Korwin-Mikke o PiS: Oni doskonale wiedzą, że za rok-dwa powędrują do kryminału

| Aktualizacja:

Mocno dostaje się partii Jarosława Kaczyńskiego od Janusza Korwin-Mikkego. Zdaniem polityka gabinet PiS to "rząd straceńców", którzy w niedługim czasie "trafią do kryminału".

wróć do artykułu
  • ~real
    (2016-05-10 09:09)
    Korwin jak zwykle - celnie i wpunkt. Nie ma jakościowej zmiany w podejściu do gospodarki. Moje pokolenie musi odejść od władzy, bo jest zmutowane bakcylem socjalizmu.
  • ~ojej
    (2016-05-10 09:11)
    Kidy Korwina zamkną w psychiatryku?
  • ~ferdek
    (2016-05-10 09:20)
    jeżeli twórcy "kamieni kupy" nie trafili, to ci co rozdają (jako jedyni!!!!) pieniądze obywatelom też nie trafią - Polacy ich wybronią.
  • ~der
    (2016-05-10 09:32)
    JKM --stary manipulator dołącza jak zwykle do obozu ubeckich pokoleń. Widzi swą szansę w koalicji z nimi.
  • ~olo
    (2016-05-10 09:35)
    wczesniej, wczesniej, razem z Kukizem
  • ~san
    (2016-05-10 09:38)
    JKM --ma poparcie poniżej 1%, więc na siłę chce wejść w łaski WSI24, Resortowa "Stokrotka" znów po takiej wypowiedzi zaprosi zdziecinniałego i ogłupionego staruszka;-) Obóz reżimu III RP i salon WSI24 zawsze może na niego liczyć;-)
  • ~lis
    (2016-05-10 09:41)
    odezwał się imbecyl który nigdy nie pracował !!!!!!!!!!!!!!!
  • ~olo
    (2016-05-10 09:44)
    Korwin jak zawsze usłuznie mąci.
  • ~Nawigator
    (2016-05-10 09:44)
    Powoływanie się na Korwina to upadek tych którzy go przywołują! Kolej na pacjentów z Tworek!!
  • ~oszukiwany od 1000 lat Polak
    (2016-05-10 09:48)
    JKM jak zwykle nie wie dokładnie co mówi. Pokolenia wychowane przez pachołków Watykanu nie są zdolne do samodzielnego myślenia. Dobrzy w rozdawnictwie tego co nie ich. Nic PiS-iorom nie grozi. Agenci Watykanu ochronią swoich dobroczyńców. Tak jak ochronili Jaruzela, UB i swoich zdrajców. Jedyne co się dla facetów liczy to kasa. Najlepiej cudza i dana zgodnie z prawem.
  • ~olo
    (2016-05-10 09:58)
    wczesniej ich zamkna, razem z Kukizem, to kwestia miesiecy
  • ~Gustaw
    (2016-05-10 10:31)
    Ein Idiot.
  • ~vis
    (2016-05-10 10:37)
    Ale plecie tak jak do dzisiaj siedzą poprzednicy
  • ~abc de
    (2016-05-10 10:42)
    Naczelny polski socjopata.Jego wizia swiata pollegajaca na powrocie do XIX wiecznego kapitalizmu, czyli brutalnego i nieludzkiego wyzysku swiadczy o tym najlepiej.
  • ~elf
    (2016-05-10 10:44)
    Tym razem zgadzam się z tym świrem ;Pisobolszewicy jak jeden mąż powędrują za kratki;będzie specjalana ustawa uchwalona w 4 godziny nocą a od 6 rano będą łapanki na pisowskich drani
  • ~mareq
    (2016-05-10 10:51)
    każdego dnia państwo gwałci obywateli,przy pomocy dziesiątek tysięcy antywolnościowcyh i antyludzkich przepisów.
  • ~wdzięczny naród
    (2016-05-10 10:55)
    Obys był Korwin dobrym prorokiem !?
  • ~na taczki z nim
    (2016-05-10 11:06)
    korwin to sepleniacy KRETYN co uciekl z psychiatryka - az tyle na ten temat. Szkoda wiecej komentowac ta KANALIE!
  • ~św.NH
    (2016-05-10 11:48)
    Smrodliwy bezwstydny sromotnik MOskwy!
  • ~Chęci.
    (2016-05-10 12:55)
    Jemu bliżej do Kopaczki, bo tak samo chciał strzelać do Górników.