Karolina Lewestam: Dyskretny urok spisku smoleńskiego

| Aktualizacja:

"Słup telefoniczny na mnie pędził. Próbowałem zjechać mu z drogi, ale nie zdążyłem, i uderzył w przód mojego auta" – to podobno fragment zeznania pewnego kierowcy spisanego niegdyś przez policję w San Francisco. Wyobraźcie sobie policjanta, który sporządzał ten raport – na pewno zadrżała mu notująca dłoń. Niewykluczone, że po chwili wahania zapytał: Ale zaraz, proszę pana, jak to możliwe, żeby słup? Tak sam z siebie? Żeby... pędził? Proszę wybaczyć, naprawdę nie chcę być obcesowy, ale czy nie bardziej prawdopodobne jest, że... zwyczajnie sam pan się w niego władował?

wróć do artykułu
  • ~Czytelnik
    (2017-04-09 19:45)
    Tytuł już odstręcza od zapoznania się z treścią. Pogratulować redakcji dobrego gustu. Obiecuję, że nigdy nie kupię już tego "Dziennika".
  • ~Dar
    (2017-04-10 01:33)
    Głupota PiSowców przerasta pojęcie i ich troli na tym forum. Róbcie sobie komisje ale za nie zapłaćcie sami z własnej kieszeni dziady, a nie mojej razem z chorym Antkiem i jego sługami.
  • ~Michał11
    (2017-04-09 19:25)
    Dziękuje za dobry artykuł. Tylko czy zwolennikom spisków cokolwiek jest wcstanie przemówić do rozumu?
  • ~Aleks
    (2017-04-09 21:41)
    Komentarze są w większości niestosowne i zbyt emocjonalne. Ale artykuł jest zwyczajnie wredny. Ta katastrofa była od początku lekceważona i wyśmiewana. A przecież tyle osób zginęło i naprawdę nie należy się choćby im i ich rodzinom uczciwe śledztwo? Nie obchodzę ani rocznic, ani tym bardziej miesięcznic, ale one mi nie przeszkadzają. Bo i w czym mogłyby?
  • ~#
    (2017-04-09 19:40)
    Pani dr „Lewe…coś-tam” w pełni zasłużyła na miano „pożytecznej idiotki”.
  • ~G.C.
    (2017-04-09 20:17)
    Karolina Lewatywa s r a j tam ...i wszystko jasne.Robi to do czego została wynajęta - czyli s r a.
  • ~Al
    (2017-04-09 19:26)
    Fajne nazwisko tej pseudo dziennikarki. Jestem ciekaw jak to sie stalo ze niemieckie media maja takich pracownikow.
  • ~frycki
    (2017-04-10 06:19)
    ....szwabski "PRZEMYSŁ JUDZENIA i SZCZUCIA "...... działa w wupe zgodnie z wytycznymi Marka Dekana niemieckiego wydawcy mendiów polskojęzycznych w Polsce...
  • ~Naparstek
    (2017-04-09 23:32)
    Jak sadownik złapie kogoś w sadzie na wczesnej czereśni to mówi: Narwałeś, bo masz na pewno w kieszeniach. - Nie mam w kieszeniach ! - Udowodnij i i odwróć kieszenie ! - Nie ! W takim przypadku sadownik może być (prawie ) pewien, że tamten w kieszeniach ma te drogie, bo wczesne czereśnie. _Podobnie jest z samolotem, którego Rosjanie nie chcą wydać. GDYBY WYDALI TEN WRAK - BYŁOBY PO SPRAWIE.
  • ~anarchosyndykalista
    (2017-04-09 19:44)
    tej lewatywie mózgowie się lasuje albo jest potwierdzeniem powiedzenia że baba nie myśli baba kombinuje. wstyd larwo
  • ~rejtan
    (2017-04-09 19:33)
    Dlaczego wogole piszecie o tym smolensku? Dlaczego wszystkie objektywne gazety zaprzestana z rospowszechnianiem tych glupot PISSowskiej propagandy? Najwieksza kara dla tego Antka klamczucha i tych innych PISSowskich zbirow byla by ignorancja rozpowszechniania tych klamstw!
  • ~to był k.rwa zamach !
    (2017-04-09 20:05)
    jutro kolejna miesiączka kaczego świra
  • ~ PiS owski lekarz pierwszego kontaktu
    (2017-04-09 19:42)
    Jutro prezesina znowu pewnie opluje większość Polskiego społeczeństwa podczas świętowania śmierci swojego brata...
  • ~Bingo
    (2017-04-10 00:14)
    Kaczynski zabil brata blizniaka namawiajac do nie wydawania decyzji o bezpiecznym lotnisku.
  • ~umordowany_bęcwalstwem_IIIRP
    (2017-04-10 00:02)
    "Nie ma chyba takiego zwolennika tezy o zamachu w Smoleńsku, który nie byłby głęboko rozczarowany dotychczasowymi wynikami prac podkomisji mającej owej tezy dowieść." - Mój Boże! Że też coś tak durnego może mienić się dziennikarzem! Tobie dziecko nie pomoże już NIC! Życzę ogólnego zdrowia!
  • ~Jan S.
    (2017-04-09 21:53)
    Dla mnie winny katastrofie jest Lechu bo się spóżnił.
  • ~annab
    (2017-04-10 09:13)
    Świetnie napisane brawo pani Karolino
  • ~DonKichote
    (2017-04-10 01:56)
    Prawdziwe doniesienia prasowe to te które są zaprzeczane, pytam po co PO i inne lewactwo tak zaprzecza przecież skoro to bajka to nie ma sensu jej negować i PIS to też wie że idzie tu o władzę. Nietzsche polityką rządzą pieniądze
  • ~ukryta prawda
    (2017-04-10 17:01)
    jesli ktos siedzi w samochodzie i patrzy na drzewa przydrozne to faktycznie pedza tym szybciej im szybciej jedzie samochod
  • ~icek
    (2017-04-09 20:46)
    Jutro czubki smoleńskie będą na fali a trotylu jak nie było tak nie ma .