Ekspert od terroryzmu: Kluczowe, czy sprawcy działali z pobudek politycznych

| Aktualizacja:

Kluczowa w sprawie podłożenia ładunków bombowych pod radiowozy w Warszawie będzie odpowiedź na pytanie, czy za działaniami sprawców stoją poglądy polityczne; jeśli tak, mamy do czynienia z klasycznym terroryzmem - ocenia ekspert do spraw terroryzmu Grzegorz Cieślak.

wróć do artykułu
  • ~50+
    (2016-05-26 23:55)
    To są uczniowie Niesiołowskiego!
  • ~olo
    (2016-05-26 19:32)
    a kto wysadzil A 320 do Kairu ? trudno uwierzyc,aby z uszkodzenia termostatu /ogrzewanie szyby w kokpicie/, i szyba sie troche przegrzewala juz po starcie, zeby z tego zrobilo sie zwarcie i sfajczylo calego kompa !!
  • ~Janek W
    (2016-05-26 16:06)
    Jeżeli laureat Pokojowej Nagrody Nobla wzywa do wojny domowej, przeganiania siłą demokratycznie wybranej władzy to nie można się dziwić podobnym atakom. Trzeba to nagłaśniać i pytać sprawców kto jest ich mentorem, kto jest ich guru mentalny.
  • ~dar
    (2016-05-26 14:52)
    Oczywista prowokacja Pisu. Bedzie więcej.
  • ~dociekliwy
    (2016-05-26 14:31)
    czy ktoś pamięta nazwisko Ryszard Cyba ,też działał z pobudek politycznych,a i orientacja polityczna taka sama .Uważam że prokuratura powinna to dokładnie zbadać
  • ~olo
    (2016-05-26 14:15)
    Luna to kino bylo, komuszku maly
  • ~Qba
    (2016-05-26 13:57)
    Policja PIS powinna postępować jak ojcowie i dziadkowie tych komunistycznych bandytów, i POmiotów komunistycznych. W szczególności powinna wziąć przykład z ukochanej Luny czyli wsadzić im jaja w szufladę i oddać pod sąd taki jaki reprezentował brat jąkatego z GW.
  • ~olo
    (2016-05-26 13:53)
    kim sa ci rzekomi eksperci z Centrum baaa, Badan baaa ,chyba rojen nad Terroyzmem ? juz drugi bredzi o polityce, gdy faceci mieli pewnie jakies pretesje/konflikty z policja, a inny wyciaga z tego wniosek,ze nastroje sie radykalizuja w Polsce ,buahahaha a jak babie wybuchnie gaz przy smazeniu schabowych ?? to atak muzulmanow ??? bo nie jedza schabowych,nie ?
  • ~olo
    (2016-05-26 13:25)
    no prosze a w mediach wyplywaja domorosli "eksperci" od wszystkiego, zwlaszcza tereroryzmu i socjologii, rzeczywistosc sie nam radykalizuje mowi taki niedouk, bo zamachy sa, facet, a Wolomin i Pruszkow pamietasz ?? co kilka dni strzaly i bomby pod samochodem, bylo ? ico ? NIE KLAM !!
  • ~olo
    (2016-05-26 13:09)
    i teraz Antek i Zbynek ukreca sledztwo, bo po to do wladzy doszli...
  • ~olo
    (2016-05-26 13:06)
    a nie mowilem ? Antek go zabil, bo nie chcial podpisac certyfikatu dla firmy Rydzyka ,he,he ze dobre pociski robi, optyki i kompa nie trzeb, bo sie strzela, a dalej Panbuk niesie...
  • ~wert
    (2016-05-26 11:15)
    To są efekty szczucia lewactwa przez Wyborczą, Tok Fm, TVN, Żakowskiego. KODziarski Hamas. Zaraz zaczną mordować i wysadzać w powietrze niewinnych ludzi. Żakowski powinien odpowiadać karnie.
  • ~Rafal Klos
    (2016-05-26 11:12)
    Terroryzm jest pojeciem wzglednym. Dla mnie to co robi rzad jest terrorem, ale kogo to obchodzi. Jak slysze slowo ekspert to juz wiem ze chodzi o jakiegos niewykwalifikowanego podrzednego trola
  • ~prawdziwy katolik
    (2016-05-26 11:02)
    Rozmawiam z młodymi. Sama złość i nienawiść do polityków. Uważają ich, wszystkich, za przepłaconych i nienasyconych, głupich złodziei. Czarna mafia to dla nich to samo. Łatwo z pogardy i nienawiści dojść do mordów. Młode przygłupy na razie chcą atakować zwykłych ludzi i policję. Czyli chcą się zamienić w jaczejki świętych a oburzonych. Dajcie im wodza a skończymy jak Niemcy 1945 i Rosja w 1917.
  • ~Soplic
    (2016-05-26 10:23)
    Prawicą straszą a bomby podkłada lewica, jak zawsze. Co ciekawe to jedynego mordu politycznego w IIIRP dokonano na członku PiSu. Jak widać mordują najczęściej samozwańczy obrońcy demokracji.
  • ~y4y4e4e
    (2016-05-26 09:55)
    Przez ostatnie 7 miesięcy PIS lekceważy demokracje, prawo i tym samym Polaków o odmiennych poglądach ich nie popierających. Zasiali w społeczeństwie nienawiść, brak tolerancji i agresję to teraz mają. Demonstracje KOD-u to było nic, czekać tylko aż kilkaset tysięcy ludzi przyjdzie i spali siedzibę rządu lub pałac prezydencki. Ciekawe czy jak przyjdzie milion ludzi to PIS stwierdzi że to są terroryści ?
  • ~j23
    (2016-05-26 09:50)
    KODorasci w ofensywie!
  • ~autor
    (2016-05-26 09:43)
    pisowskie trolle w robocie jak widzę
  • ~autorka