Ekspert od terroryzmu: Kluczowe, czy sprawcy działali z pobudek politycznych

| Aktualizacja:

Kluczowa w sprawie podłożenia ładunków bombowych pod radiowozy w Warszawie będzie odpowiedź na pytanie, czy za działaniami sprawców stoją poglądy polityczne; jeśli tak, mamy do czynienia z klasycznym terroryzmem - ocenia ekspert do spraw terroryzmu Grzegorz Cieślak.

wróć do artykułu
  • ~JA
    (2016-05-25 20:47)
    No cóż. Towarzysz Jacek Żakowski powiedział publicznie ze chce by KOD był jak Hamas..... No i zaczęło się ziszczać marzenie Żakowskiego.
  • ~nie mam złudzeń
    (2016-05-25 19:30)
    stare kodują a młode bombardują, tak się kończy tolerowanie bandyckich pochodów
  • ~karol
    (2016-05-25 21:12)
    ciekawe, co mają do powiedzenia "duchowi przywódcy" tych lewaków : Żakowski i Sierakowski ???
  • ~POszli won
    (2016-05-25 20:49)
    Timmermans nie POmógł, targowica uruchamia Hamas ! Żakowskiego do kicia !!!
  • ~TOJA
    (2016-05-25 20:55)
    Trole peowskie i kodowskie próbują zrzucić winę na PIS gdy ewidentnie nienawistne marsze przez nich organizowane do tych sytuacji doprowadzają.Należy wyciagnąc z tego wnioski.To apel do Rządu.
  • ~kunta
    (2016-05-26 08:55)
    nawolywanie do wojny domowej przez oderwanych od koryta przynosi zamachy zamknac te pseudoautorytety w rodzaju bolka za podzeganie do zbrodni
  • ~?????
    (2016-05-25 21:08)
    Który to z kodorastowstwa powiedział, że należy ich ( czyli nas, Polaków) wystrzelać???
  • ~Mim
    (2016-05-26 06:46)
    Opozycja przekracza granice.
  • ~mmm
    (2016-05-26 08:33)
    Antifa w akcji. Na hasło intelektualnych guru ruszyli do walki dorżnąć watahę.
  • ~Nie będzie PiS z rydzykiem pluł Polakom w twarz!
    (2016-05-25 20:16)
    Jakieś imbecyle po rydzykowej szkółce!
  • ~Cicero.
    (2016-05-26 06:37)
    Tego nożna się było spodziewać po przeciwnikach PIS-u,najpierw Rosiak i jeszcze jeden w Łodzi a teraz Wrocław i bomby pod radiowozami a jeszcze wcześniej ślepy snajper w Gruzji i prezydent gdzieś pojedzie i wszystko się zmieni.
  • ~kar
    (2016-05-26 09:20)
    zeznali, że są przeciwnikami obecnej władzy, a policja im ją utożsamia. Pewnie posłuchali apelu Żakowskiego, że opozycja ma być, jak Hamas
  • ~Szczam na rydzyka!
    (2016-05-25 20:43)
    Boją się muzułmanów a w polsce pełno PiS lamistów gotowych zabić lub oddać życie za "dobrą zmianę" i swojego skarlałego mułła!
  • ~Q
    (2016-05-25 21:04)
    Ja się dziwię że na Forum tutaj piszą PiSowcy a to przecież niemiecka gazeta...
  • ~Ciekawe
    (2016-05-25 20:04)
    O pomykającym do kościółka co niedziela zamachowcu z Wrocławia który zaatakował przypadkowych pasażerów a nie policyjne mienie cicho sza, prawda?
  • ~j23
    (2016-05-26 09:50)
    KODorasci w ofensywie!
  • ~#NaPoważnie
    (2016-05-25 22:27)
    Pewnie dzieci kodorastów.
  • ~monaT
    (2016-05-26 01:47)
    Moim zdaniem to efekt mowy nienawisi wprowadzanej przez PIS do polityki. Gdzie nie ma szacunku dla drugiej strony a wyzywanie od drugiego sortu. To rowniez efekt szargania szacunku do Panstwa, jakies smieszne audyty, obmawianie innych wczesniejszych urzednikow. To prowadzi do tego ze funkcjonariusz na ulicy jesttraktowany jak ONI. To wina PISu ze nie ma juz za grosz szacunku do Panstwa i to tez naraza na szwank bezpieczenstwo wszystkich innych...
  • ~mher
    (2016-05-26 00:43)
    A mnie się wydaje, że jest to pisowska prowokacja aby pochwalić się jak pod Błaszczakiem policja sprawnie działa. Jedyne czego mi brakuje to zwalanie tego na KOD, PO czy Tuska bo to oni są zdrajcami i chcą wojny.
  • ~Soplic
    (2016-05-26 10:23)