Wróbel: Czas letni i pisuweren

| Aktualizacja:

Z piersi wydarło się westchnienie ulgi, że to PSL, a nie partia Kaczyńskiego, zgłosiło projekt ustawy o 12-miesięcznym obowiązywaniu czasu letniego. Nagle okazało się, że to pomysł świetny, rozsądny – i do przyjęcia.

wróć do artykułu
  • ~a co tam słychać u Bąka,synalka arcykłamcy
    (2017-10-13 08:15)
    donalda tuska ,siedzi ?
  • ~ipocototopisac
    (2017-10-13 08:24)
    Rezygnacja z czasu zimowego czasu w Polsce bez analogicznej zmiany w Europie jest idiotyzmem. Ale przecież Polska ma być wyspą wolności (od zdrowego rozsądku) ! Ciekawi mnie jednak, co szanowny nauczyciel miał na myśli pisząc "podobny manewr PiS z sądami" ? Faktycznie podobieństwo jest porażające i na pewno wszyscy Pana uczniowie doskonale to rozumieją.
  • ~kipper
    (2017-10-13 08:32)
    I jak tu nie lubić pana Wróbla?
  • ~t
    (2017-10-13 09:14)
    Wszystko w ramach tego tematu zależy od tego, jak naczelnikowi Kaczyńskiemu się zasypia, przesypia i budzi. Pytanie, czy wiemy coś o tym ?
  • ~mania
    (2017-10-13 09:15)
    a czy przemyśleli to ze wszystkie urodzenia które maja zegary sterowane radiowe szlak trafi . o może nieliczne ocaleją u mnie w domu na 8 zegarków tylko jeden . A po za tym czy czas zimowy nie jet tym naturalnym czasem
  • ~ququ
    (2017-10-13 09:15)
    czemu PSL nie zmienił czasu miał 8 długich lat ???
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2017-10-13 09:17)
    Po raz pierwszy raz pochwale PSL.BRAWO.
  • ~as
    (2017-10-13 09:17)
    a co na to KE? ...może najpierw spytać należy Makrelę, czy wolno, bo my sami nie POtrafimy o niczym prawidłowo zdecydować... ...jest za denazyfikacją Uni, precz z faszystowską nienawiścią unijnych komisarzy.
  • ~40
    (2017-10-13 09:19)
    dobre dobre :-) Wróbel w formie, szkoda, że nima gościa w Tok, częściej bym posłuchał
  • ~nie komplikujmy spraw prostych dla Ludzi, jak drut
    (2017-10-13 09:20)
    Autor jest "cholernie "dociekliwy, jednak po przeczytaniu calosci artykulow odnosi sie wrazenie, ze nie wykozystal do konca swojego potencjalu, chociazby przez wprowadzanie jakichs zawilosci, gdy tymczasem pewne sprawy sa proste jak drut, ....... No bayer. Please.
  • ~ zawracanie gitary
    (2017-10-13 09:29)
    "jezeli jakikolwiek intelektualista * przez lata, ba dekady nie bronil najslabszych, najbiedniejszych, wykluczonych, a bylo to udokumentowane medialnie chociazby , i siedzial cicho jak mysz pod miotla, to lepiej by bylo, zeby czasem nie zawracam Ludziom gitary.
  • ~czi
    (2017-10-13 09:47)
    Pomysł jest " gupi " jeżeli wszyscy wokół maja inny czas. Lepiej zająć się problemem - dlaczego dzieci chodzą na 7 do szkoły. ( np wnuczka ma zajęcia 3 razy w tygodniu ). Poziomem nauki, dodatkowymi zajęciami w tym sportowymi....Ale , to chyba za trudne?
  • ~Sylwia
    (2017-10-13 10:14)
    W nosie mam to, że na Zachodzie będzie obowiązywała zmiana czasu. Tu jest Polska. Skoro społeczeństwo jest za ( a mówiło się o tym od dawna) to o co kaman? UE chwieje się w posadach i obecny rząd zdaje się to dostrzegać.Przestańmy się martwić o to co powie UE (czyt. kanclerz Merkel-swoją drogą ona ma teraz swoje problemy bo partia AfD chce zwołać komisję sledcza i zbadac podstawy prawne do wpuszczenia uchodzcow). Zmiany czasu były dobre na początku XX wieku kiedy prąd był luksusem i zmiana czasu miała pozwolić na lepsze wykorzystanie światła słonecznego, mamy XXI wiek i elektryfikację prawie całego świata a zmiana czasu wprowadza niezły chaos i spadek wydajności ludzkiej. Rachunek jest chyba prosty...
  • ~bertsi
    (2017-10-13 11:29)
    Ciekawe ile będzie kosztowała aktualizacja systemu na smarfonie by nie zmieniał automatycznie czasu.
  • ~autor nieznany
    (2017-10-13 12:03)
    Czy UE nie uzna tego za kolejny zamach na demokracje w Polsce, nie jest jeszcze pewne.
  • ~Blerva
    (2017-10-13 13:52)
    Przepraszam, ze psuje ten churra optymizm ale czy ktokolwiek ruszyl glowa i pomyslal jaki to spowoduje balagan w np handlu miedzynarodowym? Znowu bedziemy zielona wyspa tyle, ze z innym czasem....
  • ~Adam K
    (2017-10-13 16:53)
    Wróbel!. Jesteś tak samo porąbany jak i ta Monika Płatek. Swój do swego ciągnie. "Mam w domowym archiwum frapujący tekst prof. Moniki Płatek". Wystarczy poszukać (najlepiej filmiki) z tą Płatek by zrozumieć tą twą "mięte" do porąbanych. Pierwsze dwa, jakie wyszukiwarka znajdzie wystarczą, aż nadto.
  • ~VALDI
    (2017-10-13 19:22)
    Ludziskom się pomyliło, właściwy jest czas zimowy, zgodny z ruchem słońca
  • ~szpak
    (2017-10-13 20:02)
    ..raz wróbel(ek) elemelek znalazł w polu kartofelek....i nie wie co nabazgrać....
  • ~Budlicka
    (2017-10-13 21:04)
    Nie dajmy się zmanipulować. To, że zniesienia zmiany czasu to dobry pomysł nie oznacza, że obsadzenie sadów swoimi ludźmi jest dobrą reformą i cokolwiek pomoże na problemy, jakie ma wymiar sprawiedliwości. I nieważne kto zgłasza powyższe pomysły.