Piekarska o Kaczyńskim: Ma w sobie trochę tak pogardzanego na prawicy lewactwa

| Aktualizacja:

"Kiedy patrzymy na tę nijakość polityczną, to Kaczyński na jej tle jest jedynym politykiem, który ma wizję, który wie, jakiej chce Polski. To przerażające, bo nie wiem, czy sam zdaje sobie sprawę, co jest na końcu tej drogi, jaka Polska i czy taka, w której on sam będzie chciał być" - mówi Katarzyna Piekarska w rozmowie z Magdaleną Rigamonti.

wróć do artykułu
  • ~Jakub
    (2017-07-14 12:57)
    Bredzi jak Piekarska na mękach !
  • ~Tomek z W-wy
    (2017-07-14 12:26)
    A oto jak scharakteryzował pana prezesa Jarosław Gowin w wywiadzie dla tygodnika "Wprost" w lipcu 2012 roku ,: "To stuprocentowy cynik(...). Fanatyczna wiara w słuszność celów usprawiedliwia w jego oczach sięganie po dowolne środki.Nie ma w polskiej polityce człowieka równie bezwzględnego jak on". Tak, to ten sam Jarosław Gowin, który dzisiaj łasi się do Kaczyńskiego,patrzy mu z psią pokorą w oczy, czeka na polecenia i licytuje się z Kaczyńskim w nienawiści do Tuska, przechwala się wobec wszystkich tym, że to on wymyślił Saryusza Wolskiego jako kontrkandydata Tuska. Za co Gowin tak nienawidzi Tuska? Czy za to że Tusk zrobił go ministrem sprawiedliwości w swoim rządzie? Chyba za to, że Tusk pokonał go w wyborach przewodniczącego Platformy. Widać z tego, jak mali są ludzie występujący przeciwko Tuskowi!!!
  • ~LechTW
    (2017-07-14 11:13)
    Ależ głębokie rozważania starej komunistki.
  • ~Gosc
    (2017-07-14 10:49)
    Mnie przeraza, ze zachodnia Polonia sie lapi na PIS. Zyje w demokracji i glosuje za dyktaura. Chociaz............ niemieckie Turki tez glosuja za Erdoganem ( ale NIE chca zyc w Turcji). Mysle, ze ci UCHODZCY powinni sie zrzec obywatelstwa rodzinnego kraju. Jak wyjezdzam z mojego kraju - to z wszystkimi konsekwencjami !!! Nie moge byc przeciez polskim Niemcem, albo niemieckim Turkiem. Dla mnie OBCIACH! Brak HONORU!
  • ~uSa
    (2017-07-14 09:45)
    PiS = Polulizm i Socjalizm dla tempych ciemniakow bo oni sie na to lapia.
  • ~Piekarska- nie dorastasz Kaczynskiemu do piet...
    (2017-07-14 09:13)
    wiec nic nie mow..
  • ~alfalfa
    (2017-07-14 08:57)
    Rzecz w tym, że stereotypowe lewicowe postrzeganie prawicy zakłada, że partia prawicowa jest partią kapitalistów gnębiących i wyzyskujących robotników. W momencie gdy partia prawicowa ma jakiś skuteczny program socjalny, lewicowcy tracą swoją wizję rzeczywistości i są zagubieni. Niektórzy nawet zaczynają oskarżać taką partię prawicową o skręt w lewo czy "komunizm" (jak wiadomo na lewicy od zawsze trwa ciągła walka na śmierć i życie między lewicowymi partiami konkurującymi o głosy tego samego elektoratu). Gdyby programy socjalne decydowały o tym czy dana partia jest lewicowa czy prawicowa to jednymi z największych lewicowców w historii byliby cesarze rzymscy rozdający w Rzymie jedzenie i organizujący dla ludu igrzyska.
  • ~Gosc
    (2017-07-14 08:02)
    re: ~JÓZIEK ( nazwisko mi cos za niemieckie..... ) NIE KRZYCZ!!!!!! Dla mnie Wasza prawica to faszyzm. Dla Ciebie?
  • ~slazak
    (2017-07-14 07:58)
    Kaczynski ma nie tylko troche lewactwa w sobie, To norodowy socjalista ubrany w czapke katolika. W III Rzeszy bolszewicy ktorzy nie uciekli do Stalina, stali sie wzorowymi nazistami
  • ~baczny obserwator
    (2017-07-14 07:58)
    Bardzo dobre zdjęcie ilustrujące artykulik. Pokazuje obecny stan partii reprezentowanej przez panią Piekarską ;-)
  • ~JÓZIEK DYRMAANN
    (2017-07-14 07:28)
    LWICA - LEWICY ! HE HE HE , NA ŚMIETNIK HISTORII , WASZE POKOLENIE JEST NA ŚMIETNIKU HISTORII I TAM JUŻ ZOSTAŃCIE .
  • ~kizak
    (2017-07-14 07:22)
    żałosna ta Piekarska
  • ~Rywalka
    (2017-07-14 00:27)
    Po mału - nie ma już Polski. Jest "kraj nad Wisłą". W jego skład wchodzą ludzie" lepszej sorty" i ludzie "gorszej sorty" - przyjmując słownictwo pewnej partyji / ORAZ: jest jeszcze 50 procent pozostałych ludzi. którzy z powyższymi nie chcą mieć nic wspólnego. Świetna, dialektyczna predyspozycja do samolikwidacji państwowości. To tylko kwestia czasu ... Kolejny rozbiór będzie tym się różnił od poprzednich, że "klientów" bedzie więcej. Jest bowiem więcej sąsiadów.
  • ~wyborca/przedweekendowe dywagacje wakacyjne
    (2017-07-13 22:47)
    taka gatka do wlatka
  • ~enter
    (2017-07-13 21:48)
    Akcenty socjalistyczne, to bardzo daleko od lewactwa.
  • ~Sava
    (2017-07-13 21:35)
    Nie ma tak wyrazistego i oddanego Polsce polityka. Wszyscy poprzedni maja ciężkie wobec kraju grzechy na sumieniu.
  • ~Lis
    (2017-07-13 21:32)
    Kaczyński ma odmienna wizje Polski od poprzedników jest poświęcony polityce bez reszty-to dla uczciwych Polaków szansa
  • ~Andrzej1
    (2017-07-13 21:08)
    zwykła szmata,
  • ~Cham ze wsi herbu widly w ******
    (2017-07-13 21:06)
    żal mi Was pisowcy-katolicy w swojej nienawiści do Innych jesteście przerazajće,a najgorsi z Was to Ci których "komuna" wyc ięgnęla z slumsow czy wiochy/patrz Chazany Karczewskie,Blaszczaki i ta cała menazeria.
  • ~kotletos
    (2017-07-13 20:40)
    co sie w tych chorych mozgach legnie, przede wszystkim Polska

Może zainteresować Cię też: