Jarosław Kaczyński zostanie premierem. Chyba że zmieni zdanie

| Aktualizacja:

Sprawne rządy to szef rozumiejący cele i panujący nad swoimi ludźmi. Ale także dobrze działające instytucje. Czy Jarosław Kaczyński da im szansę?

wróć do artykułu
  • ~jaro
    (2017-11-17 15:35)
    Jarek, do urologa się zapisz. Cystoskopię sobie zrób, zwolnij. Po co ci to? I wstawać trzeba by było przed 9-tą.
  • ~Dziadziu
    (2017-11-16 14:06)
    No albo, albo!, Albo woz, albo przewoz, albo dziadek, albo babka!
  • ~Alik
    (2017-11-16 13:47)
    Jarku zostań premierem. To Twoje przeznaczenie. Módlmy się żeby Jarek został Premierem naczelnego państwa Europy
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2017-11-16 11:50)
    ,,panie"Piotrze dlaczego uważa Prezesa J.K. za SAMOBÓJCE ?,i to przed wyborami Samorządowymi. Toż wiadomo Prezes na Premiera ,spadek poparcia PiS o minimum 10-18%.
  • ~gosc z zagranicy
    (2017-11-16 11:24)
    Nawet w czasach STANU WOJENNEGO nie chciano go aresztowac,taki byl wazny.Nie bedzie PREMIEREM bo nie ma ..... .
  • ~gumofiltz
    (2017-11-16 10:28)
    yare for prezydent, primeminisrty & chief jeneraliSSimuSS
  • ~stasiok
    (2017-11-16 10:14)
    "Zamienił stryjek siekierkę na kijek" Gostek z prostatą na premiera...MASAKRA!!!
  • ~Jano.
    (2017-11-16 10:12)
    Wywierają presję na Kaczyńskim jak się da.Myślę że Jarosław ma swój rozum i nie da się wkręcić.
  • ~niePiSmienny
    (2017-11-16 10:09)
    Co ty dukasz Piotrze?A kto to jest Kaczynski,bo Szydlo to wiodaca umyslowosc,ktora pognebila nawet bonzow UE.
  • ~pat
    (2017-11-16 09:31)
    Panie Zaremba niech Pan już przestanie bo to staje się nudne. Jarosław Kaczyński teraz nie zostanie premierem bo musiałby zrobić to czego pragną pseudo-doradcy i domorośli politolodzy. Ktoś Pan wkręca, albo obiecano Pany wysoką premię za pisanie kolejnych artykułów na ten temat. Kaczyński może będzie premierem, ale najprawdopodobniej w kolejnej kadencji. A gdy przyjdzie potrzeba zmiany Szydło to może ją zmienić na Morawieckiego. Siebie na Morawieckiego lub kogoś innego przecież nie zmieni. Różne Zaremby, Gowiny, Schetyny, Muchy i Łapińskie liczą na taki ruch Kaczyńskiego, ale się przeliczą. Pisanie że zostanie premierem chyba ze zmieni zdanie jest mało poważne Panie redaktorze. Panie redaktorze ja za chwilę zrobię sobie kawę albo herbatę albo napiję się wody mineralnej albo soku albo jeszcze czegoś innego. Jedno jest pewne - uprzejmie pożegnam ten liczący kilka zdań w link do Pana wczorajszego pit-pitu.
  • ~###
    (2017-11-16 09:31)
    Jutro będzie padało, chyba, że nie będzie.
  • ~wielbiciel Targowiczan
    (2017-11-16 09:31)
    Czy w Brukselii Boni i reszta Targowiczan jeszcze fetują wczorajszą wielką viktorię w PE ? W Polsce samobójcy ciesza się wielką estymą, dlatego po tym strzeleniu samobója Kaczyński wywiesi jutrio biała flagę
  • ~ulala
    (2017-11-16 09:22)
    marzeniem PO i Nowośmiesznej jest żeby Kaczyński został premierem tylko poco psuć coś co idealnie funkcjonuje
  • ~44 dawniej też 44
    (2017-11-16 09:10)
    Kodziarstwo i tzw. życzliwi PiSowi "uważniejsi" obserwatorzy nie mają większego marzenia niż pozbycie się Szydło i obsadzenie JK w roli premiera.
  • ~hugo
    (2017-11-16 09:10)
    cosik zapultał Zaręba takie wróżenie z fusów , po drugie taki układ jak obecnie jest OK jak w szachach z boku lepiej widać

Może zainteresować Cię też: