Więcej groźnych przykładów tupolewizmu. Niezabezpieczone spotkania z Dudą, pomylenie Białorusi z Rosją...

| Aktualizacja:

Zamieszanie związane z powrotem delegacji rządowej z Londynu nie jest jedynym przykładem lichej organizacji zagranicznych wizyt polskich VIP-ów. Tupolewizm, który zdefiniowaliśmy jako metodę działania ze zbyt dużą dawką nieprzewidywalności, nie jest chorobą zarezerwowaną dla konkretnego ugrupowania politycznego. To zjawisko uniwersalne, ponadpartyjne. Akceptowane, mimo powszechnego poczucia, że tak być nie powinno. Że kiedyś to się może źle skończyć. Szczególnie w kraju tak doświadczonym, jak Polska.

wróć do artykułu
  • ~krzysiek
    (2016-12-08 11:23)
    Lad w Polsce mozna porownac z polska wsia, to poprostu wolna ameryka. Pozadek? - no tak moze w centrum miast, ale dalej? Balagan! I tak samo maja polacy w glowie poukladane, z wieszchu ladnie i na pokaz a dalej prowitorka, wszystko na ostatnia minute i marazm do tego samolubne: kazdy tylko dla siebie samego.
  • ~ja
    (2016-12-08 09:16)
    Dlatego NIE WOLNO DLA NICH KUPOWAĆ NOWYCH SAMOLOTÓW, które będą obsługiwane przez wojsko! To jest KUSZENIE LOSU i OGROMNE WYDATKI, które mogą być przeznaczone na inne BARDZIEJ POTRZEBNE CELE!!! Niech latają samolotami liniowymi lub czarterami, ale z obsługa CYWILNĄ na te swoje wycieczki!!!
  • ~Joanna
    (2016-12-08 08:33)
    Przecież w naszej polskiej naturze leży robienie wszystkiego na łapu-capu, na ostatnią chwilę. To dlaczego głowy naszego państwa miałyby być inne, rządzący mieliby być inni, ich ochrona i ich kancelarie miałyby działać inaczej?
  • ~zeus
    (2016-12-08 09:23)
    Jeden z byłych panów ministrów a później premierów RP przyznał kiedyś w mediach, że będąc w kraju X wymieniał w przemówieniach kraj Y. Czyli w ogóle nie wiedział w jakim kraju jest i po co tam przyleciał. Dzisiaj służy Dziennikowi jako ekspert od prawidlowej polityki zagranicznej i wewnętrznej. Wszystko to co napisano powyżej jest prawdą, przyczyną polskiego bałaganu jest upartyjnienie stanowisk. Wybory wygrywa partia X i natychmiast zaczyna się grabienie odpowiedzialnych stanowisk. Pan Mnietek który dotąd był urzędnikiem w GSie zostaje dyrektorem gabinetu ministra albo wiceministrem, a pani Dusia, która była sekretarką w przedszkolu dostaje stołek odpowiedni do powiązań partyjnych i zaczyna się kompromitacja państwa. To nie się fachowcy, to są aroganccy dyletanci.
  • ~jerzy
    (2016-12-08 08:57)
    Ile można tłuc głupawy temat w antypolskim Dzienniku?
  • ~wert
    (2016-12-08 07:41)
    jakos sprawy Smolenska i Amber Gold to zescie nie analizowali z takim przekasem- znalezli sie nauczyciele kretynow
  • ~Darek
    (2016-12-08 07:45)
    Dobre jest takie wytykanie bo na tych rządzących nie jedej ma ochote np z Wsi, SB, GRU, BND a może i opłaceni od Sorosa bo Kaczyński mu plany poprzestawiał. Juz tyle mld zł nie zarobią w Polsce, juz kolorowej teczy nie będzie. A kto będzie wspomagał finansowo "rowerzystów" i innych wynaturzonych?
  • ~Rad
    (2016-12-08 08:26)
    Tylko w Polsce rządowy samolot może się rozbić zgodnie z procedurami, jak twierdził po 10 kwietnia 2010 minister Klich. Tę linię podtrzymał parę dni temu szef BBN Paweł Soloch, twierdząc, że w Londynie wszystko było OK. Gdyby Embraer z panią premier, wicepremierem, dowódcą sił zbrojnych i ważnymi ministrami na pokładzie się rozbił, mielibyśmy wspaniałe nawiązanie do katastrofy w Gibraltarze, znów można by narzekać na Anglików, ze utajnili dokumenty i że sami na pewno podłożyli bombę, aby zlikwidować, tym razem masowo, naszych liderów. Tylko kto by prowadził śledztwo po stracie ministra ON?
  • ~WOLF
    (2016-12-08 09:02)
    ....ale ujadają i szczekają najemne polskojęzyczne psiaki niemry springerowej.....hau..hau hau
  • ~Ferdek
    (2016-12-08 08:37)
    Niedługo będziemy obchodzili miesięcznice tematu.Zajmijcie się tematami dot obywateli np reprywatyzacją bo jakoś cicho jakby nie było kryminalnych działań w procesie pozyskiwania majątków
  • ~św.NH
    (2016-12-08 09:38)
    Bronisław SERDEL latał na drzwiach od swojej obory i fajnie było!
  • ~babcia
    (2016-12-08 09:57)
    Nie przesadzajmy. Jak sie cos wydarzy to tylko moze byc lepiej. Moze znajda sie wreszcie ludzie odpowiedni do rzadzenia. Jezeli wyborcy ich znalezc nie moga, to moze los moglby nam wreszcie cos lepszego przyniesc.
  • ~petrrurka
    (2016-12-08 09:51)
    KODyzm medialny az do mdlosci
  • ~ala
    (2016-12-08 09:51)
    Tu Olewizm, to nie przypadek, to stan umysłu naszego państwa.
  • ~NAder
    (2016-12-08 10:26)
    PYTAM DLACZEGO MAFIE MEDIALNE ZACHODNIE W POLSCE NIE ROZLICZAŁY Z KAŻDEGO DNIA , MINUTY I SEKUNDY MAFII - PO I RYŻEGO - MAFIOZO KTÓRZY RZĄDZILI OSIEM LAT .......................PYTAM ....................
  • ~yogi
    (2016-12-08 14:06)
    DZIENNIKOWE kodziarstwo w natarciu. synowie i wnuki gebelsa wykupili media i sieją teraz antypisowską propagandę.
  • ~donek z brukselki
    (2016-12-08 09:05)
    To jest tylko frustracja KODziarzy ,głupawy ,zastępczy temat .Znowu jak zwykle wychodzicie na kretynów idioci zakodowani .
  • ~Fok
    (2016-12-08 10:42)
    Ekshumacja ciała złożonego w grobie Piotra Nurowskiego wykazała, że pochowano tam szczątki innej ofiary katastrofy smoleńskiej, a nie prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego
  • ~pot fox
    (2016-12-08 11:07)
    Banda Dyktatorów i Targowiczan synowie i córy SB i UB w natarciu na demokratyczną władzę w Polsce!
  • ~maria
    (2016-12-08 11:02)
    nie bylo wspolpracy mordercow ---ale trzeba uwazac diabel nie spi apetyt jest by przyjac wladze ponownie --a po trupach do celu zdazaja ---jak to zrobic by powtorzyc