"Mam troje dzieci, każde uczy się według innego schematu. Ile można eksperymentować?!" Spowiedź wkurzonego rodzica

"W której klasie jest twoje dziecko?" - wkrótce takie pytanie zadane w grupie rodziców będzie już bez sensu. Odpowiedź najzwyczajniej w świecie nic wam nie powie.

wróć do artykułu
  • ~komuna wraca - szkoły powszechne
    (2016-06-27 16:09)
    Ludzie z Pisu kiedyś z PC wspólnie z AWS likwidowali 8 - klasowe szkoły powszechne, teraz wracają do tego, nowe programy, nowe książki - czy Polske na to stać, pieniądze wyrzucać w błoto.Niech pis z własnej kieszeni zapłaci za te niby reformy
  • ~to był k...zamach
    (2016-06-27 16:45)
    najważniejsze jednak że obok krzyża będzie wisiał wizerunek umiłowanie nam panującego świrosława polskęzbawa i jego braciszka zimnego lecha
  • ~wPiSdu
    (2016-06-27 16:47)
    wkurzony rodzicu ! naczelnik świrosław polskęzbaw i tak uczyni cię szczęśliwym czy to ci się podoba czy nie !
  • ~zenekkkk
    (2016-06-27 16:09)
    czyli jak? niewazne czy dobrze czy zle, byle po staremu?
  • ~pytek
    (2016-06-27 16:40)
    No to się Pani Klara obudziła! Bo jakoś nie wypowiadała się Pani, kiedy PO przestawiało poprzedni system oświaty. Nie niepokoiła się Pani, że na tych wszystkich zabiegach zarobią tylko wydawcy podręczników?
  • ~Gola
    (2016-06-28 09:26)
    A jak dzieci z 7 klasy przez 2 lata przerobią na lekcjach podstawę programową z 3 lat gimnazjum. JAKIE BĘDĄ MIAŁY RÓWNE SZANSE Z DZIECIAKAMI KOŃCZĄCYMI 3 KLASĘ GIMNAZJUM, A ONI 8 KLASĘ. TO SIĘ NAZYWA WYRÓWNYWANIE SZANS!!!!
  • ~brb
    (2016-06-27 16:15)
    Wyjątkowo durny artykuł. Teraz też dziecko, które idzie do szkoły rok wcześniej, wcześniej uczy się o ułamkach, ale kończąc szkołę nie będzie mądrzejsze od tego, które rozpoczęło naukę w wieku 7 lat. Po prostu skończy naukę o rok wcześniej, z takim samym rezultatem. I oby była dla niego wówczas praca.
  • ~nnn
    (2016-06-28 10:20)
    No cóż, te 4 lata wczesnoszkolne to jakiś debilizm. W końcu zważywszy na to, że potem będzie tylko historia, a matematyki mają uczyć szachy, to dzieciaka pozbawia się de facto roku nauki. A ten bełkot, że to psychologiczne co by nauczyciela nie zmieniać, to dość naiwny.
  • ~xxx
    (2016-07-06 12:39)
    Moja córka - rocznik 2005 - poszła do szkoły, jako sześciolatek. Uczy się w jednej klasie z rocznikiem 2004. Właśnie zdała do szóstej klasy i właśnie teraz okazuje się, że w pierwszej klasie szkoły średniej spotka się dodatkowo z rocznikiem 2003. Będzie po ośmiu latach podstawówki, a rocznik 2003 po 9 latach nauki. Będzie w jednej klasie z dziećmi dwa lata starszymi.. Jakie ma szanse na dobrą szkołę średnią, a potem na wymarzone studia? Trudno przewidzieć.. Szkoda, że pani Minister to bagatelizuje....
  • ~stef
    (2016-06-27 17:45)
    i bardzo dobrze..tak trzymac....a w zwiazkach zawodowych nauczycieli najwiecej starych komuchów sie chowa
  • ~kłopotek
    (2016-06-27 22:33)
    Jak cię to wkurza to oddaj dzieciaki do sierocińca i nie rób więcej dzieciarów
  • ~MAM WAS DOŚĆ :{
    (2016-09-07 04:17)
    REFORMY ŚMIECHU WARTE (tak naprawdę wcale nie śmieszne) i co....? I NIC.......!!! Znowu będzie tak jak było. Powrót do przeszłości. TAKIE REFORMY PRZEZ 1O LAT. ZA MOJE I TWOJE, CIĘŻKO ZAROBIONE GROSIKI............I CO ? ******* !!!!!!!!!