Migalski o Kaczyńskim: Musi utwierdzać wyborców w przekonaniu o własnym geniuszu taktycznym i strategicznym

| Aktualizacja:

Dr Marek Migalski ocenił zachowanie rządu związane z wyborem Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej. Zdaniem politologa "zarówno pani premier Szydło, jak i Witold Waszczykowski oraz Jarosław Kaczyński wielokrotnie obrazili osobiście liderów europejskich i ich narody".

wróć do artykułu
 • ~fregat
  (2017-03-21 11:19)
  przecież cała Europa widziała ten geniusz stratega w wykonaniu " pasztetowej -sołtysowej "..normalni maja ubaw z tego sukcesu..przywitanie na lotnisku to były najwyzsze loty tego kabaretu wielkiego stratega
 • ~pat
  (2017-03-21 11:11)
  Panie Migalski przypominam że to właśnie dzięki prezesowi się Pan dorobił w europarlamencie. Mówi się że pies, który gryzie karmiącą go rękę nic nie wart. Pan Migalski jak brał kasę to prezesa wychwalał pod niebiosa, teraz już mu się nie podoba? Małe to Panie Migalski, niskie to
 • ~Jula
  (2017-03-21 11:02)
  Kaczyński i strateg panie Migalski dobry humor pana nie opuszcza ? Strateg jak koziej o.....cy trąba.Dał wyraz swemu genialnemu tumanstwu wysyłając surowizne do Brukseli z namaszczeniem przehranej.Ja w swoim już dość dlugim zyciu takiego tlumoka nie spotkałam.
 • ~MT
  (2017-03-21 10:56)
  Kaczynski - geniusz Tatr, zdradzony (nie o poranku) nawet przez Wegrow. Jakos musI przekabacic swoj ciemny lud ze to byl sukces a nie wtopa.
 • ~emeryt29
  (2017-03-21 10:43)
  Ten mały człowieczek nie cofnie się przed żadnym kłamstwem i oszustwem. Czy jego "wyznawcy" nie mają obiekcji, nie wstydzą się. Czy to możliwe, że tylu mamy oszustów i kłamców w naszym rządzie, którzy dla profitów i stanowisk zrobią najgorsze ******** Polsce i Polakom? " Mały Łukaszenka" nie śpi z nienawiści do Tuska i wymyśla kłamstwa byle nie został szefem Rady UE. Ten ograniczony i chory umysłowo gnom nie waha się szkodzić Polsce w imie swych wrednych uczuć do Tuska.