Andrysiak: Mała stabilizacja, czyli ciepła woda w kranie według PiS [OPINIA]

| Aktualizacja:

Protesty w sprawie sądów oraz podobne konflikty, które nas pewnie jeszcze czekają w bliskiej przyszłości, to tylko nieistotne potknięcia w małej pisowskiej stabilizacji. Bo co widać, jeśli odłożymy na bok spór światopoglądowo-polityczny?

wróć do artykułu
  • ~ratio
    (2017-09-23 20:21)
    W sumie, do rzeczy. Po Wróblu kolejny dziennikarz pracuje nad "wiarygodnością" Dziennika. A może czują nieuchronną repolonizację mediów i ewentualnie liczą, że mocodawca to po polsku całkiem "nicht verstehen" i to przejdzie.To się nawet kupy trzyma...;-)
  • ~Antoni
    (2017-09-23 20:38)
    Dość spójna analiza. Mnie się podoba. Po prostu nie odpuszczać. Konsekwentnie do przodu. Brawo PIS!
  • ~Pi$_owska sprawiedliwość w Bydgoszczy..
    (2017-09-23 22:15)
    Szumne zapowiedzi wyczyszczenia środowisk. I ci? I nic. Rzadzą ZOMOle w Policji, oskarzyciele z czasów PRL i stanu wojennego w prokuraturze, resortowe dzieci obejmują stanowiska. Tą mamy RP. Przykre
  • ~Prezes by chciał____hańba i tyle
    (2017-09-23 22:21)
    JK by chciał uporządkować. Tylko wszyscy okłamują go, że już pozbyli się ludzi PRL i mamy IV RP. Nie ma milicji w Policji, nie ma komunistycznych prokuratorów, itd. A ten biedak wierzy....hahaha
  • ~Jabis
    (2017-09-23 22:35)
    Partia taka sama ... choć nie ta sama. PIS = PZPR-bis+
  • ~Jula
    (2017-09-24 07:24)
    Terlecki z domu rodzinnego wyniósł bolszewickie "wlory" charakteru.Piekny jest prawda ? Ja kiedys przy kolacji zobaczylam go na ekranie. ZWRÓCIŁAM !
  • ~autor nieznany
    (2017-09-24 09:26)
    Pis pokazal, ze mozna rzadzic nie tylko z korzyscia dla pseudo elit ale dla wszystkich - co oczywiscie jest zbrodnia.
  • ~Kazik
    (2017-09-24 09:37)
    Prawda jest taka,że celem rządów PO było trwanie aby haratać gałę i chodzić w aueroli władzy. Plus załatwiać interesy kumplom. PiS wziął się poważnie za rządzenie i naprawianie funkcjonowania państwa. Przyklad z tematu dochodów budżetowych: od 20 lat korzystam z usług kominiarza. Tego samego. W tym roku po raz pierwszy razem ze swiadectwem czyszcenia komina dostałem paragon fiskalny.
  • ~prezes
    (2017-09-24 10:33)
    autor skupil sie tylko na zaslugach rzadu PiS w sprawach ekonomicznych.Nie wymienil powrotu do starego wieku emerytalnego,a to dla ludzi bardzo wazne.Nie wymienil sprzeciwu rzadu PiS co do przyjmowania uchodzcow,a to tez b.wazne.Ludzie cenia tez obrone starych wartosci-rodziny,patriotyzmu,wiary,pamieci o bohaterach.Ludziom podoba sie tez umacnianie wojska,policji,strazy granicznej,zakupy nowej broni.Co do sadow to zwykli ludzie sa wlasnie za silna reforma sadow,bo dzialaly dotad fatalnie.Po dekoncentracji mediow tez nikt nie bedzie plakal po zbyt duzym niemieckim kapitale w mediach.Tak jak pisze autor najwazniejsze jest 500 plus i aby bylo co dac do gara.Okazalo sie jaka Polska byla ( i jest) biedna-dla wielu rodzin te 500 zl na kazde dziecko to bylo wybawienie,bo brakowalo na wszystko.Tylko w PO zadawali sobie pytanie czy kupic Jaguara czy Aston Martin.