Amerykański politolog: Chyba poproszę Kaczyńskiego o azyl. Przy Trumpie to postępowy liberał!

| Aktualizacja:

Politolog i autor książki "Dżihad kontra McŚwiat" nie kryje swojego zaskoczenie wynikami wyborów w USA. Prof. Benjamin Barber był przekonany, że to Hillary Clinton zasiądzie na fotelu prezydenta Stanów Zjednoczonych.

wróć do artykułu
  • ~gun
    (2016-11-11 10:47)
    Sodoma Gomora juz panikuje...Tramp zniszczy wszelakie lajdactwo. Czas na Bruksele.
  • ~Słowiańskie dusze
    (2016-11-10 19:29)
    Głodnych nakarmimy. Spragnionych napoimy ,jak będzie potrzeba.
  • ~vh
    (2016-11-10 19:01)
    Azyl ? A po co - przeciez my nie mamy szacunku dla samych siebie i obywatele USA moga przyjezdzac do Polski bez wiz.
  • ~zxcvb
    (2016-11-10 18:10)
    Z jednej skrajności w drugą?
  • ~zadawalam CYGAREM
    (2016-11-10 18:01)
    POlec do Putina tam jest TWOJA LEWACKA DEMOKRACJA
  • ~steve
    (2016-11-10 17:35)
    Polska nie przyjmuje muzulmanow i inny rubbish
  • ~emeryt 5
    (2016-11-10 17:31)
    Podobało mi się wczorajsze wystąpienie nowego prezydenta USA Donalda Trumpa, w którym powiedział, ze wyciąga rękę do tych, którzy nie głosowali na niego i zaprasza ich do współpracy. Może nasi politycy wzięliby przykład z Donalda Trumpa ?
  • ~fkm
    (2016-11-10 17:19)
    W takiej sytuacji powinien wnosić o wizę (gdyby polscy politycy mieli jaja zamiast wydmuszek), a nie o azyl.
  • ~Fruzia
    (2016-11-10 17:14)
    Obiecanki cacanki. Dajcie znać jak już ten Barber złoży wniosek i skorzysta z przyznanego mu azylu. Malo to było już takich jednodniowych zapowiedzi? Młoda kopaczowa też zapowiadała swoją emigrację do Kanady...a skończyło się tylko na obietnicach....niestety.
  • ~Art
    (2016-11-10 16:59)
    Dlaczego Trump doszedł do władzy? Z powodu rozczarowania dotychczasowymi elitami które zupełnie odizolowały się od społeczeństwa i zaczęły działać wbrew niemu. Szczególnie widać to właśnie w Ameryce gdzie rządzący mile widzieli coroczny napływ milionów imigrantów z trzeciego świata. I chocież nikt głośno tego nie powie to chodziło w tym o to by trwale zmienić strukture etniczną społeczeństwa, tak by dotychczsowa biała większość stała sie mniejszością a naród amerykański przestał być jednolitym narodem a stał sie oddzielnymi grupami różnych mniejszości które rządzący mogą straszyć i napuszczać wzajemnie na siebie. Trudno sie dziwić ludziom że niechcieli stać sie mniejszościa we własnym kraju, który zaczął coraz bardziej przypominać kraje trzeciego świata. Szczególnie widać to w wielkich miastach które już wyglądają jak skrzyżowanie Lagos z Mexicocity.
  • ~Fruzia
    (2016-11-10 16:54)
    Jak to dobrze że Trump, a na dodatek (o zgrozo) ma na imię Donald, wygrał te wybory. Będzie kim teraz straszyć. Straszenie Kaczyńskim już się na tyle spowszedniało że działa już tylko na wybitnie wybitnych :-) inaczej mądrych. Jedz tą kaszkę bo przyjdzie Trump (nie dodawać Donald! by dzieciak nie zgłupiał od tych Donaldów) i cię zje. W przypadku MWzWM * słowo kaszka zastąpić- piwo, kaszanka na grilla, zabierze puszki coś uzbierał, i takie tam. * młody wykŻtałcony z wielkiego miasta.
  • ~jan
    (2016-11-10 16:46)
    Ciemno GRODY poszły do lamusa, niech sobie raz na zawsze!!! te ćmoki polityczne zapamietają ,nie szanujecie zwykłych wyborców musicie zakasać rekawy i do roboty sie zabrać,,,lub za kraty z wami...
  • ~ksenofob
    (2016-11-10 16:22)
    Herzlich wilkommen, nawet zorganizujemy specjalny "polski obóz" dla uchodźców z US.
  • ~michel
    (2016-11-10 16:11)
    jarek moze mu zalatwic miejsce tylko w Tworkach tam wariatow miejsce
  • ~Jajacek
    (2016-11-10 15:32)
    Program dla świata TRUMP +.
  • ~Stiff
    (2016-11-10 15:26)
    Pan profesor Beniamin tak się pomylił? Wstyd profesorku!
  • ~d.marynia
    (2016-11-10 13:46)
    Hameryka też ma swoich lisów i michnikow i to w nadmiarze. Niech ich eksportuje do KPZR
  • ~wyborca/ Good Day For All. Trzymajta siedobre Ludzie.
    (2016-11-10 13:24)
    ***We The People.***
  • ~Taka prawda .
    (2016-11-10 13:08)
    No to już wiemy jak wygląda demokracja w USA .Mają tylko prawo do głosowania .O wyborze decyduje zupełnie ktoś inny .
  • ~Mark Twain
    (2016-11-10 13:04)
    Niech sie politolog nie denerwuje. Dzieki takim politologom i ich "wiedzy" zawsze bedziemy miec niespodzianki. Jesli politolog nie przewidzial takiej mozliwosci to jest kiepskim fachowcem. Ja, choc nie jestem fachowcem stawialem na Trumpa. Nie dlatego, ze mu kibicowalem a dlatego, ze nasze srodki masowego przekazu pokazywaly go w wyjatkowo zlym swietle. A ze one nie sa zbyt obiektywne i pobozne zyczenia swych pryncypalow przyjmuja czesto jak rzeczywistosc, jak rowniez zbyt czesto stawiaja nietrafne diagnozy z politycznych wzgledow uwazalem, ze to wlasnie Trump moze byc niespodzianka choc nie przypuszczalem , ze z taka przewaga nad rywalka. Mialem racje!