Prezesa PiS dotknął syndrom Wołodyjowskiego

| Aktualizacja:

Łatwo bowiem dostrzec, że syndrom Wołodyjowskiego dotknął nie Lecha Kaczyńskiego, lecz Jarosława, czego widocznym ostatnio efektem jest pobojowisko, na którym legły kolejne, wybebeszone instytucje państwa.

wróć do artykułu
  • ~motek
    (2017-07-28 12:28)
    Jeżeli PiS zawłaszczy wychodki miejskie to wtedy już naprawdę będzie koniec Polski .
  • ~motek
    (2017-07-28 12:40)
    Panie Prezesie kiedy repolonizacja mediów czy nie jest to równie ważne jak reforma sądownictwa!!
  • ~aa
    (2017-07-28 12:58)
    Co wspolnego z rzeczywistoscia maja artykuly w Dzienniku? To g.. warte proroctwa.
  • ~polonista
    (2017-07-28 13:06)
    Andrzej Krajewski napisal nonsensowny artykul, gdyz : 1. Wysadzenie w powietrze twierdzy w Kamiencu Podolskim mialo sens militarny, bo w ten sposob Turkom bylo trudniej podbic Polske. 2. Wolodyjowski nie zawsze wybieral fajerwerki, bo n.p. bardzo rozsadnie uciekal razem z Helena i z Zagloba przed Tatarami. 3.Zwisajacy brzuch Jarka nie predestynuje go do mentalnosci szermierza. Pan Krajewski powinien przeczytac Trylogie Sienkiewicza zanim do sienkiewiczowskiej fikcji dodaje swoja fikcje, ktora jest na znacznie nizszym POziomie niz fikcja sienkiewiczowska.
  • ~lola
    (2017-07-28 13:10)
    Jak zwykle emocje, jak zwykle schlebiacze . Czy Polacy nie potrafią być chłodnymi pragamatykami. PiS ma szansę na uporządkowanie państwa i ma w tym poparcie społeczne.
  • ~fakt oczywisty!
    (2017-07-28 13:11)
    ten pseudopublicysta krajewski to taki sam imbecyl jak forumowy motek Patologia a nie dziennikarstwo:):):)
  • ~kaktus
    (2017-07-28 13:11)
    Nie mamy Prezydenta.....? Decyduje Romaszewska.....?
  • ~z OSLO
    (2017-07-28 13:16)
    "Problemy" p.Kaczynskiego to prywatna jego sprawa, do tego PIKUS sprawa w POrownaniu z Problemami Zaodrzanskiego Islamsko -- Faszystowskiego KALIFATu, ktory POpsztykal sie z polowa Europy oraz z Ankara i POdskakuje smiesznie do Waszyngtonu, co wiadomo jak sie skonczy dla bezzebnego "Rotweilera"... :)))) pozdro z norge.
  • ~sam
    (2017-07-28 13:18)
    jarku zabiles go
  • ~Agenci są wśród nas
    (2017-07-28 13:25)
    Autor się naśmiewa z Targalskiego, a sam korzysta z portretu psychologicznego Kaczyńskiego. Pytanie: czy sam sprofilował Prezesa, czy skorzystał z gotowca zrobionego przez ludzi tzw. starej bezpieki.
  • ~oz
    (2017-07-28 13:26)
    Autora tego tekstu dotkną syndrom martwego mózgu czyli Alzheimer
  • ~Bingo
    (2017-07-28 13:26)
    Panie Andrzeju, bardzo mi sie artykul podoba bo jest politycznie NIEZALEZNY. To ze PiS to szalency kazdy widzi ale nie nalezy (i tego pan nie robi) podbijac bebenka PO. Co do koncowego fajerwerku jarka kaczynskiego nie jestem taki pewien. Moze schowac sie za prezydenta bo reczne sterowanie sedziami juz dostal. Wiele instytucji panstwowych juz rozbebeszyl ale jeszcze wiele jest do zepsucia.
  • ~ojej
    (2017-07-28 13:35)
    Trafnie napisane, niechybnie bezpieka (a przynajmniej Stasi, czemu nikt jeszcze nie połączył germanofobii z paranoją komunistyczną?) rozpracowała Prezesa.
  • ~miotek
    (2017-07-28 13:51)
    BABCIA Romaszewska co oczkami wywija i duradczyni jak u Komoruwskiego same DZIADECZKI
  • ~katol
    (2017-07-28 14:11)
    artykuł jest super..trafione w dziesiątkę..już dawno się tak nie uśmiałem...
  • ~"RANDAL" z DZIALDOWA
    (2017-07-28 14:21)
    Jarek Kaczynski sobie nie potrafi poradzc z tymi co sie go czepiaja. Zupelnie inaczej te sprawy ja zalatwiam. Ludzie mnie sie boja bo zawsze mam moja pas*zcze wykrzywiona do ataku, albo caly czas rycze stekiem wulgaryzmow na moich podwladnych, glownie pacjentow, a nawet kolegow.Niektorzy pacjeci ze strach tytuluja mnie "panie doktorze", chociaz nim nie jestem, a wlasciwie nawet nie zdalem Matury w 1978, bo zawalilem trzema bykam z jezyka polskiego.Dobrze, ze koledzy moi znaja mnie i znaja prawde, ze troche jestem nerwowo -- szurniety i biore tabletki, no i taka prawda: cierpie na imPOtencje. Jezeli zapomne wziac tabletki, to "wali" mi w dekel i dlatego dre moja wielka pasz*cze. Licze na poprawe mojego stanu psychicznego, poniewaz na rynku sa coraz lepsze tabletki.Wasz "RANDAL" I Wojtek Pstragowski, specjalista od rehabilitacji, mimo nie zdania Matury w 1978.
  • ~Hucuł
    (2017-07-28 14:26)
    Oj, bredzicie, Krajewski, bredzicie. Źdźbło w oku przeciwnika widzicie a belki w swoim nie dostrzegacie. Gorszego pobojowiska jak w państwie teoretycznym długo przyszłoby szukać.
  • ~czi
    (2017-07-28 14:33)
    Do niektórych wypowiedz: Repolonizacja mediów przeprowadzana jest po cichu. na prowincji od miast powiatowych i gminnych nie rozprowadza się już niektórych tygodników czy gazet. Zwracam uwagę , że coraz trudniej zakupić tam np. Politykę, Gazetę Wyborczą.... A Gazetę Warszawską dostanie się nawet w pipidówce. Dobra zmiana działa.
  • ~Mak
    (2017-07-28 14:38)
    pisowym oszołomom mówimy zdecydowane Nie!!!!
  • ~Kazior
    (2017-07-28 14:53)
    Czytanie bełkotu tego górala jest równie potrzebne, jak piaskownica na Saharze. Niemcy płacą, to się pisze, byleby nadawać na Kaczora.

Może zainteresować Cię też: