"Kredyty wciska się emerytom i ubezwłasnowolnionym". Była banksterka ujawnia mechanizm oszustw

| Aktualizacja:

Co pani powie na to, że pożyczki są udzielane osobom niepełnosprawnym intelektualnie, nawet tym częściowo ubezwłasnowolnionym, które mogą zaciągać zobowiązania cywilnoprawne jedynie za zgodą sądu rodzinnego lub ustanowionego kuratora? Z Urszulą, byłym dyrektorem placówek detalicznych w jednym z największych banków komercyjnych w Polsce, rozmawia Mira Suchodolska.

wróć do artykułu
 • ~SWD
  (2016-10-25 22:50)
  Jest na to prosta metoda! Za błędną weryfikację odpowiada finansowo (spłaca całe zadłużenie) pracownik banku, który weryfikował klienta. 10 razy by sprawdzali, zdolność kredytową, tożsamość itp. Z tym, że politycy siedzą w kieszeni banków i mają w du.. żym poważaniu co się dzieje w narodzie.
 • ~Kendior
  (2017-03-30 08:06)
  Ja ze swojej strony też polecam prawników z Kancelarii LEX z Wrocławia. Są naprawdę skuteczni, mój znajomy odzyskał już pieniądze z polisolokaty. Warto więc się z nimi skontaktować.
 • ~Grzechu_comeback
  (2016-10-24 08:52)
  Gdy odbywał się "transfer" na stanowisko szefostwa działu detalu do jednego z banków (podobno utworzonego przez TW, każdy może sprawdzić), to osoba wchodząca w to "bagno" mówiła, że jednym z jego celów jest "ODNOWA MORALNA", która dotyczyć miała oczywiście załogi!!!! Trzeba coś jeszcze dodawać?!?!?! To jest rzeczywistość polska nie Wall Street!
 • ~opinia x
  (2016-10-26 08:53)
  Takie rzeczy tylko w Polsce,przypomne slowa Zdradka..;"POlska istnieje tylko teoretyczne"...
 • ~jj
  (2016-10-23 20:30)
  póki dostawała od banku papu będąc na etacie nic jej nie przeszkadzało, a teraz kąsa rękę która ją karmiła