Grzegorz Schetyna: Muszę knuć. Ktoś to musi robić [ROZMOWA]

| Aktualizacja:

Nie ma związku pomiędzy Platformą a organizacją wizyt polskich urzędników w Katyniu. Tomasz Arabski nie był politykiem, tylko szefem KPRM. Jeśli będzie oczekiwał konkretnego wsparcia, na pewno nie zostaniemy obojętni. Nie rozumiem, po co robić problem w relacjach Platforma – Arabski – mówi Grzegorz Schetyna, przewodniczący Platformy Obywatelskiej

wróć do artykułu
  • ~Anna
    (2016-08-11 11:36)
    Nawet PetRusowi nadskakuje taka ściema POlityczna co ta POdczerwień chce osiągnąć z takim Śmioszkem
  • ~tuituja2
    (2016-08-01 15:46)
    Ciekawe, czy on to z żoną jeszcze robi. To niesamowite, że takie coś ma żonę. Chyba musi być jakaś niedorozwinięta, ma Downa czy co?? To na bank Izraelitka, widziałam zdjęcia, to taka marchewkowa gruba Ukrainka a raczej Izraelitka z Ukrainy. Mordka o tępym wyrazie w mojej opinii, widocznie takim nie przeszkadza, może na więcej nie liczył taki marchewkowy koczkodan. Wzięła, co się napatoczyło, nawet takiego odchoda hahahaha
  • ~tuituja2
    (2016-08-01 15:29)
    Szkoda, że nie zapytała go Pani, czy zamierza już wrócić do Izraela.
  • ~amber gold
    (2016-07-11 09:55)
    knujcie dalej konfidenty
  • ~as
    (2016-07-11 08:41)
    śmieszny błazen
  • ~ewa koby
    (2016-07-08 01:00)
    ewa koby ja to nie wiem czemu sie tak rzadza partie polityczne pl zamiast rzadzic powinny sie starac sie o kase dla kazdego z nas bo tylko ja zabieraja zwlaszcza dla siebie ale tak zdektruzywana jest cala eu kubel zimnej amerykanskiej wody to za malo politycy uni eu dalej uprawiaja polityke poddancy hitlera ilez mozna sie poddawac ps wiecie ewa koby
  • ~nij
    (2016-07-07 19:50)
    Schetyna ta taka III liga,marny przygarbiony przed Tusskiem POlityk!!!
  • ~gaga
    (2016-07-07 19:33)
    I TO JEST ODPOWIEDZ PRZEWODNICZACZGO PO Jestem tu po to zeby KNUC tak to prawda nawet ci glupi usmiech nie pomoze to robiliscie przez 8 lat KNULISCIE i teraz robicie to samo bo to wam zostalo juz gmatwac robic Zamet WEZ SIE SCHETYNA ZA SWOJA PARTIE BO JESZCZE NIE SLYSZELISMY ZEBYSCIE COS ROBILI o przepraszam KNUJECIE
  • ~ekran nie kłamie
    (2016-06-03 18:05)
    Ten głopol jak łże to się bardzo ŚMIEJE łatwo to rozszyfrować ludzie to POdłapali i sondaż bulowy do dołu
  • ~ccc
    (2016-06-03 17:56)
    Śmioszk -Schetyno na cyku bo oczka świecące jak u kwaśniaka
  • ~kabareciarz
    (2016-05-25 14:00)
    zajmij się człowieku hodowlą **** czteronożnych.Z tych twoich dwunożnych nic już nie wykrzeszesz
  • ~helena
    (2016-05-22 11:48)
    Człowiek z taką postawą donosicielstwa na własną Ojczyznę ,nie powinien być posłem, nie powinien być wogóle w polityce!!!!!!!!!!!!!! Wstydzi się za niego cała POLSKA !!!!
  • ~gosc
    (2016-05-22 11:36)
    KLAKIER POLITYCZNY ,KOMUNISTYCZNY ...
  • ~gosc
    (2016-05-22 10:39)
    A ta Szatanina to sie tylko knuciem ima
  • ~power
    (2016-05-22 10:29)
    Schetyna zatapia się razem z Platformą Oszustów!
  • ~mendzior
    (2016-05-22 08:55)
    UJAWNIAMY, jak Grzegorz Schetyna, wówczas minister spraw zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej, pisze wiernopoddańczy list do amerykańskiego polityka, w którym przyznaje, że za namową ambasadora USA poparł antypolską ustawę i świadomie zdradził Polaków i pamięć pomordowanych. Jak obrzydliwie prosi o pomoc w politycznej karierze i ochronę przed Polakami.
  • ~internautka 50+
    (2016-05-22 07:42)
    Okropnie niesympatyczna persona non grata.
  • ~antymatoł
    (2016-05-22 04:59)
    Mały człowieczek taki matołek do specjalego knucia . Ale nie POzwolimy knuć przeciwko Polsce. Panie Shreeku odetniemy każdą ŁAPĘ która będzie knuła przeciwko Polsce. A te bilbordy to kompromitacja którą chciał Pan oblepić Polskę. SORRY nie udało się . Nie rozumiem tylko jednego , dlaczego za Nasze Pieniądza?
  • ~Ale smrod
    (2016-05-22 00:35)
    Shitina p.i.e.r.d.n.a,l paszcza.
  • ~Ruchadlo lesne
    (2016-05-21 20:01)
    Facet puszcza wiatry geba a nie doooopa.