Artur Andrus: Najgorsze jest chyba nie pytanie o sukces, ale o to, skąd bierze pan pomysły

| Aktualizacja:

Artur Andrus przestrzega dziennikarzy przed zadawaniem gwiazdom polskiego kabaretu sztampowych pytań. W rozmowie z Robertem Mazurkiem w "Magazynie" DGP przypomina rozmowę pewnej dziennikarki z Andrzejem Poniedzielskim.

wróć do artykułu
  • ~kowalski
    (2017-02-07 21:50)
    Andrus, zdecydowanie dzieciak w porównaniu z moim wiekiem, ale właśnie dlatego mam prawo do JEGO oceny. To facet z klasą!!! To może nie jest zbyt zrozumiałe dla pozostałej części klientów internetu, co znaczy facet lub babka z klasą, ale dla mnie bardzo ważne!!! Jedyne co mnie dziwi i zastanawia co ten GOŚĆ miał wspólnego z niejaką czubaszek???? Może Go tylko wprowadzała w świat "kabaretowy", nie wiem....... Ale sam Andrus to klasa! Życzę mu wszystkiego najlepszego.... Ma talent! I niech go nie zmarnuje!!!!
  • ~Stiff
    (2017-02-03 21:11)
    No niestety produkujesz jad na zamówienie platwormy , ale to nic ci nie pomoże , przyjdzie czas i dorwiemy cię
  • ~wstyd
    (2017-02-03 17:37)
    Andrus to ta smętna menda ze szkiełka ? Nawet żmija nie ma tyle jadu !
  • ~mylicjant
    (2017-02-03 17:14)
    ale.,sie..po,,,,,jewalo,,,,,my,,,wy,,,,oni,,,,,,,,,,,,,,,,,;a,,mamusie,,,mamy,,,,,PO,,noc,,jedno p
  • ~as
    (2017-02-03 13:02)
    Sączyć pan nie potrafi ale "pływać" bardzo ile ekip pan przeplynął?
  • ~Apagepissatanas
    (2017-02-03 12:47)
    TARGOWICA->SĄD->SZUBIENICA,Misiek,jp,Igła,re Wójt,re~koko,ANKA,ada,teyaTytokto - Preferują humor tylko pierwszego sortu dopuszczony przez Szczerbatego Człowieka Wolności do obiegu wśród najinteligentniejszych Polaków jedynie prawdziwych PatrioIdiotów.Memento Mori1
  • ~lekarz
    (2017-02-03 12:39)
    Nie zawsze mu sie to udaje i czasami jad sie z niego saczy.
  • ~ha, ha, ha
    (2017-02-03 11:57)
    Panie Andrus, ja też się już dwa dni staram się zrobić kupkę, ale tak jak i tobie mnie też nie wychodzi !
  • ~teyaTytokto
    (2017-02-03 11:45)
    Dno dna - to ten portal który szuka POklasku nawet u satyryków. Zapłaćcie uczciwie takiemu "Polakowi" to obszczeka dowolną frakcję z dowolnego powodu. Pecunia non olet. Nie darmo Pan Zenon Laskowik musiał robić za listonosza. On się nie zeszmacił.
  • ~der
    (2017-02-03 10:31)
    Andrus ---mierny kabareciarz, pieszczoch resortowych dzieci WSI24, dorabiający w "Szkle propagandowym" tow. Miecugowa.
  • ~ada
    (2017-02-03 09:53)
    Bo jest pan od lat sprytnym pływakiem jak np pan Wajda. Dzialał pan w komunie ,działa pan teraz.Działać też pan bedzie za 10 lat.
  • ~MarcinS
    (2017-02-03 09:08)
    LUDZIE ALE JESTEŚCIE DRĘTWI ! OBEJRZYJCIE KEWINA W NOWYM JORKU CZY GDZIEŚ TAM BO WSZYSTKO INNE PRZEWYŻSZA WASZ INTELEKT (celowo użyte duże znaki )
  • ~Piotrek
    (2017-02-03 09:03)
    To jest Klasa Człowieka sama w sobie
  • ~ANKA
    (2017-02-03 07:50)
    ANDRUS ,NIE KAŻDY OGLĄDA LEWZCKICH KABARECIARZY KTÓRYCH JEDYNYM CELEM JEST ,POGARDA, STRONICZOŚC I UPOKARZANIE LUDZI KTÓRZY MAJĄ INNE POGLĄDY ,A WASZA SEKTA KABARETOWA MI NIE ODPOWIADA I WIELU MILIONOM LUDZI KTÓRYCH OBRAŻACIE ,DLA MNIE JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI
  • ~Oficerze prowadzący!
    (2017-02-02 23:27)
    Oficer prowadzący się jeszcze nie wypowiedział. Centralo! Nie wiem jaki jest przekaz dnia!!
  • ~Prawda w oczy kole
    (2017-02-02 23:25)
    Ten dowcip o wiadrze jest wyborny. Dziękuję.
  • ~koko
    (2017-02-02 22:56)
    widać że panowie z PIS-u siedli do komentowania, wszyscy popierający andrusa zostaną wychwyceni i poddani represjom
  • ~Misiek.....,..,
    (2017-02-02 22:51)
    Ten adrus to policyjna kapucha. Uważajcie na niego. Prawdopodobnie współpracownik ABW. Uczestniczy w inwigilacjach.
  • ~TARGOWICA->SĄD->SZUBIENICA
    (2017-02-02 21:48)
    PEOWIEC KAOWIEC.... to tyle w temacie zeszmaconego Andrusa
  • ~Igła
    (2017-02-02 21:40)
    Lewacka gwiazda tvn-u.