da się porównać z niczym innym. Hektolitry fekaliów wylanych na Agatę Dudę wyznaczyły nowy standard w przemyśle pogardy. Czy rzeczywiście "Gazeta Wyborcza" może zasługiwać jedynie na naszą najgłębszą pogardę?
  • ~Wilga
    (2016-04-22 11:13)
    A od kiedy ten król Europy stawia się Merkel i zaczyna ją olewać ? Zapewne jest to zagranie propagandowe . Kończy się mu niedługo kadencja i chce zabłysnąć niby niezależnością ? Nie z nami takie numery Donek.W Polsce już się poznali ile jest on wart ten dezerter .Dołączył do tych wichrzycieli ,szkodników ,nieudaczników.
  • ~XXXL
    (2016-04-22 08:15)
    chłopiec od poklepywania po plecach i głowie się odezwał jaki on jest stanowczy , Tusku ty w Brukseli nigdy nie będziesz brany na poważnie .
  • ~nick
    (2016-04-22 08:20)
    tuskowy bełkot, w niektórych szkołach w Niemczech wycofano wieprzowinę w stołówkach w imię poprawności, było głośno o choinkach na Boże Narodzenie co by ich nie stawiać , w Szwecji policja nie ma wejścia w enklawy islamskie...zejdź na ziemię peruwiańczyku
  • ~abc de
    (2016-04-22 08:24)
    Merkel jest skonczona skoro Tusk ja olewa - dobra wiadomosc. Zla, emigranci zmienili poürostu trase na Libia - Wlochy, pozatym bezwizowy uklad z Turcja wrecz gwarantuje zalew Europy uciekajacymi przed Erdoganem Kurdami, i rozmaitymi innymi modelami ze slamsow tureckich.
  • ~karol
    (2016-04-22 08:43)
    ...a już myślałem, że rudy mówi o Polsce i mocarstwowej polityce Niemiec ! "nie możemy pozwolić by Szwaby narzucały nam swoje standardy" - święte słowa her Tusk ...
  • ~dede
    (2016-04-22 09:57)
    Pasierb Merkel się odezwał,śmiechu warte
  • ~Jimi Bounce
    (2016-04-22 08:41)
    Tusk=Landryna
  • ~Wyborca
    (2016-04-22 09:43)
    Niektore wypowiedzi politykow swiadcza o tym, ze nie znaja podstawowych ustalen traktatowych w kwestii migracji.O pewnych sprawach (np.decyzje o przyjeciu) naleza do panstw a nie UE. Nie moze byc tak, ze kazdy mowi co innego ("robta co chceta" wylansowane w Polsce).Brak znajomosci (lub lekcewazenie traktatow) to rzecz niewybaczalna i dyskwalifikujaca.
  • ~Patriota a nie idiota
    (2016-04-22 09:34)
    Mieszkam od 35 lat poza granicami Ojczyzny. Z zalem patrze na polityke polska. Polska nie wnosi nic do Europy. I to podkreslam NIC. Natomiast "Appetite for Destruction" jest ogromny. Stwierdzam czytajac wpisy forumowiczow, ze Polacy jeszcze calego arsenalu destrukcji nie pokazali. Polacy Maja jeszcze na tym polu wielki potencjal. Mieszkam na Zachodzie, ktory tak drodzy forumowicze obrazacie, wcale go nie znajac. My roznimy sie od was destruktorow tym, ze siadamy do slolu i dyskutujemy o problemach chcac je zalatwic. U was strzela sie zza wegla i to najlepiej w plecy tych, ktorzy probuja jakis problem rozwiazac. Dlaczego wielka czesc Polakow jest taka nikczemna. Mam propozycje, aby te dwa miliony polskich emigrantow o nie uregulowanym statucie rezydenta w krajach unii wyeksportowac do Polski. To byloby "rzucenie Polski na kolana". Przeciez nie ma powodow tolerowac emigrantow ekonomicznych z Polski w Europie. Co wy na to? Wsciekli forumowicze. No i jeszcze wam cos do sluchu powiem. Donald Tusk to najlepszy i najbardziej przewidujacy polityk polski. Polska ziemia nie wydala we wspolczesnych czasach lepszego, i bardziej oddanego Polsce i Europie polityka. Brawo Donald!!! A teraz slincie sie i sikajcie pod siebie ze zlosci.
  • ~ole
    (2016-04-22 10:04)
    Coś mu się przestawiło czy przeszedł na ciemną stronę ? Zaczyna POwiadać jak Kaczyński ?
  • ~anty_błazen
    (2016-04-22 11:07)
    Mam pytanko krótkie, kto złamał prawo i przestał respektować zasady Schengen? Kto podjął taką decyzję? Z kim była ona konsultowana?
  • ~all we need is love
    (2016-04-22 10:22)
    "Przedmiotem naszych negocjacji mogą być pieniądze, ale nie nasze wartości. Nie jesteśmy w stanie narzucić światu zewnętrznemu naszych standardów. Ale nie możemy też pozwolić na to, aby ktoś próbował narzucić nam swoje" Co ja słyszę! Zdrada, przecież on FASZYZUJE!!!!!
  • ~der bolek
    (2016-04-22 13:01)
    wot rassierdiłsa, i co, pokiwał groźnie palcem w bucie
  • ~kojro
    (2016-04-22 21:22)
    Słońce Peru i król Europy powinien w Polsce malować kominy za 6,50 na godzinę, a nie brać gruby szmal za fagasowanie Merkel.
  • ~leming
    (2016-04-26 14:06)
    Wiesz Donek , tu nie tylko chodzi o narzucanie standardow, ale takze o wyrzucenie Arabow bliskowschodnich z UE, bo w tej arabskiej spolecznosci jest bardzo wielu seksualnych szalencow, ktorzy molestuja i gwalca Europejki. N.p. w Danii miejscowa spolecznosc muzulmanska nigdy nie robila kobietom problemow, a to sie zmienilo, kiedy do Danii przyjechali arabscy pseudouchodzcy wpuszczeni do UE przez kanclerz federalna Merkel. Naraz okazalo sie, ze dunskie kobiety i dunskie dziewczynkli nie moga sie czuc bezpiecznie we wlasnym kraju, a najmlodszy z arabskich gwalcicieli mial trzynascie lat - co pokazuje jak bardzo zdnila moralnie jest arabska bliskowschodnia rodzina, skoro wypuscila na miasto takie zboczone nieletnie polzwierze. W Danii coraz wiecej sie mowi o opuszczeniu UE przez Danie, bo wowczas Dania deportuje arabskich pseudouchodzcow , a takz