PiS wysoko prowadzi w sondażach. Publicysta: To efekt programów socjalnych i walki z korupcją

| Aktualizacja:

Ogromnym plusem rządów PiS jest realizacja obietnic wyborczych - mówi PAP publicysta Marcin Makowski. "Warstwa społeczna i walka z korupcją to jest coś, co ciągnie PiS na półmetku do góry"- podkreślił. "To co może zaszkodzić, to kwestie takie, jak przeszarżowanie ze zbyt wieloma frontami" - dodał.

wróć do artykułu
  • ~slazak
    (2017-10-21 15:37)
    Daliscie sobie wmowic walke z korupcja. Przeciez PIS to banda PiSiewiczow i zlodzieji.
  • ~Ok.
    (2017-10-21 15:06)
    Wreszcie zaczyna być widoczna racja stanu.
  • ~Temida
    (2017-10-21 14:18)
    Sondaże na próbie ok. 1000 badanych, to część prawdy, a część to całe kłamstwo ? Populistyczne i nacjonalistyczne (narodowe) programy rządów zwykle, patrząc historycznie, prowadzą do wojny lub niepokojów społecznych . Od jakiegoś czasu widać "rozwalenie" w obozie Zjednoczonej Prawicy (występującej w wyborach jako PiS).?! Przyczyną jest "ręczne sterowanie" lidera PiS KPRM, sejmem i senatem i próba wpływu na PAD , a szczególnie zamach na TK, sądy, zła reforma oświaty, atak na wolne media. ? PiS ma totalitarne zapędy, w tym dzielenia społeczeństwa, rządzenia przez jednostkę _KULT ? odgradzania się władzy od SUWERENA (w tym marszałek Kuchciński - stawiać chce wokół Sejmu i Senatu PŁOTY) ?!!! Wreszcie niedorzeczność poczynań politycznych, a nie merytorycznych ministrów: A.Macierewicza, Z.Ziobro, M.Błaszczaka, Jurgiela, Szyszko i innych.???
  • ~Yes
    (2017-10-21 13:49)
    Platforma zabrała sprawę bo umoczona w pseudo biznes nie chciała podatków ściągać od swoich, wolała od zwykłych ludzi wyciągać Offe najbardziej chory pomysł tamtej władzy to też podatek od zbierania grzybów jagód w lesie nad tym się zastanawiali i teraz sue dziwić że ich ludzie nie popierają.
  • ~j23
    (2017-10-21 13:43)
    Bujać to my, ale nie nas! :)))
  • ~warszawiak
    (2017-10-21 11:08)
    POlszewiki uczcie się od KACZYNSKIEGO i DUDY u was takich przywódców nie będzie i za STO LAT jesteście WYRAFINOWANI tylko w ZŁODZIEJSTWIE jak WARSZAWSKA ITP;;;
  • ~Kaszub
    (2017-10-21 10:34)
    Adrian duduś stanął po stronie kodu
  • ~$orosiaty Pope Francis - róbta co chceta, chwalta mahom-eta
    (2017-10-21 09:36)
    dawajta nam GW - no Prawdę na tacę. Kasę załatwiłem u $oro$$a. Nie POtrzebujemy waszej forsy. Wojtek Pullock z Gniezna dostał już pierwszy czek za POpieranie inwazji. Zero groszy PO kolędzie sorosiatej mend-zie
  • ~Młody
    (2017-10-21 09:21)
    Społeczeństwo dało się kupić za kilkanaście srebrników, a korupcja była, jest i będzie bez względu na opcję jaka będzie przy władz. Obecnie tak bezczelnego manipulowania społeczeństwem chyba nigdy nie było. Ale co się nie robi dla nabicia sobie kabzy. Że też oni nie boją spojrzeć w swoje odbicie w lustrze. Ich hipokryzja nie ma granic.
  • ~helena
    (2017-10-21 09:20)
    PiS prowadzi bo to co obiecało w wyborach realizuje!!! a co robi totalna opozycja ? oprócz donoszenia na Polskę i wyciągania ludzi na ulicę nic innego nie potrafi. Szkodząc Polsce ,szkodzi Polakom,ludzie widzą jak pozwalali na okradanie państwa,jak nieudolną politykę prowadzili ,sami nie dali sobie robić krzywdy...wreszcie się to skończyło i już nigdy nie wróci!!!!
  • ~psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2017-10-21 09:19)
    Warto przypomnieć sobie jak silny był Komorowski i cała PO przed upadkiem! tak będzie i też z PiSem...
  • ~slazak
    (2017-10-21 09:11)
    Nelezaloby sie wreszcie zapytac, kto jest bardziej skoumpowanym? Wyglady na to, ze daliscie sie uspic bandziorom ktorzy dokonali zamachu stanu za pomoca tajnych sluzb.