Izabela Dąbrowska, czyli pani Basia z "Ucha Prezesa": Współczuję tej prawdziwej... [ROZMOWA]

| Aktualizacja:

"Założenie było takie, by pokazać osobę absolutnie oddaną, lojalną, znającą prezesa od dawna" - wyznaje w rozmowie z Robertem Mazurkiem w DGP Izabela Dąbrowska, czyli pani Basia z "Ucha Prezesa".

wróć do artykułu
  • ~kunta
    (2017-02-23 21:25)
    Pan Jarosław nigdy nie był sam i nie bedzie panie Górski
  • ~oficer prowadzący TW Balbiny...
    (2017-02-23 21:33)
    Iza ma brązowy nosek i usta bo siedzi głęboko w du pie prezesa...
  • ~33
    (2017-02-23 21:49)
    Wojna z PiSowskim reżymem skończyła się 5 odcinku. Za dostęp do kolejnych już każą sobie płacić. Żłób jednak najważniejszy.
  • ~winn
    (2017-02-23 22:10)
    o co tyle szumu, to Ucho to takie sobie, nie specjalnie smieszne Gorski bywal zdecydowanie zabawniejszy
  • ~Darek
    (2017-02-23 23:14)
    Miałkie i bezdennie głupie, przerysowane.
  • ~cdn/ dziaDOstfo ma krutkie nogi i duzy nos, Yeah.
    (2017-02-23 23:30)
    Tv nie oglondam, a Gazet nie czytam, Jesli czegos nie wiem, no to zaraz pytam. Wiec chcialem zapytac, nie wiem czy wypada/ Cemu kasujeta posty, do jasnego dziada. Posty nie dziesiejsze , lecz te PRZEDWYBORCZE, Czlowiek pisze wdobrej wierze, A tu patrzysz ? Kurcze. Bylem kasowany, i kazdy tio widzial, czy dziadostwo
  • ~widz
    (2017-02-24 04:25)
    Górski i ten jego kabaret DNO przebite DNEM ...
  • ~autor
    (2017-02-24 06:43)
    Kogo ta aktoreczka by grała gdyby nie prezes. Źle jest gdy aktor mówi własnym tekstem, Tu jest tragicznie
  • ~slazak
    (2017-02-24 07:31)
    prawdziwa cnota krytyk sie nie boi, ale PISowskieh holocie daleko do cnoty
  • ~ mirek
    (2017-02-24 12:24)
    Brawo Gurski tak trzymac
  • ~kierowca
    (2017-02-24 16:17)
    On lalkarz reszta to marionetki.
  • ~Sw
    (2017-02-25 08:47)
    Nawet sympatycznie wygląda w roli sekretarki Kaczyńskiego. Ot a to kolejna POwska męczennica. Żenada.
  • ~andree
    (2017-02-25 13:52)
    Odcinki coraz gorsze, zatrzymałem się w połowie trzeciego i więcej nie oglądam, niestety nudne dno. olę ten kabaret w innych jego wykonaniach.
  • ~jan
    (2017-02-25 15:04)
    Kobieto wspolczuc nie musisz
  • ~kolo
    (2017-02-25 15:44)
    genialna aktorka o mocnych walorach humorystycznych ale wiem że potrafi zagrać i role dramatyczne - w "uchu ..." jest super podziwiam i oglądać będę zawsze bo jak inaczej przeżyć to bezhołowie
  • ~JAN
    (2017-03-26 06:31)
    NIE MA I NIE BEDZIE TAKIEGO KABARETU,KTÓRY ODDAŁBY GŁUPOTE PISOWSKICH POLITYKÓW.