Korwin-Mikke o PiS: Oni doskonale wiedzą, że za rok-dwa powędrują do kryminału

| Aktualizacja:

Mocno dostaje się partii Jarosława Kaczyńskiego od Janusza Korwin-Mikkego. Zdaniem polityka gabinet PiS to "rząd straceńców", którzy w niedługim czasie "trafią do kryminału".

wróć do artykułu
  • ~Janusz Normalny
    (2016-05-23 07:15)
    Niby poważna gazeta a publikuje takie durnoty.
  • ~wwer
    (2016-05-22 19:13)
    T o głupek ma babe młodszą od córki
  • ~Mamo ja głupi kup mi Tramwaj
    (2016-05-22 19:07)
    BANKRUT DOŻYWOTNI DAŁ GŁOS
  • ~xxx
    (2016-05-16 10:37)
    TK i sądy działają podobnie jak w XVII i XVIII wieku działały liberum veto, nihil novi, pacta conventa!!Jak się to skończyło to Kórwin chyba wie?
  • ~ZRÓDEŁO
    (2016-05-12 23:32)
    PIS - nie kradnie , dba o Polskie Rodziny i dzieci . Sprząta i podnosi Polskę z ruin jakie pozostawił okupant PO, PSL . Więc Korwinie odczep się od Polski , Polskiego Rządu , i Polaków . OBRONIMY , POLSKĘ , POLSKI RZĄD , .
  • ~Artur
    (2016-05-11 16:50)
    pisuary nie lubią korwina bo prawdę powiedział
  • ~gaga
    (2016-05-11 15:16)
    Korwin zamknij sie juz
  • ~obywatel
    (2016-05-11 14:40)
    już teraz zgłoś się na leczenie psychiatryczne.
  • ~Janek
    (2016-05-11 12:48)
    Zawsze glosowalem na Korwina, ale zaczynam sie zastanawiac w co on gra poglady ma zdrowe ale zarazem taki z niego wiejski filozof na wszystkim zna sie najlepiej i z tym kryminalem niech da sobie du... siana bo nie stalo sie jeszcze nic zeby ob ecnych rzadzacych sadzic a caly trybunal i konstytucje trzeba zmienic i on to wie a staje po ciemnej stronie mocy, on faktycznie gra na mlodzierz co ***** wie o zyciu, powiem tak moj czas wyborczy dla pana sie skonczyl skoda czasu i energii dla tego czlowieka ************ politycznie zawsze swoje dzielo jak byla szansa na sukces i to daje do myslenia. Dziadziu pobaw lepiej dzieciaki.
  • ~Znudzony
    (2016-05-11 12:18)
    Gdzie czytać coś normalnego?
  • ~psychiatra
    (2016-05-11 10:59)
    Korwin ! Zacznij się leczyć psychiatrycznie!
  • ~BIDO
    (2016-05-11 07:25)
    PANIE kORWIN KTO ICH WSADZI DO WIĘZIENIA CZY W POLSCE JEST TO MOŻLIWE RĄCZKA MYJE RĄDŻKĘ
  • ~esther
    (2016-05-11 07:21)
    JKM słusznie przewiduje koniec nekropartii posła K. Sprawa jest prosta i raczej wczesniej niż za dwa lata: śledztwo, proces, wyrok i długoletnie więzienie.
  • ~Jan Stańczyk
    (2016-05-11 07:11)
    Dobrze posłuchać psychicznego utopistę , człowiek czuje się jak w kosmosie !!!! OJ przydałby się dobry psychiatra !!!!!!!!!
  • ~50+
    (2016-05-11 06:48)
    Brawo JKM! Ktoś hołocie musi mówić prawdę w oczy!
  • ~vp
    (2016-05-11 05:43)
    Korwin może trochę przesadza ale w każdej bajce itd ....?
  • ~edek60
    (2016-05-11 05:24)
    Oj,jak taki komentarz zabolał pisowców,no i zaczęli ujadać.!!
  • ~olo
    (2016-05-11 03:17)
    wiec nie szukaj niczego z Jarkiem,ani Schetino-cretino czy podobnymi
  • ~ja
    (2016-05-11 01:57)
    Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.
  • ~olo
    (2016-05-11 01:47)
    lud chce zasilkow, po 200 zl dla nierobow, wystarczy, chcesz wiecej to sobie zarob, zapracuj i nie stękaj !! malo ? jedz do Niemiec, tam zawsze wychodzi wiecej za te sama praca, takie sa realia