Polityka prorodzinna to fikcja. 500 plus nie kończy tematu

| Aktualizacja:

Hasło „polityka prorodzinna” nie schodzi z ust wielu posłów. Ale twórcy przepisów raz próbują uszczęśliwiać na siłę, innym razem pozostają głusi na podstawowe problemy matek

wróć do artykułu
  • ~finansista
    (2017-06-24 11:18)
    To jest jeszcze jeden dowod na to, ze Polska nie moze wpuscic arabskich migrantow, bo by zzarli Polsce caly budzet.
  • ~qwert
    (2017-06-19 08:50)
    Przez reformę edukacji brakuje mnóstwa miejsc w przedszkolach, bo zajmują je zerówki. No i nie ma szans na poprawę tego. 500zl jest kiełbasa wyborczą dla najbiedniejszych, bo oni dróg, szkół, przedszkoli, nie widzą. A ile osób ma lewe rozwody by zdobyć punkty do przedszkoli? Jak to weryfikuje nasze państwo?
  • ~oxo~
    (2017-06-18 19:13)
    Zaproszenie do Polski tysiecy muzulmanow zakonczy temat.
  • ~darek1m
    (2017-06-18 17:20)
    Przez 8 lat nic nie krytykowano a teraz nawet miesięcznice które trwają już 7-dmy rok im nagleprzeszkadzają???
  • ~wasz audytor - medialni menele
    (2017-06-18 15:16)
    Nowosielska - Nowowieyska.Dziennik -Gazeta Wymiotna. I to już koniec różnic- pozornych. Dalej same zgodności. Kłamstwo -kłamstwo,fałsz-fałsz,manipulacja- manipulacja,lewactwo-lewactwo,antypolonizm-antypolonizm,k.restwo medialne - k.restwo medialne.Do śmieci -ot co.
  • ~motek
    (2017-06-18 15:10)
    Pińćsetki były bardzo potrzebne żeby wygrać wybory , prawie połowa dzieci dostało WAŁA i też muszą jakoś żyć .
  • ~Anika Dobrowolska
    (2017-06-18 15:09)
    " To nie jest nasz kaprys, tylko wymóg sytuacji. Oboje z mężem pracujemy. Mieszkamy w małej miejscowości na Śląsku. I publiczna szkoła w naszej okolicy pracuje w systemie zmianowym. " - Proszę nie zmyślać i nie konfabulować. Ja też mam 4 dzieci, kartę dużej rodziny, przejazdy i bilety miesięczne są darmowe , a szkoła publiczna (wszystkie do takiej chodzą) zabiera i odwozi mi dzieci spod i do domu (7 km), do tego pełne wyżywienie w szkole do którego połowę dopłaca gmina, a drugą Caritas, opieka nad dziećmi w świetlicy, bogaty zestaw zajęć na które można zapisać dzieci po lekcjach, godziny łatwo dostosować tak żeby jak dziecko przyjedzie ze szkoły już ktoś dorosły był w domu. Ja i mąż pracujemy u prywaciarza. 500+ jest dla nas ogromną pomocą i dzięki za to PiS. To bardzo duża pomoc. Wreszcie ktoś o nas zwykłych Polakach na górze pomyślał.
  • ~PiS owski lekarz pierwszego kontaktu
    (2017-06-18 14:09)
    Polityka prorodzinna którą uprawia PiS to rodzina polityczna czyli załatwianie posadek dla żon,mężów,pociotków,znajomych itd.! Miała być "Dobra Zmiana" a jest Zmiana przy Korycie tyle że bardziej pazerna...