Górnicy dostaną nagrody. Dlaczego? Bo byli grzeczni [KOMENTARZ]

| Aktualizacja:

Spokój społeczny jest bezcenny – wiadomo. Nawet gdy kopalnie ledwo dyszą lub odrobinę odbijają się od dna. Tylko to raczej propaganda sukcesu i buńczuczne wymachiwanie kilofkami. Naprawdę ktoś się jeszcze daje na to nabrać?

wróć do artykułu
  • ~Rozbawiony głupotą polską
    (2017-03-03 16:44)
    Górnicy to jedyna siła, która może obalić rząd. Więc będą hołubieni kosztem najsłabszych, np. emerytów, którzy właśnie dostali podwyżki 5-10 zł.
  • ~Dom Wariatów Polska
    (2017-03-03 16:58)
    Owoc pracy górników truje nas wszystkich , włącznie z ich bajtlami.
  • ~hi hi
    (2017-03-03 17:00)
    Górnicy muszą byc bo potrzebujemy WIĘCEJ SMOGU
  • ~mtf
    (2017-03-03 17:12)
    Czerwoną burżuazją byli i są , i będą !
  • ~cenzor
    (2017-03-03 17:48)
    pis matoły zadłużą Polskę do gigantycznych rozmiarów byle utrzymać się u władzy
  • ~Karlik
    (2017-03-03 18:27)
    czy podobnie jak w USA gornicy zorganizuja marsz wdziecznosci za prace i wrecza kwiaty w Belwederze premier Szydlo ? Piekny gest z okazji Dnia Kobiet.
  • ~christum
    (2017-03-03 19:37)
    gurniki -nieroby won !!!
  • ~Hanys
    (2017-03-03 20:04)
    Górniki to nojwiynksze poza PISym oszusty. Nie robić za dużo ale wypłaty brać i niy wierzcie że zarobiają grosze bo mają grube tysiące na miesiąc. Ale skoro teraz KOMUNA w Polsce rządzi to oni żyją jak za Gierka bo przeca Kaczyński to I sekretarz KC PIS.
  • ~wrt
    (2017-03-03 21:56)
    czy jest jakiś paragraf na sianie nienawiści wobec górników ? czy nazywanie ich czarnuchami to rasizm czy inny jakiś ? morde mają czarną i tylko kase chcą za nic jak murzyni
  • ~helena
    (2017-03-04 08:01)
    Oczywiście niemiecka gazeta musi pojudzać, bo Niemcy nie dostali naszych kopalń????? Polacy nie dajcie się mamić, jak PO i PSL rządziło i doprowadzało nasze górnictwo do upadku to wtedy jakoś nikt nie krzyczał ,oprócz Bieńkowskiej na taśmach,jak to przepijali zyski w ministerstwie ,a teraz wielkie larum bo PiS ratuje kopalnie???????
  • ~Kos
    (2017-03-04 08:59)
    Propaganda sukcesu jak za komuny. Gornicy byli wtedy tez " elita" polskich robotnikow. Mialem w rodzinie gornika , on byl wazniejszy niz moj kuzyn profesor. Rodacy , gornictwo jest na wymarciu! Trzeba sie z tym pogodzic. Alternatywna energetyka jest zdrowsza dla srodowiska, dla nas. Kto tego nie zrozumial zyje jeszcze w " przedwczoraj" . Gornictwo polskie - swieta krowa.!
  • ~Macisław Płatow
    (2017-03-04 09:31)
    Czytając Wasze recenzje ,a nawet artykuł ,,pani "Karoliny ma się wrażenie ,ba można odczuć ZAWIEDZENIE Lewackich ZAPRZAŃCÓW-PO ,że górniczy wybrali spokój. Nie dali się otumanić,by zacząć rozróbę. A NAJBARDZIEJ boli ZAPRZAŃCÓW-PO to ,że PiS potrafi wprowadzić ograniczania nakazane przez UE,że reforma przebiega bez większych zgrzytów. BRAWO PiS.
  • ~hahahaha
    (2017-03-04 11:06)
    psia sekta to idioci i tchórze pierwszej wody !!! #debilnazmiana
  • ~gorol
    (2017-03-07 09:16)
    Trzeba było się uczyć matoły!
  • ~toma84
    (2018-01-28 18:16)
    zostawcie gornikow w spokoju i sami sie wezcie do roboty

Może zainteresować Cię też: