Wildstein krytykuje Michnika: Jest rzecznikiem oligarchii

| Aktualizacja:

"Wygrywamy walkę z Michnikiem. To rzecznik oligarchii przebranej w ultrademokratyczny kostium" – ocenił Bronisław Wildstein, w wywiadzie dla tygodnia "wSieci".

wróć do artykułu
  • ~Athel von Loren
    (2016-12-10 22:38)
    jak wy tego Wildstejna mozecie trawic. Okropnosc intelektualna, socjalizacja na serialach brazylijskich i opasly ja biskup.
  • ~TOPAZ
    (2016-05-20 13:25)
    Michnik wie ,że tzw III RP zbliża się do niechybnej dezintegracji ,a jego osobisty los jest niepewny .
  • ~mirwojski
    (2016-05-20 00:11)
    Mam pytanie - od czego Wildsztajnowi rośnie druga - trzecia broda ??? Całe życie walczył, umartwiał się, zamartwiał o Polskę i... urosła. J alekkoduch, nie zaangażowany, bez stresów, prześladowań - nie mam ( nawet tę pierwszą "wciąga" mi pod szczękę. Pewnie to specyfika BRONKÓW .....
  • ~JAN
    (2016-05-19 10:13)
    Szacun panie Wildstein. PRAWDA I TYLKO PRAWDA. Michnik wiecznie nie żyje i zejdzie z tego świata tak jak Wałęsa.- sprzedawczyk Polski
  • ~w Sieci to WSI eci peci dla ciemnych dzieci
    (2016-05-18 23:59)
    i kto tu jest niedomyty, nieuczesany, niekulturalny, niedokształcony, niemłody, niedopieszczony, niedopity - inaczej nietrzeźwy ? Jakiś kaczkodan ?
  • ~jarek
    (2016-05-18 19:14)
    bronek jest ****** i tchórzem i wszystko na ten temat
  • ~cafar
    (2016-05-18 13:55)
    Wildstein - zapoznaj sie z terminem oligarchia a potem pisz. Nawiasem mówiąc sam wyglądasz jak kremlowski oligarcha - tak się zachowujesz. Jesteś obrzydliwy.
  • ~Kolejowiec
    (2016-05-11 16:44)
    Wildstein ma o tyle rację, że Szechter junior bardzo dawno temu, jeszcze przed sierpniem 1980, wcale taki nie był. Na dawnych zdjęciach z tamtych lat obejmuje się z Macierewiczem, na niektórych przypominają dwa niedżwiedzie... Najciekawsza byłaby odpowiedź na pytanie, dlaczego zmienił się z trockisty, faceta przypominającego trochę bohaterów "Przedwiośnia", w rzecznika kasy, kapitalizmu i oligarchii. Bo to jest prawda i nie potzreba było Wildsteina, żeby o tym wiedzieć. Ja myślę, że to kasa go tak zmieniła i zepsuła. Kasa i dobrobyt - bo na pewno nie ideologia. Coś jak ****** w "Folwarku zwierzęcym" Orwella - tam, jeśli pamiętacie, wszystko zaczęło się od mleka. A potem już poszło dalej. W gruncie rzeczy to go nawet szkoda, bo stał się modelowym przykładem takiego właśnie ************
  • ~Olsztynianka
    (2016-05-11 05:58)
    Też mi "autorytet" biedak dziecko resortowe nie wiedział co było powodem zmiany statusu tatusia w 68" ? Prawda jaki nierozgarnięty ?
  • ~olo
    (2016-05-10 21:22)
    sprzeczki wewnetrzne w narodzie wybranym
  • ~Jaro
    (2016-05-10 20:52)
    Może by tak ktoś wziął szpileczkę i przekuł ten nadmuchany balon, bo ego cokolwiek się rozdęło. Tak on się ma do Michnika jak kretowisko do Tatr. Nie ta liga.
  • ~proQrator
    (2016-05-10 18:17)
    Bronuś, przyznaj się, skąd wzięliście kasę na TV Republika i media ksero-Karnowszczyków. I dlaczego od SKOK-ów, które potem ściągnięto od Bankowego Funduszu Gwarancyjnego (czyli wszystkich klientów banków). I spytam, jak ci się podoba OLIGARCHA BIERECKI, i co sądzisz o takich praktykach ?!
  • ~judaszowe plemie
    (2016-05-10 16:51)
    Michnik jakala pradkujacy Mosiek.
  • ~MMi
    (2016-05-10 16:22)
    Michnik to ******o totalne, parszywy jąkała
  • ~Edek
    (2016-05-10 16:19)
    Sztabińska POpiera Michnika, taka przypadłość Ku.wa, Ku.wie łba nie urwie
  • ~fregat
    (2016-05-10 14:15)
    a dla mnie ten Wildstein jest ..........NIKIM......mam swoje zdanie.....
  • ~sowa
    (2016-05-10 11:54)
    Michnik zawłaszczył solidarnościową gazetę,zrobił biznes dla potomków co najmniej na 3 pokolenia,teraz kopie,gryzie bo ubywa szmalu i trudno na stare lata żyć bez konfitur.
  • ~Nasza Sprawa.
    (2016-05-10 11:54)
    100% ZGADZAM sie z Panem, Panie Wildstein. Pozdro - od "Polaka z Norwegii".
  • ~abc de
    (2016-05-10 11:01)
    Michnik jest faktychnie dokladmym przeciwienstwem Wildstena. Wildtein to madry uczciwy czlowiek, Polak ceniacy nasza kulture i tradycje, jego pochodzenie nie ma kompletnie zadneho znaczenia. Michnika mozna okreslic tylko jako zimnego i przebieglego przedstawiciela mafijnej 5 kolumny. Koordynatora licznych dzialan przeciwko Polsce
  • ~Krasi
    (2016-05-10 10:36)
    Wildstein nie zrobił część tego co Michnik dla kraju - to taki prawicowy szkodnik Pełno hejterów w internecie - podobno wynajętych przez partie polityczne Hejterzy PiS - do boju !