Amerykański politolog: Chyba poproszę Kaczyńskiego o azyl. Przy Trumpie to postępowy liberał!

| Aktualizacja:

Politolog i autor książki "Dżihad kontra McŚwiat" nie kryje swojego zaskoczenie wynikami wyborów w USA. Prof. Benjamin Barber był przekonany, że to Hillary Clinton zasiądzie na fotelu prezydenta Stanów Zjednoczonych.

wróć do artykułu
  • ~Brawo Amerykanie
    (2016-11-10 10:12)
    No proszę, lewactwo chce się skryć w neofaszystowskiej Polsce Jarosława Kaczyńskiego! I co na to Janda?
  • ~ajax
    (2016-11-10 10:21)
    Może by tak wysłać naszego alimenciarza do obrony amerykańskiej demokracji?!
  • ~helena
    (2016-11-10 11:05)
    Ha,ha,ha, a jednak faszyzujący Kaczyński im nie przeszkadza???Jak tacy ludzie mogą być politologami ????sami wywołują panikę.Podziękujcie za ten wybór kłamliwym mediom ,bo to media i sondażownie biły pianę i manipulowały .
  • ~Praktyk
    (2016-11-10 11:29)
    Dochodzi do absurdów, jak już dużo ludzi zauważyło i napisało: wyniki demokracji nie podobają się największym zwolennikom demokracji, czy to w PL czy USA.
  • ~Wieszcz
    (2016-11-10 11:26)
    Barber, Kaczynski juz robi dla ciebie miejsce.
  • ~pardons
    (2016-11-10 11:44)
    to juz szczyt paranoi
  • ~bolo
    (2016-11-10 12:06)
    wy benajminy macie swoja Ojczyzne - czujecie sie winni to juz uciekacie ? jak szkola frankfurcka z niemiec do usa ? nie potrzebujemy tu amerykanskiego lewactwa ....won !!!
  • ~Bitl
    (2016-11-10 11:29)
    Nawet w takiej chwili trzymają się żarty tego politologa. Śmiech przez łzy.
  • ~Monica Lewinsky
    (2016-11-10 10:51)
    What the hell is going on ? Im so disappointed of Donald Trump ! Donald obiecal nam zamkniecie Hillary Rodham Clinton w Guantanamo za jej Email afere i juz wczoraj wmawial nam, ze musimy byc jej wdzieczni za wszystko co dla nas Amerykanow uczynila. Ona dla nas nic dobrego nie uczynila, dla Billa tez nie. Hillary powinna mi byc wdzieczna, ze zadowalalam jej Billa moja buzia, bo ona nawet tego nie potrafila uczynic. I jeszcze do tego od szmat mnie wyzywala ! Lock her up, lock her up, lock her up !
  • ~Mark Twain
    (2016-11-10 13:04)
    Niech sie politolog nie denerwuje. Dzieki takim politologom i ich "wiedzy" zawsze bedziemy miec niespodzianki. Jesli politolog nie przewidzial takiej mozliwosci to jest kiepskim fachowcem. Ja, choc nie jestem fachowcem stawialem na Trumpa. Nie dlatego, ze mu kibicowalem a dlatego, ze nasze srodki masowego przekazu pokazywaly go w wyjatkowo zlym swietle. A ze one nie sa zbyt obiektywne i pobozne zyczenia swych pryncypalow przyjmuja czesto jak rzeczywistosc, jak rowniez zbyt czesto stawiaja nietrafne diagnozy z politycznych wzgledow uwazalem, ze to wlasnie Trump moze byc niespodzianka choc nie przypuszczalem , ze z taka przewaga nad rywalka. Mialem racje!
  • ~Fruzia
    (2016-11-10 17:14)
    Obiecanki cacanki. Dajcie znać jak już ten Barber złoży wniosek i skorzysta z przyznanego mu azylu. Malo to było już takich jednodniowych zapowiedzi? Młoda kopaczowa też zapowiadała swoją emigrację do Kanady...a skończyło się tylko na obietnicach....niestety.
  • ~zadawalam CYGAREM
    (2016-11-10 18:01)
    POlec do Putina tam jest TWOJA LEWACKA DEMOKRACJA
  • ~d.marynia
    (2016-11-10 13:46)
    Hameryka też ma swoich lisów i michnikow i to w nadmiarze. Niech ich eksportuje do KPZR
  • ~Art
    (2016-11-10 16:59)
    Dlaczego Trump doszedł do władzy? Z powodu rozczarowania dotychczasowymi elitami które zupełnie odizolowały się od społeczeństwa i zaczęły działać wbrew niemu. Szczególnie widać to właśnie w Ameryce gdzie rządzący mile widzieli coroczny napływ milionów imigrantów z trzeciego świata. I chocież nikt głośno tego nie powie to chodziło w tym o to by trwale zmienić strukture etniczną społeczeństwa, tak by dotychczsowa biała większość stała sie mniejszością a naród amerykański przestał być jednolitym narodem a stał sie oddzielnymi grupami różnych mniejszości które rządzący mogą straszyć i napuszczać wzajemnie na siebie. Trudno sie dziwić ludziom że niechcieli stać sie mniejszościa we własnym kraju, który zaczął coraz bardziej przypominać kraje trzeciego świata. Szczególnie widać to w wielkich miastach które już wyglądają jak skrzyżowanie Lagos z Mexicocity.
  • ~michel
    (2016-11-10 16:11)
    jarek moze mu zalatwic miejsce tylko w Tworkach tam wariatow miejsce
  • ~emeryt 5
    (2016-11-10 17:31)
    Podobało mi się wczorajsze wystąpienie nowego prezydenta USA Donalda Trumpa, w którym powiedział, ze wyciąga rękę do tych, którzy nie głosowali na niego i zaprasza ich do współpracy. Może nasi politycy wzięliby przykład z Donalda Trumpa ?
  • ~vh
    (2016-11-10 19:01)
    Azyl ? A po co - przeciez my nie mamy szacunku dla samych siebie i obywatele USA moga przyjezdzac do Polski bez wiz.
  • ~Taka prawda .
    (2016-11-10 13:08)
    No to już wiemy jak wygląda demokracja w USA .Mają tylko prawo do głosowania .O wyborze decyduje zupełnie ktoś inny .
  • ~Fruzia
    (2016-11-10 16:54)
    Jak to dobrze że Trump, a na dodatek (o zgrozo) ma na imię Donald, wygrał te wybory. Będzie kim teraz straszyć. Straszenie Kaczyńskim już się na tyle spowszedniało że działa już tylko na wybitnie wybitnych :-) inaczej mądrych. Jedz tą kaszkę bo przyjdzie Trump (nie dodawać Donald! by dzieciak nie zgłupiał od tych Donaldów) i cię zje. W przypadku MWzWM * słowo kaszka zastąpić- piwo, kaszanka na grilla, zabierze puszki coś uzbierał, i takie tam. * młody wykŻtałcony z wielkiego miasta.
  • ~fkm
    (2016-11-10 17:19)
    W takiej sytuacji powinien wnosić o wizę (gdyby polscy politycy mieli jaja zamiast wydmuszek), a nie o azyl.