Hanna Gronkiewicz-Waltz: Mam się unieść honorem i oddać bez walki Warszawę w ręce PiS?

| Aktualizacja:

Mam się unieść honorem i ustąpić? Moim obowiązkiem jest wyjaśnienie spraw reprywatyzacyjnych - mówi z rozmowie z DGP Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent Warszawy.

wróć do artykułu
  • ~Wilga
    (2017-12-01 10:31)
    HGW tak jak wielu politykom PO brak jest honoru,etyki,moralności.
  • ~ajax
    (2017-12-01 10:29)
    Łepływatyzacja, jaka ja nic nie wiedziałam???
  • ~lis
    (2017-12-01 10:36)
    Hanna Gronkiewicz Szmalcownica Waltz
  • ~lis
    (2017-12-01 10:34)
    WSTRETNE BABSKO !!!!!!!!!!!!!
  • ~JKM
    (2017-12-01 10:37)
    CELA + dla waltz !!!!!!!
  • ~vri
    (2017-12-01 10:54)
    że Pani HGW nie ma honoru to już wiadomo od dawna... teraz tylko to potwierdziła... zreszta to sie tyczy całej bandy krzykaczy z PO...
  • ~jaity
    (2017-12-01 11:00)
    Delikatnie rzecz traktując, w sprawach reprywatyzacji, nawet w istniejących warunkach prawnych, nie dbała o interes miasta i oddawała za bezcen.
  • ~objawienie
    (2017-12-01 11:12)
    Przecież ona jest z PO a tych dopóki nie zamkną to do dymisji się nie poddadzą. Złodziejska partyjka i tacy sami członki.
  • ~Marian
    (2017-12-01 11:30)
    "Mam się unieść honorem" Jak można unieść się czymś, czego się nie ma. H G W odleciała totalnie........ a może zamierza wzlecieć na wyżyny? - tylko czego, na wyżyny obciachu już wzleciała.
  • ~z
    (2017-12-01 11:09)
    Pani Haniu Nie ma pani honoru i nie ma pani czym sie unosic. A zatem i tak Warszawa bedzie PiS- owska.
  • ~Dorota
    (2017-12-01 13:56)
    Przeciez ten ohydny babsztyl nie po-siada HONORU! To zwykla zlodziejka!!!!!
  • ~Anonim pseudo Gal
    (2017-12-01 13:06)
    Czym ? Honorem ? Pani żartuje.
  • ~To ja
    (2017-12-01 14:01)
    O,Boże,tej babie się wydaje że W-wa jest jej prywatną własnością!
  • ~Qba
    (2017-12-01 12:24)
    Pani Hani wie pani co to jest honor?, -wątpię.
  • ~Nieznany
    (2017-12-01 13:47)
    Jak słyszę albo widzę waltz to mi sie ****** odbija
  • ~ELKA
    (2017-12-01 12:23)
    STARA BABA BREDZI!!!!!!
  • ~Praktyczny
    (2017-12-01 11:49)
    A skadze znowu..Oddaj pani tylko to cos pani "wziena" na wieczne nieoddanie...
  • ~ooie
    (2017-12-01 11:19)
    Koleżanka Merkel i i jej lizusa
  • ~qwertyu
    (2017-12-01 14:50)
    strach wielkim kołkiem do zwieraczy zagląda Aż ślepia kipią
  • ~Sewek
    (2017-12-01 19:59)
    Firma Chachmęt & Przekręt niejedno ma imię. Ogólnie to Platforma Oszustów - w nagłówku.Czyli pierwotne KLD,UD,UW i pokrewne.A pod nagłówkiem imienna rozpiska na role.I tak w przypadku Warszawy -gł.wykonawca -HGW. Wspierający,pomagający,osłaniający,zaciemniający obraz,opieka medialna,adwokacka itd itp.a w tych rolach cała szpica PO - z płemiełem błukselskim na czele,oraz lewackie media.Bardzo ważna rola dla stowarzyszonych z PO paserów.Bez nich cały interes na nic.Dziwnie się to składa.Marek M,znany z kontaktów z SB - nałogowy "spadkobierca kamienic" warszawskich i HGW.Ale jednocześnie ów Marek M to współtowarzysz pewnych interesów ( w powiązani z SB) z nieżyjącym "Kluczykiem".A znów ten ostatni to znany "spadkobierca" i nabywca "prywatyzowanych" za bezcen -np przez Tuska, wielkich polskich firm.Jakiż ten świat mały...Rodzi się pytanie-co przyniosą najbliższe tygodnie i miesiące odnośnie ewentualnego pokrewieństwa CZOŁOWYCH polityków PO z SB?...Chyba nikt nie powie że te wszelkie przekręty na przestrzeni niemal 30 lat to wyłącznie dzieło "nieszczęśliwego" zbiegu okoliczności?... A propos honoru. Bez żartów,gdzie w tym szemranym towarzystwie miejsce na choćby atom honoru,wstydu,przyzwoitości?...Prędzej już w chlewie.